Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Willem II wint eindelijk weer eens: 2-1 tegen VVV-Venlo

Willem II wint eindelijk weer eens: 2-1 tegen VVV-Venlo

TILBURG (ANP) - Willem II heeft eindelijk weer eens een competitiewedstrijd gewonnen. De Brabantse ploeg versloeg in eigen stadion VVV-Venlo met 2-1. Voor de thuisclub was het pas de tweede overwinning in dit eredivisieseizoen, na de zege op Heracles Almelo (4-0) van twee maanden geleden.

De inbreng van twee Griekse internationals maakte het duel interessant. Vangelis Pavlidis (Willem II) en Georgios Giakoumakis (VVV-Venlo) hadden tijdens de afgelopen interlandperiode bij de nationale selectie onder leiding van bondscoach John van 't Schip veel tijd met elkaar doorgebracht. In Tilburg zagen ze elkaar alweer, maar nu als tegenstanders.

De jarige Pavlidis (22) deelde de eerste tik uit. Uit een pass van Mike Trésor schoot hij in de 7e minuut raak (1-0). Het was dit seizoen zijn vierde eredivisietreffer.

Hoogstandje

Giakoumakis kwam op zijn beurt tot scoren met een technisch hoogstandje. Hij bracht met zijn achtste competitietreffer de stand op 2-1. Görkem Saglam had Willem II na ruim een kwartier op 2-0 gebracht met een fraaie draaibal in de verre hoek. Opnieuw kwam de assist van Trésor.

Ook na de rust had Willem II een licht overwicht, maar grote kansen bleven uit. VVV was eveneens vrijwel machteloos, al miste invaller Joshua John in de extra tijd nog wel een enorme kans op de gelijkmaker.

Meer uit Voetbal

Mateta helpt Crystal Palace aan winst van Conference League

LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.

4 uur geleden
Doelman Neuer mist oefenduel van Duitsland met Finland

MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.

6 uur geleden
New York en New Jersey dagvaarden FIFA om WK-ticketverkoop

NEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.

9 uur geleden
Nieuwe directeuren volop in gesprek over toekomst Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."

9 uur geleden
Koeman mag geblesseerde tot 24 uur voor openingsduel vervangen

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.

9 uur geleden
Trainer Sarri vertrekt na teleurstellend seizoen bij Lazio

ROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.

10 uur geleden
Linksback Jetten verlaat Jong Ajax voor SC Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.

10 uur geleden