Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Williams deelt grif complimenten uit aan autocoureur De Vries

Williams deelt grif complimenten uit aan autocoureur De Vries

BARCELONA (ANP) - Formule 1-team Williams heeft Nyck de Vries ruimhartig voorzien van complimenten voor zijn optreden in de eerste vrije training bij de Grote Prijs van Spanje. De Nederlandse autocoureur deed precies wat het team van hem verlangde in de sessie, waarin hij achter het stuur zat van de auto van Alexander Albon.

"Hij heeft werkelijk alles goed gedaan en kan absoluut tevreden en trots zijn op wat hij heeft laten zien", zei prestatiemanager Dave Robson van de Britse renstal.

De Vries maakte bij de Grote Prijs van Spanje zijn officiële debuut in de Formule 1. De wereldkampioen in de Formule E reed 28 ronden in de Formule 1-auto van Williams. "Wat hij heeft laten zien in dat ene uurtje was vrij indrukwekkend. Hij had weinig voorbereiding en we vroegen behoorlijk wat van hem, maar hij werkte het programma dat we hadden bedacht uitstekend af. Zijn snelheid was goed, hij begreep hoe de banden reageerden en zijn feedback was ook bijzonder nuttig", zei Robson.

Toch kon hij De Vries niet nog een optreden in de Williams toezeggen. "Dat is niet het plan. Dit was zijn kans om een van de twee vrije trainingen die we een 'young driver' moeten geven te rijden en hij heeft laten zien dat hij een absolute kwaliteitscoureur is die een plek in de Formule 1 waard is. Maar hij is niet de enige", aldus Robson.

Meer uit Sport

NOC*NSF bevestigt formele gesprekken Thialf voor Spelen 2030

HEERENVEEN (ANP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil formeel onderhandelen met Nederland over de organisatie van het schaatstoernooi in schaatsstadion Thialf in Heerenveen. Dat bevestigt NOC*NSF maandagavond aan het ANP. Tot dusver was naast Heerenveen ook Turijn in beeld.

2 uur geleden
Organisatie Spelen 2030 wil 'exclusieve gesprekken' met Thialf

HEERENVEEN (ANP/AFP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil "exclusieve gesprekken" aangaan met schaatsstadion Thialf in Heerenveen met het oog op het organiseren van het olympische schaatstoernooi. Dat meldt het Franse persbureau AFP maandag.

3 uur geleden
Tennisser Sinner probleemloos naar vierde ronde in Rome

ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft zonder al te veel moeite de vierde ronde van het tennistoernooi in Rome bereikt. De Italiaanse nummer 1 van de wereld gunde Alexei Popyrin slechts twee games en won in twee sets: 6-2 6-0.

7 uur geleden
Shorttrackbroers Van 't Wout gaan samenwerken met Team Essent

HEERENVEEN (ANP) - Shorttrackers Jens en Melle van 't Wout gaan samenwerken met schaatsploeg Team Essent. De broers gaan geen deel uitmaken van het schaatsteam, maar worden wel "op een andere manier" aan de ploeg verbonden, staat in een verklaring van de ploeg.

8 uur geleden
Bond: loopevenementen verantwoordelijk bij uitvoering richtlijnen

ARNHEM (ANP) - De Atletiekunie stelt dat organisaties van loopevenementen verantwoordelijk zijn voor de uitvoering van de door de bond opgestelde protocollen voor deelname, waaronder leeftijdsgrenzen. Dat zei de Atletiekunie in reactie op het overlijden van een 15-jarig meisje tijdens de halve marathon in Leiden op zondag.

13 uur geleden
Volleyballers Orion Stars landskampioen na derde zege op Lycurgus

DOETINCHEM (ANP) - De volleyballers van Orion Stars zijn voor het derde jaar op rij landskampioen geworden. Zondag was de ploeg in het eigen Doetinchem met 3-0 te sterk voor Lycurgus uit Groningen. Daarmee is Orion Stars op 3-0 gekomen in de best-of-fiveserie en is het kampioenschap beslist.

1 dag geleden
Magnier pakt tweede ritzege in Giro d'Italia, Groenewegen derde

SOFIA (ANP) - Paul Magnier heeft na de eerste ook de derde etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De Franse renner van Soudal Quick-Step was in de straten van de Bulgaarse hoofdstad Sofia de snelste in de massasprint, voor de Italiaan Jonathan Milan en Dylan Groenewegen. De Nederlander van Unibet Rose Rockets kwam in de laatste meters snel opzetten, maar kon zijn wiel net niet voor dat van de Fransman steken.

1 dag geleden