Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Willem II wint weer eens, topper tussen Roda JC en ADO onbeslist

Willem II wint weer eens, topper tussen Roda JC en ADO onbeslist

TILBURG (ANP) - Na twee nederlagen op rij heeft koploper Willem II in de eerste divisie weer eens drie punten gepakt. De thuiswedstrijd tegen FC Eindhoven werd met 3-0 gewonnen. De topper tussen Roda JC en ADO Den Haag eindigde in een 2-2-gelijkspel.

Op de ranglijst heeft Willem II na 29 competitieduels 60 punten verzameld. Roda JC en ADO staan respectievelijk op 55 en 54 punten en zien het winnende FC Dordrecht, De Graafschap en FC Groningen naderen.

De Tilburgers kwamen tegen FC Eindhoven vroeg op voorsprong, nadat Thijs Oosting de bal met links in de rechterhoek had geschoten. Vlak voor rust knalde Jesse Bosch op de paal, maar kort na de pauze kopte Tommy St. Jago uit een hoekschop de 2-0 binnen. Invaller Jeremy Bokila maakte in de tweede helft de derde treffer voor Willem II.

Roda JC nam tegen ADO Den Haag op fraaie wijze de leiding. Walid Ould-Chikh nam een penalty uit stand en verraste daarmee doelman Nick Marsman. Nog voor rust maakte Henk Veerman de gelijkmaker. Enrique Peña Zauner zorgde in de tweede helft met een met veel gevoel geplaatste bal voor de 2-1, maar opnieuw Veerman bracht ADO langszij. Dhoraso Klas (ADO) kreeg in blessuretijd nog de rode kaart.

Meer uit Voetbal

Middenvelder Nmecha mist interlands van Duitsland door blessure

DORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).

58 minuten geleden
Franse voetballer Payet (38) beëindigt carrière

MARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.

1 uur geleden
Noorwegen waarschijnlijk zonder spits Haaland tegen Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.

2 uur geleden
Depay valt geblesseerd uit in aanloop naar interlands

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).

4 uur geleden
Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

13 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

13 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

14 uur geleden