Willem II verslaat PSV en staat tweede in de Eredivisie
TILBURG (ANP) - PSV heeft de tweede nederlaag in drie wedstrijden in de Eredivisie geleden. Het elftal van trainer Roger Schmidt verloor de uitwedstrijd tegen Willem II met 2-1.
PSV ging afgelopen zondag ook onderuit tegen Feyenoord (0-4) en ontsnapte woensdag door een later treffer van Marco van Ginkel aan puntenverlies bij Go Ahead Eagles (1-2). Willem II klom door de zege op PSV naar de tweede plaats in de Eredivisie. De club staat in punten gelijk met Ajax, de koploper die zaterdagavond tegen FC Groningen speelt. PSV heeft 1 punt minder dan de goed presterende ploeg uit Tilburg.
Willem II kwam in de 20e minuut op voorsprong door een eigen doelpunt van Eran Zahavi. De spits kopte 10 minuten later ook raak voor PSV. Ché Nunnely maakte in de 76e minuut het winnende doelpunt. PSV-doelman Joël Drommel liet het schot van Nunnely door zijn handen glippen.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
1 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
8 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geleden