Willem II verslaat PSV en staat tweede in de Eredivisie
TILBURG (ANP) - PSV heeft de tweede nederlaag in drie wedstrijden in de Eredivisie geleden. Het elftal van trainer Roger Schmidt verloor de uitwedstrijd tegen Willem II met 2-1.
PSV ging afgelopen zondag ook onderuit tegen Feyenoord (0-4) en ontsnapte woensdag door een later treffer van Marco van Ginkel aan puntenverlies bij Go Ahead Eagles (1-2). Willem II klom door de zege op PSV naar de tweede plaats in de Eredivisie. De club staat in punten gelijk met Ajax, de koploper die zaterdagavond tegen FC Groningen speelt. PSV heeft 1 punt minder dan de goed presterende ploeg uit Tilburg.
Willem II kwam in de 20e minuut op voorsprong door een eigen doelpunt van Eran Zahavi. De spits kopte 10 minuten later ook raak voor PSV. Ché Nunnely maakte in de 76e minuut het winnende doelpunt. PSV-doelman Joël Drommel liet het schot van Nunnely door zijn handen glippen.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
4 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.
7 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - FC Utrecht heeft gebroken met een serie van zes nederlagen. De ploeg van trainer Ron Jans pakte een punt in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (1-1).
11 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil Kodai Sano per direct overnemen van NEC. De club ziet in de 22-jarige Japanner de gewenste versterking voor het middenveld.
47 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.
1 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.
1 uur geleden