Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wimbledon schrapt befaamde wachtrij 'The Queue'

Wimbledon schrapt befaamde wachtrij 'The Queue'

LONDEN (ANP) - Wimbledon heeft voor de komende editie de befaamde wachtrij geschrapt. Fans staan jaarlijks uren in 'The Queue' om een toegangsbewijs te bemachtigen voor het prestigieuze tennistoernooi in Londen. De All England Lawn Tennis Club houdt er sterk rekening mee dat er minder fans dan gebruikelijk welkom zijn.

"Op dit moment is de meest waarschijnlijke uitkomst voor het toernooi van dit jaar, gehouden op een buitenlocatie, een verminderd aantal toeschouwers op het terrein", aldus de organisatie in een verklaring.

"Om deze reden willen we ervoor zorgen dat we zo laat mogelijk kunnen besluiten over het maximale aantal gasten. Gezien de waarschijnlijkheid dat coronamaatregelen van kracht zullen zijn en met aandacht voor de gezondheid en veiligheid van het hele publiek, zal er geen wachtrij of doorverkoop van kaartjes mogelijk zijn." De kaartverkoop vindt volledig online plaats.

Wimbledon begint op maandag 28 juni. Vorig jaar vond het toernooi geen doorgang.

Meer uit Sport

Shorttrackers met Emons en De Laat in halve finale van aflossing

MILAAN (ANP) - De shorttrackers starten bij de Olympische Spelen in Milaan in de halve finale van de aflossing met Jens van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat. Melle van 't Wout is reserve.

16 minuten geleden
Shorttrackster Velzeboer bereikt op Spelen finale op 1000 meter

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer is op de Olympische Spelen doorgedrongen tot de finale van de 1000 meter. De olympisch kampioene op de 500 meter eindigde in de eerste halve finale in de Milano Ice Skating Arena als eerste. De finale is later op maandag, om 12.47 uur.

28 minuten geleden
Tweevoudig olympisch kampioen Van 't Wout verder op 500 meter

MILAAN (ANP) - Jens van 't Wout blijft kans houden op een derde individuele gouden medaille op de Olympische Spelen van Milaan. De 24-jarige Nederlandse shorttracker kwam maandag tijdens de voorrondes van de 500 meter niet in de problemen en ging als winnaar van zijn heat door naar de kwartfinales. De andere drie deelnemers gingen in de laatste ronde allemaal onderuit.

48 minuten geleden
Shorttrackster Velzeboer op Spelen naar halve finale 1000 meter

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft bij de Olympische Spelen in Milaan de halve finales op de 1000 meter bereikt. De 24-jarige Nederlandse eindigde in de derde kwartfinale in de Milano Ice Skating Arena als eerste. De halve finales en finale zijn later op maandag.

1 uur geleden
Bobsleeër Wesselink begint met twaalfde tijd in tweemansbob

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Bobsleeërs Dave Wesselink en Jelen Franjic zijn hun olympische wedstrijd in de tweemansbob begonnen met een twaalfde tijd in de eerste run. Het duo kwam in de eerste afdaling op de bobsleebaan in het Cortina Sliding Centre tot een tijd van 55,83 seconden.

1 uur geleden
Tennisser Shelton wint Amerikaanse finale in Dallas

DALLAS (ANP) - De Amerikaan Ben Shelton heeft het tennistoernooi van Dallas op zijn naam geschreven. De nummer 9 van de wereld rekende in de finale in drie sets af met zijn landgenoot Taylor Fritz, de nummer 7 van de wereld. De setstanden waren 3-6, 6-3 en 7-5.

13 uur geleden
Schaakgrootheid Carlsen voegt weer een wereldtitel toe

WANGELS (ANP) - Schaakgrootmeester Magnus Carlsen heeft een zoveelste wereldtitel aan zijn erelijst toegevoegd. De Noor, al vanaf 2011 de aanvoerder van de wereldranglijst, veroverde in het Duitse Wangels de eerste wereldtitel freestyleschaken. Hij versloeg in de finale de Amerikaan Fabiano Caruana na vier partijen: 2,5-1,5.

13 uur geleden