Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Willem II vindt in Belg Maes nieuwe trainer

Willem II vindt in Belg Maes nieuwe trainer

TILBURG (ANP) - Willem II heeft Peter Maes aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. De 59-jarige Belg is de opvolger van Reinier Robbemond, die anderhalve week geleden na de nederlaag tegen NAC Breda (1-4) werd ontslagen. Maes tekende een contract tot de zomer van volgend jaar, zo meldt de Tilburgse voetbalclub uit de Keuken Kampioen Divisie.

Oud-doelman Maes trainde in België tal van ploegen waaronder KV Mechelen, Lokeren en Racing Genk. Met die laatste twee clubs kwam hij uit in de Europa League, terwijl hij met Lokeren twee keer de Belgische beker won.

"Willem II is een historische club, de entourage in het stadion is geweldig en de faciliteiten bij de club zijn zeer professioneel", laat Maes via zijn nieuwe werkgever weten. "Na de gesprekken met Martin van Geel bleek er een goede klik te zijn tussen mij als hoofdtrainer en de club."

Propere Handen

Volgens algemeen directeur Van Geel, die na het vertrek van Teun Jacobs sinds ruim een week ook het technisch beleid in beheer heeft, is Maes een trainer "bij wie discipline, fitheid en winnaarsmentaliteit hoog in het vaandel staan. Zijn visie en zijn manier van voetballen sluiten naadloos aan bij die van de club."

Maes was in België betrokken bij het fraudeonderzoek 'Propere Handen'. Hij trof inmiddels een schikking met de belastingdienst. "Daarmee heb ik afgelopen zomer een vervelende periode afgesloten."

Meer uit Voetbal

RKC verslaat Roda JC na strafschoppen en treft Willem II

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft de tweede ronde van de play-offs voor promotie/degradatie bereikt. De club uit Waalwijk won in eigen huis na strafschoppen van Roda JC nadat de wedstrijd in de reguliere speeltijd, net als eerder in de week in Kerkrade, in 1-1 was geëindigd.

1 uur geleden
Iraanse bond haalt uit naar FIFA, wil voorwaarden aan WK-deelname

TEHERAN (ANP/DPA/RTR) - De Iraanse voetbalbond heeft de FIFA scherp bekritiseerd en is van plan voorwaarden te stellen voor deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt het Iraanse persbureau Tasnim.

4 uur geleden
Voetbalsters BK Häcken winnen eerste editie Europa Cup

GÖTEBORG (ANP) - De voetbalsters van BK Häcken hebben de eerste editie van de Women's Europa Cup veroverd. De ploeg uit Göteborg versloeg vrijdag in de returnwedstrijd van de finale het eveneens Zweedse Hammarby met 3-2. Häcken had de eerste wedstrijd ook al met 1-0 gewonnen.

5 uur geleden
Stadion Miami na Formule 1-race op tijd klaar voor WK voetbal

MIAMI (ANP) - Het Hard Rock Stadium zal na de Grote Prijs van Miami in de Formule 1 op tijd klaar zijn voor de start van het WK voetbal in juni. Dat zei Todd Boyan, vicepresident stadionbeheer van de Miami Dolphins. Het stadion van de American Football-spelers van de Dolphins staat zes weken voor de eerste wedstrijd van de eindronde nog compleet in het teken van de Formule 1-race, die zondag met Max Verstappen in zijn Red Bull op het tijdelijke stratencircuit rondom het stadion plaatsvindt.

7 uur geleden
Spaans international Lamine Yamal op tijd fit voor WK voetbal

BARCELONA (ANP/AFP) - Lamine Yamal is op tijd fit om het WK voetbal te kunnen spelen. Dat heeft Barcelona-trainer Hansi Flick vrijdag op een persconferentie gezegd. De international van Spanje raakte op 22 april tijdens de competitiewedstrijd in Camp Nou tegen Celta geblesseerd aan zijn linkerdij.

9 uur geleden
FC Barcelona ziet Raphinha terugkeren voor mogelijk kampioensduel

BARCELONA (ANP/RTR) - De Braziliaan Raphinha keert zaterdag terug in de selectie van FC Barcelona in de mogelijke kampioenswedstrijd tegen Osasuna. Dat zei Barcelona-coach Hansi Flick vrijdag in aanloop naar dat duel.

9 uur geleden
Klaassen ontbreekt bij Ajax in topper tegen PSV

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen en waarschijnlijk ook Owen Wijndal ontbreken bij Ajax in de topper tegen PSV. Dat zei coach Óscar García in aanloop naar het competitieduel op zaterdagavond tussen beide ploegen in de Johan Cruijff ArenA. "Het gaat met Klaassen soms goed en dan weer wat minder", zei de coach. "Hij kan nu niet spelen. We moeten daar goed naar kijken."

10 uur geleden