Willem II wint van FC Emmen en neemt afstand van concurrentie
TILBURG (ANP) - Willem II heeft de topper in de eerste divisie tegen FC Emmen gewonnen. De koploper versloeg de nummer 3 van de ranglijst met 3-0 door doelpunten na rust van Jeredy Hilterman en invaller Jeremy Bokila (2x).
De Tilburgers hebben daardoor 6 punten meer verzameld dan de formatie uit Drenthe. Ook Roda JC, dat met 2-0 verloor bij FC Dordrecht, kijkt nu tegen een achterstand van 6 punten aan.
Omdat ook nummer 4 ADO Den Haag teleurstelde door bij Helmond Sport met 3-2 te verliezen, deed Willem II uitstekende zaken op de ranglijst. De ploeg van trainer Peter Maes gaat volgende week op bezoek bij ADO en kan dan bovendien de tweede periodetitel veroveren.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
6 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden