Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Winnend SC Cambuur blij met extra sfeer door Almere-fans

Winnend SC Cambuur blij met extra sfeer door Almere-fans

ALMERE (ANP) - Dat de overwinning van SC Cambuur bij Almere City onder toeziend oog van zo'n 1350 seizoenkaarthouders plaatsvond, deed de spelers van de winnende ploeg goed. De formatie uit Leeuwarden zette met de 2-0-overwinning een grote stap richting promotie naar de eredivisie.

"Het publiek gaf extra sfeer, maar geen extra spanning", ervoer Cambuur-middenvelder Mees Hoedemakers. "Want de spanning zat er sowieso al op." Hoedemakers genoot van het optreden van zijn ploeg en misschien nog wel meer van de aanwezige supporters. Het duel in de Keuken Kampioen Divisie was onderdeel van de Fieldlab-evenementen en werd daarom bekeken door een beperkt aantal fans. "Het was zoals vanouds", aldus Hoedemakers. "Muziek tijdens de warming-up, rookmachines bij opkomst en een hoop lawaai. Het was een heerlijke overwinning zo."

Ook Cambuur-spits Robert Mühren was blij met de fans op de tribunes. "Alsof ze nooit zijn weggeweest", glimlachte hij. "Mooi voor hen. Ze hebben er lang op moeten wachten."

Bij de thuisploeg was juist sprake van mineurstemming. Almere City zag de achterstand op de koploper groeien tot 10 punten en wist bovendien het eigen publiek niet te trakteren op spektakel. "Een frustrerende middag", baalde verdediger Damon Mirani. Volgens hem kon de aanwezigheid van het publiek zijn ploeg niet inspireren. "Het was niet super goed en er waren weinig kansen. Maar het was heel fijn dat er weer publiek was. Laten we hopen dat ze zo snel mogelijk weer terug kunnen naar het stadion."

Meer uit Voetbal

Klopp: Nederland ideale tegenstander voor debuut bij Duitsland

AMSTERDAM (ANP) - Nederland is voor Jürgen Klopp de ideale tegenstander bij zijn debuut als bondscoach van het Duitse nationale elftal. Dat zei de 59-jarige trainer woensdag tijdens een persconferentie in aanloop naar de Nations League-wedstrijd van donderdag.

8 uur geleden
Ronaldo mikt op duizendste doelpunt in shirt van Portugal

OEIRAS (ANP/RTR) - Cristiano Ronaldo wil zijn duizendste doelpunt het liefst maken in het shirt van Portugal. "Dat zou de kers op de taart zijn, een bekroning van een prachtig verhaal", zei de 41-jarige aanvoerder van Portugal op een bijeenkomst voorafgaand aan de wedstrijd tegen Wales in de Nations League.

10 uur geleden
Van Bommel: met een beetje geluk had België het WK kunnen winnen

BRUSSEL (ANP) - Bondscoach Mark van Bommel van het Belgische voetbalelftal heeft in zijn eerste toespraak tot de spelersgroep gezegd dat België "met een beetje geluk" veel verder had kunnen komen op het WK. "Met een beetje geluk hadden jullie nog kunnen winnen ook", zei de Nederlandse oud-international in een door de Belgische voetbalbond verspreide video op X. "Dat moet ook de mentaliteit worden voor de volgende toernooien: de Nations League en het EK."

14 uur geleden
Dumfries, Aké en Gakpo reserve-aanvoerders Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Denzel Dumfries, Nathan Aké en Cody Gakpo zijn achter Virgil van Dijk de reserve-aanvoerders van het Nederlands elftal. Bondscoach Xavi Hernández vertelde dat een dag voor de eerste wedstrijd tegen Duitsland in de Nations League.

16 uur geleden
UEFA-voorzitter Čeferin: geschonden vertrouwen niet teruggekeerd

OEIRAS (ANP/RTR) - Voorzitter Aleksander Čeferin van de UEFA heeft aangegeven dat het vertrouwen nog niet is hersteld na de inmiddels ingetrokken commercialiseringsplannen van de FIFA. "Het project dat de eenheid van het wereldvoetbal verbrak mag dan geschrapt zijn, maar het geschonden vertrouwen is niet teruggekeerd; het herstellen daarvan is nu onze taak", zei Čeferin woensdag.

17 uur geleden
Geprikkelde Van Dijk voelt te weinig waardering bij Oranje

ZEIST (ANP) - Virgil van Dijk voelt te weinig waardering bij het Nederlands elftal. De aanvoerder sprak zich daarover woensdag uit tijdens een persconferentie, waar hij een wat geprikkelde indruk maakte.

17 uur geleden
Verdediger Timber inzetbaar voor Oranje tegen Duitsland

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber maakt donderdag deel uit van de wedstrijdselectie van het Nederlands elftal voor de thuiswedstrijd tegen Duitsland in de Nations League. Dat zei bondscoach Xavi Hernández woensdag op een persconferentie.

17 uur geleden