Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Willems en Viergever degraderen met Greuther Fürth uit Bundesliga

Willems en Viergever degraderen met Greuther Fürth uit Bundesliga

FURTH (ANP) - Greuther Fürth heeft degradatie uit de Bundesliga niet kunnen afwenden. De club van Nick Viergever en Jetro Willems verloor de thuiswedstrijd tegen Bayer Leverkusen met 4-1 en is daardoor kansloos geworden om nog zestiende te worden in de Bundesliga en zich via de play-offs veilig te spelen. De nummers 17 en 18 degraderen rechtstreeks.

Willems zette Greuther Fürth in de 5e minuut nog op voorsprong, maar na ruim een kwartier stond de hekkensluiter al achter. Patrik Schick en Sardar Azmoun waren trefzeker voor Bayer. Na een uur maakte Paulinho aan alle hoop van Greuther Fürth een einde door de 1-3 te maken en in de slotfase werd het ook nog 1-4 door invaller Exequiel Palacios.

Greuther Fürth heeft na 31 speelronden pas 17 punten. Er werd pas drie keer gewonnen en de laatste zege van de ploeg van Viergever en Willems dateert van 12 februari.

Bayer Leverkusen, waar Mitchel Bakker de hele wedstrijd speelde en Daley Sinkgraven inviel, staat vierde en heeft daarmee plaatsing voor de Champions League in eigen hand. Concurrent Freiburg, waar Mark Flekken onder de lat stond, speelde met 3-3 gelijk tegen Borussia Mönchengladbach, dat in blessuretijd pas de eindstand bepaalde. Freiburg stond na 13 minuten nog met 2-0 achter.

Later op de dag kan Bayern München zich verzekeren van de landstitel. Bayern neemt het om 18.30 uur in eigen stadion op tegen Borussia Dortmund, de nummer 2. Het gat tussen de twee rivalen bedraagt 9 punten.

Meer uit Voetbal

Beerensteyn bezorgt Wolfsburg zege op Olympique Lyon

WOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.

26 minuten geleden
Salah verlaat Liverpool na dit seizoen

LIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.

1 uur geleden
García Plaza volgt bij Sevilla ontslagen Almeyda op

SEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.

2 uur geleden
Dekker ook komend seizoen trainer voetbalsters FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Corina Dekker is ook komend seizoen de trainer van de voetbalsters van FC Twente. De 42-jarige coach heeft tot medio 2027 bijgetekend in Enschede.

3 uur geleden
NAC Breda legt verdediger Paula seizoen langer vast

BREDA (ANP) - Raul Paula blijft langer bij NAC Breda. De Eredivisieclub heeft de optie in het contract van de 22-jarige Duitser gelicht, waardoor hij nog tot medio 2027 aan de club verbonden blijft.

3 uur geleden
Jeugdcoach St. Pauli komt uit de kast en bekritiseert topvoetbal

HAMBURG (ANP/DPA) - Coach Christian Dobrick van St. Pauli onder 19 is dinsdag uit de kast gekomen als homoseksueel. De trainer heeft in interviews bij Stern en RTL kritiek geuit op de voetbalwereld voor het gebrek aan steun voor homoseksuele voetballers.

4 uur geleden
KNVB: duels gedurende onderzoek aanklager niet overspelen

ZEIST (ANP) - De competitiewedstrijden tussen Go Ahead Eagles en NAC Breda (Eredivisie) en TOP Oss en Willem II (eerste divisie) worden voorlopig niet overgespeeld. Dat meldt de KNVB dinsdag als reactie op de verzoeken van NAC en TOP om de duels te laten onderzoeken, omdat er bij Go Ahead en Willem II een mogelijk niet-speelgerechtigde speler mee zou hebben gedaan.

4 uur geleden