Willem II verslaat PSV en staat tweede in de Eredivisie
TILBURG (ANP) - PSV heeft de tweede nederlaag in drie wedstrijden in de Eredivisie geleden. Het elftal van trainer Roger Schmidt verloor de uitwedstrijd tegen Willem II met 2-1.
PSV ging afgelopen zondag ook onderuit tegen Feyenoord (0-4) en ontsnapte woensdag door een later treffer van Marco van Ginkel aan puntenverlies bij Go Ahead Eagles (1-2). Willem II klom door de zege op PSV naar de tweede plaats in de Eredivisie. De club staat in punten gelijk met Ajax, de koploper die zaterdagavond tegen FC Groningen speelt. PSV heeft 1 punt minder dan de goed presterende ploeg uit Tilburg.
Willem II kwam in de 20e minuut op voorsprong door een eigen doelpunt van Eran Zahavi. De spits kopte 10 minuten later ook raak voor PSV. Ché Nunnely maakte in de 76e minuut het winnende doelpunt. PSV-doelman Joël Drommel liet het schot van Nunnely door zijn handen glippen.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - Wout Weghorst keert terug in de basisopstelling van Ajax. De spits start zondagmiddag tegen PEC Zwolle en wordt geflankeerd door Mika Godts en Rayane Bounida. Weghorst lag er rond de jaarwisseling ruim een maand uit door een enkelblessure, daarna moest hij het doen met invalbeurten.
1 uur geledenLE HAVRE (ANP) - PSG heeft de koppositie in de Franse Ligue 1 verstevigd door Le Havre met 1-0 te verslaan. De ploeg uit Parijs heeft nu 4 punten voorsprong op nummer 2 Lens, dat vrijdag met 1-1 gelijkspeelde tegen Strasbourg.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft zich in het thuisduel met Genoa (2-0) hersteld van de verrassende uitschakeling in de Champions League. De verliezend finalist van vorig seizoen verloor dinsdag in de tussenronde op eigen veld met 2-1 van het Noorse Bodø/Glimt, na ook het uitduel al te hebben verloren (3-1). Tegen Genoa boekte de Italiaanse koploper juist de achtste achtereenvolgende overwinning in de competitie.
13 uur geledenLEEDS (ANP) - Manchester City heeft het uitduel met Leeds United met 1-0 gewonnen. City verkleinde daardoor het gat met koploper Arsenal tot 2 punten. De Londenaren komen zondag nog in actie tegen Chelsea.
15 uur geledenALMELO (ANP) - PSV heeft het uitduel met hekkensluiter Heracles Almelo zonder veel moeite gewonnen: 1-3. Zo vergrootte de koploper uit Eindhoven de degradatiezorgen van de ploeg van trainer Ernest Faber, die in de elf competitieduels sinds zijn aanstelling alleen van Fortuna Sittard won. De achterstand op FC Volendam, dat de veilige vijftiende plek inneemt, is 7 punten.
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft dankzij een hattrick van Lamine Yamal op eigen veld met 4-1 gewonnen van Villarreal.
18 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft het thuisduel met West Ham United zonder grote problemen gewonnen: 5-2. De ploeg van trainer Arne Slot boekte, mede dankzij treffers van Virgil van Dijk en Cody Gakpo, de vierde overwinning op rij. Bij rust stond het al 3-0 op Anfield.
18 uur geleden