Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Windows 11 begin oktober beschikbaar

Windows 11 begin oktober beschikbaar

DEN HAAG (ANP) - Het nieuwe besturingssysteem van Microsoft, Windows 11, zal op 5 oktober beschikbaar komen, schrijft het techbedrijf in een blog. Dan krijgen gebruikers die al Windows 10 op hun laptop of computer hebben staan en waarvan het apparaat in aanmerking komt een gratis upgrade van de software. Ook kunnen pc's met het nieuwe besturingssysteem worden gekocht.

Het nieuwe softwarepakket is volgens Microsoft de "meest inclusieve versie van Windows", omdat de software verbeterd is zodat mensen die een beperking hebben deze ook kunnen gebruiken. Mensen met een beperking hebben volgens Microsoft ook meegewerkt aan deze verbeteringen.

In de loop van 2022 zouden alle apparaten die voor de gratis software-update in aanmerking komen de update gekregen moeten hebben, schrijft Microsoft.

Meer uit Financieel

Prijzen aan de pomp lopen verder op door spanningen VS en Iran

EINDHOVEN (ANP) - De prijzen aan de pomp zijn vrijdag verder opgelopen, nadat de adviesprijzen een dag eerder al met meerdere centen waren gestegen. Het geweld tussen de Verenigde Staten en Iran is weer opgelaaid, waardoor de olieprijzen eerder omhooggingen.

22 minuten geleden
Weer meer passagiers voor Europese luchthavens na daling

BRUSSEL (ANP) - Meer passagiers hebben in mei via een Europese luchthaven gevlogen. Het aantal passagiers steeg met 3,2 procent vergeleken met dezelfde maand vorig jaar, meldt de koepelorganisatie van Europese luchthavens ACI Europe. Afgelopen april daalde het aantal nog voor het eerst sinds de luchtvaartsector herstelde van de coronapandemie.

59 minuten geleden
AEX-index begint licht lager, focus op chipsector

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op het Damrak is vrijdag met een klein verlies begonnen. De aandacht bleef uitgaan naar de chipbedrijven, die dit jaar sterk zijn gestegen door de grote vraag naar chips voor kunstmatige intelligentie (AI). Beleggers kijken onder meer uit naar het Amerikaanse beursdebuut van de Zuid-Koreaanse chipfabrikant SK Hynix. Ook kondigde de Amerikaanse chipmaker Micron Technology aan de komende tien jaar meer dan 250 miljard dollar te investeren in nieuwe fabrieken in de Verenigde Staten.

1 uur geleden
EasyJet krijgt hoger overnamebod van rivaliserende bieder

LONDEN (ANP/BLOOMBERG) - EasyJet heeft een nieuw overnamebod ontvangen van de Amerikaanse investeringsmaatschappij Apollo Global Management. De Britse luchtvaartmaatschappij stemde maandag nog in beginsel in met een bod van investeringsmaatschappij Castlelake, maar Apollo biedt vrijdag meer voor de vliegmaatschappij.

1 uur geleden
Chipmaker SK Hynix haalt 26,5 miljard dollar op bij beursgang VS

NEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - De Zuid-Koreaanse chipmaker SK Hynix heeft 26,5 miljard dollar (ongeveer 23,1 miljard euro) opgehaald bij zijn beursgang op Wall Street vrijdag. Het bedrijf, dat al een notering in Seoul heeft, realiseert hiermee de grootste Amerikaanse beursgang ooit door een buitenlands bedrijf.

1 uur geleden
Productie Nederlandse industrie stijgt bijna 5 procent in mei

DEN HAAG (ANP) - De productie van de Nederlandse industrie is in mei met 4,9 procent gestegen in vergelijking met een jaar eerder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Dat is dezelfde stijging als in april. Volgens het CBS was in bijna 40 procent van de industriƫle branches sprake van groei.

3 uur geleden
Huurprijs vrije sector stijgt bijna 5 procent in tweede kwartaal

DEN HAAG (ANP) - De huurprijzen in de vrije sector zijn in het tweede kwartaal gestegen ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar. Dat melden woningplatforms Huurwoningen.nl en Pararius. Vooral voor appartementen moesten nieuwe huurders meer neertellen.

3 uur geleden