Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Willem II verslaat Heracles met sterke tweede helft

Willem II verslaat Heracles met sterke tweede helft

TILBURG (ANP) - Willem II heeft in eigen huis de eerste overwinning van dit seizoen in de eredivisie behaald. De Tilburgers wonnen na een sterke openingsfase van de tweede helft met 4-0 van Heracles Almelo en komen net als de Tukkers op 3 punten.

Voor Willem II scoorden Vangelis Pavlidis, Görkem Saglam en John Yeboah in de eerste 7 minuten na rust. Heracles was niet bij machte iets aan de achterstand te doen en zag Yeboah en Pavlidis nog grote kansen op meer treffers missen. In de slotfase bepaalde Pavlidis de eindstand op 4-0.

Willem II bereikte afgelopen week de derde voorronde van de Europa League door een overtuigende zege in Luxemburg op Progrès Niederkorn (0-5). Heracles speelde in Tilburg zonder Silvester van der Water. De aanvaller had zich afgemeld omdat hij dicht bij een transfer is.

In de eerste helft creëerden beide ploegen weinig, maar dat was meteen na rust wel anders. Mike Trésor Ndayishimiye stuurde Pavlidis de diepte in en de Griek schoot knap binnen. Vier minuten later was het weer raak. Heracles-doelman Janis Blaswich keerde het schot van Pavlidis nog, maar kon de rebound van Saglam niet stoppen. Yeboah zorgde met het derde doelpunt in 6 minuten voor de beslissing. Na de tweede treffer van Pavlidis kon Willem II zich met vertrouwen gaan richten op het Europese duel van donderdag met Rangers FC.

Meer uit Voetbal

Bestuurlijke ontmoeting KNVB en Marokkaanse bond in Monterrey

MONTERREY (ANP) - Vertegenwoordigers van de KNVB en de Marokkaanse voetbalbond (FRMF) hebben elkaar in aanloop naar de wedstrijd in de zestiende finales op het wereldkampioenschap ontmoet in Monterrey in Mexico. "De bestuurlijke ontmoeting stond in het teken van de jarenlange samenwerking, wederzijds respect en de bijzondere band tussen beide landen", aldus de KNVB.

1 uur geleden
Koeman verwacht dat Oranje tegen Marokko minder kansen weggeeft

GUADALUPE (ANP) - Ronald Koeman heeft er alle vertrouwen in dat het Nederlands elftal tegen Marokko minder kansen weggeeft dan in de groepsfase. "We hebben in onze eerste drie duels veel dingen goed gedaan", zei hij op zijn laatste persconferentie voor de zestiende finales in het Monterrey Stadium. "Maar we moeten soms sneller teruglopen en na balverlies compacter staan. We hebben daar weer uitgebreid op getraind. Ik verwacht dat we dat beter doen."

4 uur geleden
Van Dijk verwacht dat stadion ook in Mexico oranje kleurt

GUADALUPE (ANP) - Virgil van Dijk gaat ervan uit dat ook in Mexico het stadion donderdag grotendeels is gevuld met supporters van het Nederlands elftal, aangevuld met lokale bevolking die het elftal van bondscoach Ronald Koeman steunt en oranje kleding aandoet. De aanvoerder zei op een persconferentie in het Monterrey Stadium in Guadalupe, waar Marokko in de nacht van maandag op dinsdag de tegenstander is in de zestiende finales van het WK, ervan uit te gaan dat de strafschop die Oranje op het WK van 2014 tegen Mexico kreeg geen rol meer speelt.

6 uur geleden
Koeman: Gakpo is klaar om tegen Marokko te spelen

GUADALUPE (ANP) - Cody Gakpo is klaar om met het Nederlands elftal tegen Marokko te spelen. "Ik heb niet het idee dat het verdrietige nieuws dat hij heeft ontvangen dusdanig mee gaat wegen in zijn prestaties", zei bondscoach Ronald Koeman op zijn laatste persconferentie voor de zestiende finales op het WK in het Monterrey Stadium.

6 uur geleden
Makkelie leidt op WK knock-outduel tussen Frankrijk en Zweden

EAST RUTHERFORD (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie heeft op het wereldkampioenschap voetbal de leiding bij de wedstrijd tussen Frankrijk en Zweden in de eerste knock-outronde. Dat heeft de FIFA bekendgemaakt.

6 uur geleden
Voetballers Iran keren een illusie armer terug naar geboorteland

TIJUANA (ANP) - De voetballers van Iran keren maandag terug naar hun geboorteland na de uitschakeling op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Ze stappen aan het einde van de middag (plaatselijke tijd) volgens de Iraanse voetbalbond op het vliegtuig in het Mexicaanse Tijuana.

7 uur geleden
Marokkaanse bondscoach: ons plan niet alleen op Brobbey gericht

GUADALUPE (ANP) - Het Marokkaanse voetbalelftal is in de zestiende finales van het wereldkampioenschap tegen Nederland beducht voor Brian Brobbey, die tot dusverre drie keer scoorde. "Ik ken hem nog van de Future Cup. Hij was toen ook al goed, had een groot lichaam en was sterk. We hebben een plan, maar dat is niet alleen op hem gericht", zei bondscoach Mohamed Ouahbi op een persconferentie in het Monterrey Stadium in Guadalupe.

8 uur geleden