Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Willem II wint eindelijk weer eens: 2-1 tegen VVV-Venlo

Willem II wint eindelijk weer eens: 2-1 tegen VVV-Venlo

TILBURG (ANP) - Willem II heeft eindelijk weer eens een competitiewedstrijd gewonnen. De Brabantse ploeg versloeg in eigen stadion VVV-Venlo met 2-1. Voor de thuisclub was het pas de tweede overwinning in dit eredivisieseizoen, na de zege op Heracles Almelo (4-0) van twee maanden geleden.

De inbreng van twee Griekse internationals maakte het duel interessant. Vangelis Pavlidis (Willem II) en Georgios Giakoumakis (VVV-Venlo) hadden tijdens de afgelopen interlandperiode bij de nationale selectie onder leiding van bondscoach John van 't Schip veel tijd met elkaar doorgebracht. In Tilburg zagen ze elkaar alweer, maar nu als tegenstanders.

De jarige Pavlidis (22) deelde de eerste tik uit. Uit een pass van Mike Trésor schoot hij in de 7e minuut raak (1-0). Het was dit seizoen zijn vierde eredivisietreffer.

Hoogstandje

Giakoumakis kwam op zijn beurt tot scoren met een technisch hoogstandje. Hij bracht met zijn achtste competitietreffer de stand op 2-1. Görkem Saglam had Willem II na ruim een kwartier op 2-0 gebracht met een fraaie draaibal in de verre hoek. Opnieuw kwam de assist van Trésor.

Ook na de rust had Willem II een licht overwicht, maar grote kansen bleven uit. VVV was eveneens vrijwel machteloos, al miste invaller Joshua John in de extra tijd nog wel een enorme kans op de gelijkmaker.

Meer uit Voetbal

Zawada mist na operatie rest van seizoen bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.

1 uur geleden
Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

4 uur geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

4 uur geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

4 uur geleden
Til lijkt na maand afwezigheid tegen Telstar rentree te maken

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Guus Til lijkt zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar zijn rentree te kunnen maken. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie. Trainer Peter Bosz zei vrijdag op een persconferentie goede hoop te hebben dat Til weer van de partij is.

4 uur geleden
Trainer Valverde verlaat Athletic Club na tien seizoenen

BILBAO (ANP/RTR) - Ernesto Valverde vertrekt na dit seizoen bij Athletic Club. De 62-jarige trainer heeft de Spaanse club dan tien jaar, verdeeld over drie periodes, onder zijn hoede gehad. Valverde is daarmee de langstzittende trainer van Athletic Club.

5 uur geleden
Ajax-coach García wil zijn elftal in De Kuip met moed zien spelen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Óscar García wil dat zijn elftal zondag in De Kuip tegen Feyenoord met moed speelt. "Het zal een bijzondere sfeer zijn, gericht tegen ons. Daar moeten we mee dealen. Wij zijn Ajax en moeten uitgaan van eigen kracht, of we nou thuis of uit spelen", zei hij op een persconferentie.

5 uur geleden