Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Willems en Viergever degraderen met Greuther Fürth uit Bundesliga

Willems en Viergever degraderen met Greuther Fürth uit Bundesliga

FURTH (ANP) - Greuther Fürth heeft degradatie uit de Bundesliga niet kunnen afwenden. De club van Nick Viergever en Jetro Willems verloor de thuiswedstrijd tegen Bayer Leverkusen met 4-1 en is daardoor kansloos geworden om nog zestiende te worden in de Bundesliga en zich via de play-offs veilig te spelen. De nummers 17 en 18 degraderen rechtstreeks.

Willems zette Greuther Fürth in de 5e minuut nog op voorsprong, maar na ruim een kwartier stond de hekkensluiter al achter. Patrik Schick en Sardar Azmoun waren trefzeker voor Bayer. Na een uur maakte Paulinho aan alle hoop van Greuther Fürth een einde door de 1-3 te maken en in de slotfase werd het ook nog 1-4 door invaller Exequiel Palacios.

Greuther Fürth heeft na 31 speelronden pas 17 punten. Er werd pas drie keer gewonnen en de laatste zege van de ploeg van Viergever en Willems dateert van 12 februari.

Bayer Leverkusen, waar Mitchel Bakker de hele wedstrijd speelde en Daley Sinkgraven inviel, staat vierde en heeft daarmee plaatsing voor de Champions League in eigen hand. Concurrent Freiburg, waar Mark Flekken onder de lat stond, speelde met 3-3 gelijk tegen Borussia Mönchengladbach, dat in blessuretijd pas de eindstand bepaalde. Freiburg stond na 13 minuten nog met 2-0 achter.

Later op de dag kan Bayern München zich verzekeren van de landstitel. Bayern neemt het om 18.30 uur in eigen stadion op tegen Borussia Dortmund, de nummer 2. Het gat tussen de twee rivalen bedraagt 9 punten.

Meer uit Voetbal

De Jong gelooft in kansen Oranje op WK voetbal

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong gelooft dat Nederland het WK voetbal deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kan winnen. Dat vertelde de middenvelder van FC Barcelona in een interview op Ziggo Sport naar aanleiding van zijn 293e optreden voor Barça, waarmee hij de Nederlander is geworden met de meeste wedstrijden voor de Catalaanse club. "Als wij op onze top zijn, kunnen we verrassen", zei De Jong.

3 uur geleden
Barcelona en Spanje wachten op nieuws over ernst blessure Yamal

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona en het Spaans elftal wachten gespannen af wat de ernst van de blessure van sterspeler Lamine Yamal. De 18-jarige aanvaller van FC Barcelona viel uit in de wedstrijd tegen Celta de Vigo nadat hij een strafschop had genomen en leek last te hebben van een hamstringblessure.

4 uur geleden
De Jong met 293 duels recordhouder van Nederlandse Barça-spelers

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn 293e wedstrijd voor FC Barcelona op zijn naam staan. Dat blijkt uit de statistieken van de club. Daarmee is de 28-jarige middenvelder recordhouder van alle Nederlanders die bij de Catalaanse voetbalgrootmacht speelden. De Jong viel woensdag in de 73e minuut van het thuisduel met Celta de Vigo in.

13 uur geleden
Manchester City neemt koppositie over na nipte zege bij Burnley

BURNLEY (ANP) - Manchester City heeft de koppositie in de Premier League overgenomen van Arsenal. De formatie van trainer Pep Guardiola won op Turf Moor met 1-0 van Burnley. De thuisploeg is gedegradeerd na de nederlaag.

14 uur geleden
Bayern München bereikt finale van Duitse beker

LEVERKUSEN (ANP) - Bayern München blijft in de race voor drie hoofdprijzen aan het einde van dit seizoen. De ploeg van Vincent Kompany, die afgelopen zondag kampioen werd in de Bundesliga, bereikte de finale van het Duitse bekertoernooi. Bayern schakelde in de halve finale Bayer Leverkusen uit door een 2-0-zege. De Duitse club staat ook nog in de halve finale van de Champions League tegen PSG.

14 uur geleden
Telstar boekt tegen Sparta belangrijke zege in degradatiestrijd

VELSEN (ANP) - Telstar heeft een belangrijke overwinning geboekt in de strijd tegen degradatie. De ploeg van trainer Anthony Correia versloeg voor eigen publiek middenmoter Sparta met 4-1.

15 uur geleden
Feyenoord-coach Van Persie heeft Bos terug in duel met Groningen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft Jordan Bos terug voor de thuiswedstrijd tegen FC Groningen van zaterdag. De coach van de Rotterdammers zei in een interview op de clubwebsite dat de Australische verdediger weer inzetbaar is, nadat hij het laatste competitieduel met NEC had gemist.

15 uur geleden