Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Willem II verslaat Heracles met sterke tweede helft

Willem II verslaat Heracles met sterke tweede helft

TILBURG (ANP) - Willem II heeft in eigen huis de eerste overwinning van dit seizoen in de eredivisie behaald. De Tilburgers wonnen na een sterke openingsfase van de tweede helft met 4-0 van Heracles Almelo en komen net als de Tukkers op 3 punten.

Voor Willem II scoorden Vangelis Pavlidis, Görkem Saglam en John Yeboah in de eerste 7 minuten na rust. Heracles was niet bij machte iets aan de achterstand te doen en zag Yeboah en Pavlidis nog grote kansen op meer treffers missen. In de slotfase bepaalde Pavlidis de eindstand op 4-0.

Willem II bereikte afgelopen week de derde voorronde van de Europa League door een overtuigende zege in Luxemburg op Progrès Niederkorn (0-5). Heracles speelde in Tilburg zonder Silvester van der Water. De aanvaller had zich afgemeld omdat hij dicht bij een transfer is.

In de eerste helft creëerden beide ploegen weinig, maar dat was meteen na rust wel anders. Mike Trésor Ndayishimiye stuurde Pavlidis de diepte in en de Griek schoot knap binnen. Vier minuten later was het weer raak. Heracles-doelman Janis Blaswich keerde het schot van Pavlidis nog, maar kon de rebound van Saglam niet stoppen. Yeboah zorgde met het derde doelpunt in 6 minuten voor de beslissing. Na de tweede treffer van Pavlidis kon Willem II zich met vertrouwen gaan richten op het Europese duel van donderdag met Rangers FC.

Meer uit Voetbal

WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

7 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

7 uur geleden
Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

9 uur geleden
Aanvaller Malen in topvorm naar vijftigste interland

ZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."

12 uur geleden
Koeman maakt zich zorgen over fysieke gesteldheid van Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.

14 uur geleden
Twee verdachten aangehouden om vuurwerk bij Ajax- FC Groningen

AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.

15 uur geleden
PSG hoeft pas in mei topper tegen Lens te spelen

PARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.

16 uur geleden