Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Willem II vindt in Belg Maes nieuwe trainer

Willem II vindt in Belg Maes nieuwe trainer

TILBURG (ANP) - Willem II heeft Peter Maes aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. De 59-jarige Belg is de opvolger van Reinier Robbemond, die anderhalve week geleden na de nederlaag tegen NAC Breda (1-4) werd ontslagen. Maes tekende een contract tot de zomer van volgend jaar, zo meldt de Tilburgse voetbalclub uit de Keuken Kampioen Divisie.

Oud-doelman Maes trainde in België tal van ploegen waaronder KV Mechelen, Lokeren en Racing Genk. Met die laatste twee clubs kwam hij uit in de Europa League, terwijl hij met Lokeren twee keer de Belgische beker won.

"Willem II is een historische club, de entourage in het stadion is geweldig en de faciliteiten bij de club zijn zeer professioneel", laat Maes via zijn nieuwe werkgever weten. "Na de gesprekken met Martin van Geel bleek er een goede klik te zijn tussen mij als hoofdtrainer en de club."

Propere Handen

Volgens algemeen directeur Van Geel, die na het vertrek van Teun Jacobs sinds ruim een week ook het technisch beleid in beheer heeft, is Maes een trainer "bij wie discipline, fitheid en winnaarsmentaliteit hoog in het vaandel staan. Zijn visie en zijn manier van voetballen sluiten naadloos aan bij die van de club."

Maes was in België betrokken bij het fraudeonderzoek 'Propere Handen'. Hij trof inmiddels een schikking met de belastingdienst. "Daarmee heb ik afgelopen zomer een vervelende periode afgesloten."

Meer uit Voetbal

Belgische oud-voetballer De Boeck overleden na hersenbloeding

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - Oud-profvoetballer Glen De Boeck is in de nacht van zondag op maandag op 54-jarige leeftijd overleden. De Belg kreeg vrijdag een zware hersenbloeding en lag sindsdien in coma. Dat meldt zijn familie.

4 uur geleden
Vrouw krijgt 4 jaar cel voor afpersen voetballer Son Heung-min

SEOUL (ANP/AFP) - Een vrouw is in Zuid-Korea veroordeeld tot vier jaar cel voor het afpersen van de bekende voetballer Son Heung-min. Ze beweerde zwanger te zijn van zijn kind en maakte hem zo 300 miljoen won, omgerekend zo'n 175.000 euro, afhandig. Een medeverdachte kreeg een celstraf van twee jaar voor poging tot afpersing.

4 uur geleden
Real Madrid verder achterop bij Barcelona na verlies tegen Celta

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de strijd om de Spaanse landstitel een dure nederlaag geleden. De ploeg van coach Xabi Alonso verloor op eigen veld met 2-0 van Celta, de nummer 14 in La Liga. Real beëindigde het duel met negen man.

13 uur geleden
Napoli herovert koppositie in Serie A door zege op Juventus

NAPELS (ANP) - Napoli heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A heroverd. De club versloeg met Noa Lang en Sam Beukema in de basis Juventus met 2-1. Het was de derde zege op rij voor de Napolitanen, die op 31 punten komen. Inter heeft er 30. AC Milan kan op gelijke hoogte komen als het maandag bij Torino wint.

14 uur geleden
Voetbalsters Ajax veel te sterk voor FC Utrecht: 8-0

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zich hersteld van de ruime nederlaag (7-1) die de ploeg twee weken geleden leed bij PEC Zwolle. Het team van coach Anouk Bruil won ditmaal zelf met grote cijfers van FC Utrecht: 8-0.

18 uur geleden
Sparta stijgt na winst tegen NAC naar negende plaats

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is door een thuisoverwinning tegen NAC Breda naar de negende plaats van de Eredivisie geklommen. De Rotterdammers wonnen op Het Kasteel met 1-0 door een doelpunt van Shunsuke Mito. Sparta heeft na vijftien wedstrijden 20 punten. NAC staat zeventiende met 12 punten.

18 uur geleden
Trainer Kruys verlengt contract bij FC Volendam tot medio 2028

VOLENDAM (ANP) - Trainer Rick Kruys (40) heeft zijn aflopende contract bij FC Volendam verlengd tot medio 2028. Dat heeft de club zondag bekendgemaakt. Eerder op de dag verloor het elftal van Kruys thuis met 3-2 van NEC. FC Volendam staat op de vijftiende plaats.

18 uur geleden