
Willems na vier jaar weg bij Eintracht Frankfurt
FRANKFURT (ANP) - De Duitse voetbalclub Eintracht Frankfurt heeft na vier jaar afscheid genomen van Jetro Willems. Het contract van de 27-jarige Rotterdammer liep af en wordt niet verlengd. Willems won in 2018 met Frankfurt de Duitse beker.
De 22-voudig international van Oranje verruilde PSV, waarmee hij twee keer landskampioen werd, in 2017 voor de ploeg uit de Bundesliga. De linksback was in zijn eerste seizoen meestal basisspeler, maar verloor daarna zijn plek in het elftal.
Willems speelde het seizoen 2019-2020 voor de Engelse club Newcastle United. In de Premier League was hij bij Newcastle een vaste waarde en maakte hij twee doelpunten, tot Willems begin vorig jaar een zware knieblessure opliep. Na een lange revalidatie sloot de bij Sparta opgeleide verdediger weer aan bij de selectie van Frankfurt, maar Willems kreeg dit seizoen geen speeltijd in de Bundesliga. De vleugelverdediger moet nu op zoek gaan naar een nieuwe club.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De Professional Footballers' Association heeft aanvaller Mohamed Salah van Liverpool voor de derde keer uitgeroepen tot speler van het jaar in Engeland. Nooit eerder kroonde de spelersvakbond een voetballer drie keer. De 33-jarige Egyptenaar kreeg de prijs eerder in 2018 en 2022. Salah werd met het door Arne Slot getrainde Liverpool kampioen in de Premier League. Hij was goed voor 29 doelpunten en 18 assists.
11 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Olympique Marseille heeft de Franse international Adrien Rabiot op de transferlijst geplaatst. De middenvelder is niet meer gewenst in de Franse havenstad na een ruzie in de kleedkamer met zijn Engelse ploeggenoot Jonathan Rowe. Die vond plaats vrijdag na de eerste competitiewedstrijd van Marseille, die met 1-0 werd verloren van Rennes. Ook Rowe mag vertrekken.
14 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft Dirk Proper langer aan de club gebonden. De 23-jarige middenvelder heeft zijn handtekening onder een nieuw contract gezet en ligt vast tot de zomer van 2027.
15 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Robin Pröpper heeft zijn excuses aangeboden aan Alassane Pléa van PSV. De verdediger van FC Twente kwam afgelopen zondag in aanraking met de spits van de Eindhovenaren, die zich daarbij zwaar blesseerde aan zijn knie. Pléa komt dit jaar niet meer in actie.
19 uur geledenMAASTRICHT (ANP) - Onno Hoes stopt als voorzitter van de raad van commissarissen van MVV Maastricht. Hij gaat zich volledig richten op zijn nieuwe functie als waarnemend burgemeester van Tilburg.
20 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan de komende maanden geen beroep doen op aanvaller Alassane Pléa. De Franse aanwinst heeft een ernstige knieblessure opgelopen in de met 2-0 gewonnen uitwedstrijd tegen FC Twente op zondag, meldt de landskampioen uit Eindhoven.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft het contract van keepster Nicky Evrard met twee jaar verlengd. De Belgische international heeft nu een verbintenis tot medio 2028 bij het vrouwenteam uit Eindhoven.
1 dag geleden