Windsurfer Badloe pakt weer de koppositie bij de Spelen
ENOSHIMA (ANP) - Windsurfer Kiran Badloe heeft bij de Olympische Spelen de koppositie weer overgenomen in de RS:X. Hij eindigde als tweede in de zevende race in het water rond het eiland Enoshima achter de Chinees Kun Bi. In de achtste race werd hij vierde. De Brit Tom Squires won.
Badloe ging ook na zes races aan de leiding. Maar werd gediskwalificeerd na een klacht van de Italiaan Mattia Cambonio over de vijfde race en zakte terug van de eerste naar de derde plek. De windsurfers hadden dinsdag een rustdag. Er staat woensdag nog een race op het programma.
In de 49er zetten Bart Lambriex en Pim van Vugt ook een goede race neer. Ze kwamen ook als tweede over de finish. In hun eerste race werden ze 14e. Zij kwamen dinsdag maar een keer in actie nadat de races vanwege het variabele weer werden uitgesteld. In het klassement staan ze nu zevende. Ook zij komen woensdag nog in actie.
Windsurfer Lilian de Geus meldde zich ook van voren in de RS:X bij de vrouwen. De regerend wereldkampioene eindigde in de zevende race als derde achter de Britse Emma Wilson en de Française Charline Picon. In het klassement staat ze nu vijfde.
Nicholas Heiner werd in de Finn tiende in de derde race. In het klassement neemt hij de negende plek in.
Meer uit Sport
MELBOURNE (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft de kwartfinale van de Australian Open in Melbourne bereikt. In de vierde ronde versloeg de als eerste geplaatste Spanjaard de Amerikaan Tommy Paul: 7-6 (6) 6-4 7-5.
2 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Coco Gauff staat in de kwartfinale van de Australian Open. De 21-jarige Amerikaanse versloeg Karolina Muchova uit Tsjechië op de Margaret Court Arena: 6-1 3-6 6-3.
4 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Botic van de Zandschulp en Tallon Griekspoor zijn ook uitgeschakeld in het dubbelspel van de Australian Open. Ze gaven bij een achterstand van 5-0 in de eerste set op in hun achtste finale tegen de Amerikaan Christian Harrison en Brit Neal Skupski.
4 uur geledenSTIRLING (ANP) - Zelfs een botsing met een kangoeroe kon Jay Vine niet van de eindzege van de Tour Down Under houden. De 30-jarige wielrenner van UAE Team Emirates - XRG kwam in de slotetappe ten val, maar finishte keurig in het peloton.
4 uur geledenSTIRLING (ANP) - Matthew Brennan heeft de vijfde en laatste etappe van de Tour Down Under gewonnen. Het Britse talent van Visma-Lease a Bike was na ruim 169 kilometer de snelste in een massasprint in het Australische Stirling.
5 uur geledenMELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft de kwartfinale van de Australian Open weten te bereiken. De als eerste geplaatste speelster uit Belarus versloeg in de vierde ronde van het toernooi de Canadese Victoria Mboko met 6-1 7-6 (1).
9 uur geledenMINNEAPOLIS (ANP) - De basketbalwedstrijd in de Amerikaanse competitie NBA tussen Minnesota Timberwolves en Golden State Warriors is uitgesteld vanwege de veiligheidssituatie in Minneapolis. Eerder op de dag werd in Minneapolis een man doodgeschoten door een agent van de US Border Patrol, de Amerikaanse grenspolitie.
14 uur geleden