Windows 11 begin oktober beschikbaar
DEN HAAG (ANP) - Het nieuwe besturingssysteem van Microsoft, Windows 11, zal op 5 oktober beschikbaar komen, schrijft het techbedrijf in een blog. Dan krijgen gebruikers die al Windows 10 op hun laptop of computer hebben staan en waarvan het apparaat in aanmerking komt een gratis upgrade van de software. Ook kunnen pc's met het nieuwe besturingssysteem worden gekocht.
Het nieuwe softwarepakket is volgens Microsoft de "meest inclusieve versie van Windows", omdat de software verbeterd is zodat mensen die een beperking hebben deze ook kunnen gebruiken. Mensen met een beperking hebben volgens Microsoft ook meegewerkt aan deze verbeteringen.
In de loop van 2022 zouden alle apparaten die voor de gratis software-update in aanmerking komen de update gekregen moeten hebben, schrijft Microsoft.
Meer uit Financieel
BERLIJN (ANP/DPA/RTR) - Het aantal werklozen in Duitsland is boven de 3 miljoen uitgekomen. Van de beroepsbevolking heeft 6,6 procent geen werk, de hoogste stand in twaalf jaar.
48 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op de aandelenbeurs in Amsterdam is vrijdag met winst het weekend ingegaan, geholpen door plussen voor de chipfondsen Besi, ASMI en ASML. In de MidKap was verlichtingsbedrijf Signify een opvallende verliezer na bekendmaking van tegenvallende kwartaalresultaten en een reorganisatie waarbij honderden banen worden geraakt.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse Vereniging van Banken (NVB) kijkt "uit naar een periode van constructieve politiek". In het coalitieakkoord dat vrijdag werd gepresenteerd ziet de bankensector "scherpe keuzes" om het verdienvermogen van de Nederlandse economie te vergroten.
2 uur geledenNEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn vrijdag met verlies begonnen. Apple stond in de vroege handel bij de dalers na bekendmaking van kwartaalcijfers donderdag na het slot van de handel in New York. Daarnaast verwerkten beleggers het nieuws dat president Donald Trump Kevin Warsh heeft voorgedragen als nieuwe voorzitter van de Amerikaanse centrale bank en opvolger van Jerome Powell bij de Federal Reserve.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Vakbond FNV vindt de aangekondigde bezuinigingen op sociale zekerheid onacceptabel. "Hierdoor komt een grote hoeveelheid huishoudens in de problemen", reageert interim-voorzitter Dick Koerselman. D66, VVD en CDA maakten vrijdag bekend de duur van de WW te halveren, de AOW-leeftijd te verhogen en in te grijpen in arbeidsongeschiktheidsuitkeringen.
4 uur geledenSCHIPHOL (ANP) - Luchthaven Schiphol reageert positief op het coalitieakkoord van D66, VVD en CDA. Volgens topman Pieter van Oord is het goed dat de partijen in het akkoord sturen op doelen, zoals een halvering van de geluidshinder in de nacht.
4 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump draagt Kevin Warsh voor als nieuwe voorzitter van de Federal Reserve. Warsh was in het verleden al bestuurder van de Fed en werd in 2017 nog gepasseerd voor de hoogste functie bij de centrale bank van de Verenigde Staten. Een speciale commissie van de Senaat moet de keuze nog goedkeuren.
5 uur geleden