Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Willem II wint eindelijk weer eens: 2-1 tegen VVV-Venlo

Willem II wint eindelijk weer eens: 2-1 tegen VVV-Venlo

TILBURG (ANP) - Willem II heeft eindelijk weer eens een competitiewedstrijd gewonnen. De Brabantse ploeg versloeg in eigen stadion VVV-Venlo met 2-1. Voor de thuisclub was het pas de tweede overwinning in dit eredivisieseizoen, na de zege op Heracles Almelo (4-0) van twee maanden geleden.

De inbreng van twee Griekse internationals maakte het duel interessant. Vangelis Pavlidis (Willem II) en Georgios Giakoumakis (VVV-Venlo) hadden tijdens de afgelopen interlandperiode bij de nationale selectie onder leiding van bondscoach John van 't Schip veel tijd met elkaar doorgebracht. In Tilburg zagen ze elkaar alweer, maar nu als tegenstanders.

De jarige Pavlidis (22) deelde de eerste tik uit. Uit een pass van Mike Trésor schoot hij in de 7e minuut raak (1-0). Het was dit seizoen zijn vierde eredivisietreffer.

Hoogstandje

Giakoumakis kwam op zijn beurt tot scoren met een technisch hoogstandje. Hij bracht met zijn achtste competitietreffer de stand op 2-1. Görkem Saglam had Willem II na ruim een kwartier op 2-0 gebracht met een fraaie draaibal in de verre hoek. Opnieuw kwam de assist van Trésor.

Ook na de rust had Willem II een licht overwicht, maar grote kansen bleven uit. VVV was eveneens vrijwel machteloos, al miste invaller Joshua John in de extra tijd nog wel een enorme kans op de gelijkmaker.

Meer uit Voetbal

City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

3 uur geleden
Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

7 uur geleden
Atlético Madrid rekent op spits Álvarez voor uitduel met Arsenal

LONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.

7 uur geleden
Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

9 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

11 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

12 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

13 uur geleden