Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Winnares Blasi zou Gold Race eigenlijk niet rijden

Winnares Blasi zou Gold Race eigenlijk niet rijden

BERG EN TERBLIJT (ANP) - De Spaanse winnares Paula Blasi hoorde pas op het laatste moment dat ze de Amstel Gold Race mocht rijden door afmeldingen van teamgenoten. Al ver voor de finale was ze gelost, maar samen met Marianne Vos slaagde de wielrenster van UAE Team ADQ erin de achterstand op de groep met favorieten te dichten. "Toen rustte ik even vijf minuten uit en besloot ik ervoor te gaan", zei de 23-jarige Blasi.

De Spaanse stelde zelf aan tweevoudig winnares Vos voor om samen het gat dicht te rijden. "Ik zat op één beklimming in een hele slechte positie. Toen dacht ik dat mijn wedstrijd verloren was. Tot ik Marianne zag. Ze zei dat ze kapot was, maar dat gold ook voor mij." Doordat het tempo van de groep favorieten even lager was, slaagde het tweetal erin weer aan te sluiten.

Blasi: "Ik probeerde te volgen, maar voor mij is het makkelijker om voorin te zitten. Het voelde goed en toen ging ik ervoor. Eenmaal alleen aan kop vond ik het eigenlijk makkelijker dan in het peloton."

Meer uit Sport

3x3-basketbalsters na twee zeges naar kwartfinales op WK

WARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben op het WK in Warschau de kwartfinales bereikt. De regerend wereldkampioen won ook de derde en vierde groepswedstrijd van respectievelijk Kazachstan en Polen en is zo groepswinnaar in groep A.

5 uur geleden
Bisschops wint 100 meter in Finland, zilver Schilder met kogel

TURKU (ANP) - Atlete Minke Bisschops heeft bij de Paavo Nurmi Games in Finland de 100 meter op haar naam geschreven. De 23-jarige sprintster won op de atletiekwedstrijd in Turku in 11,25 seconden.

6 uur geleden
Vollering wint vijfde Giro-rit, Van der Breggen behoudt roze

SANTO STEFANO DI CADORE (ANP) - Demi Vollering heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia gewonnen. De 29-jarige wielrenster van FDJ United-Suez was in de etappe van Longarone naar Santo Stefano di Cadore na 146 kilometer net iets sneller dan landgenote Anna van der Breggen. Antonia Niedermaier uit Duitsland werd derde.

8 uur geleden
Titelfavoriet Sabalenka strandt in kwartfinale Roland Garros

PARIJS (ANP) - Aryna Sabalenka is verrassend uitgeschakeld in de kwartfinales van Roland Garros. De 28-jarige Belarussische gaf een ruime voorsprong weg en verloor onder winderige omstandigheden in drie sets van de Russische Diana Sjnajder: 6-3 5-7 0-6. De nummer 1 van de wereld won het grandslamtoernooi in Parijs nog nooit.

10 uur geleden
Qualifier Chwalińska stunt en bereikt halve finale Roland Garros

PARIJS (ANP) - Maja Chwalińska heeft gezorgd voor een nieuwe stunt op Roland Garros. De 24-jarige Poolse, die begon als qualifier aan het grandslamtoernooi in de Franse hoofdstad, versloeg in de kwartfinale de Russische Anna Kalinskaja in twee sets: 7-6 (3) 6-3.

13 uur geleden
Formule 1-coureur Leclerc verlengt contract bij Ferrari

MARANELLO (ANP) - Formule 1-coureur Charles Leclerc heeft zijn contract bij Ferrari verlengd. Daardoor blijft de huidige nummer 3 van de WK-stand ook de komende seizoenen voor het Italiaanse team rijden. De 28-jarige Monegask debuteerde in 2018 in de hoogste raceklasse en heeft sinds 2019 een vast stoeltje bij Ferrari, waar hij nu zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton als teamgenoot heeft.

17 uur geleden
Tennisser Menšík voor het eerst naar halve finales Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Jakub Menšík heeft zich op Roland Garros voor het eerst geplaatst voor de halve finales van een grandslamtoernooi. De mondiale nummer 27 uit Tsjechië was in Parijs met 6-4 6-3 7-6 (3) te sterk voor de Braziliaan João Fonseca. Hij speelt tegen de Duitser Alexander Zverev om een plaats in de finale.

1 dag geleden