Willem II zonder Heerkens tegen Heracles
TILBURG (ANP) - Willem II moet het ook in de tweede competitiewedstrijd van dit seizoen doen zonder Freek Heerkens. De verdediger miste vorige week vanwege liesklachten het verloren duel met sc Heerenveen (2-0) en hij viel woensdag geblesseerd uit tijdens de Europese confrontatie met Progrès Niederkorn in Luxemburg (0-5). Heerkens moest zich kort voor rust bij een voorsprong van 3-0 laten vervangen.
"Het zag er een stuk beter uit dan de wedstrijd tegen Heerenveen", zei Koster over het duel met de Luxemburgers. "De focus kan nu volledig op Heracles, wat ongetwijfeld een lastige thuiswedstrijd wordt. Heracles is van een ander kaliber dan Niederkorn."
De club uit Almelo begon de competitie vorige week met een zege op ADO Den Haag (2-0). Navajo Bakboord, Michael Brouwer en Giacomo Quagliata ontbreken vanwege blessures.
Willem II ontvangt donderdag Rangers FC in de derde voorronde van de Europa League.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is "geschokt" door het overlijden van de Spaanse voetballer Jesús de Miguel. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij op maandag in botsing was gekomen met de doelman van FC Andorra.
15 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz houdt naar buiten toe open of Ricardo Pepi woensdagavond bij PSV in de basis staat tegen Club Brugge. "Pepi is verder dan drie dagen geleden. Hij heeft wedstrijdminuten gemaakt. Hij zou kunnen spelen", zei Bosz dinsdag in Eindhoven over de spits die afgelopen zaterdag tegen Willem II als invaller in het veld kwam.
21 minuten geledenZÜRICH (ANP) - Er wordt deze week voor iedere wedstrijd in de verschillende Europese clubtoernooien een minuut stilte gehouden ter nagedachtenis van de overleden Spaanse voetballer Jesús de Miguel. Dat heeft de UEFA in een verklaring op X laten weten. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij maandag hard in botsing was gekomen met de doelman van FC Andorra.
30 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.
20 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.
20 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.
1 dag geleden