Willem II vergroot met ruime zege (3-0) problemen puntloos RKC
TILBURG (ANP) - De problemen voor RKC Waalwijk in de Eredivisie beginnen steeds grotere vormen aan te nemen. De Brabanders verloren bij Willem II ook de vijfde competitiewedstrijd (3-0) en zijn als enige club nog puntloos. Het doelsaldo van het elftal van trainer Henk Fraser is 2-15. Vorig seizoen wist RKC zich op de laatste speeldag als nummer 15 ternauwernood veilig te spelen.
RKC moest snel in de achtervolging. Verdediger Julian Lelieveld veroorzaakte in de achtste minuut een strafschop na een overtreding op Cisse Sandra. Kyan Vaesen schoot de penalty in de linkerbovenhoek raak. Voor de Belg is het zijn derde treffer dit seizoen.
Denilho Cleonise noteerde halverwege de eerste helft de eerste kans voor RKC, maar doelman Thomas Didillon-Hödl redde. Ringo Meerveld sloeg kort daarna voor een tweede keer toe namens Willem II. De middenvelder passeerde meerdere RKC'ers en aangekomen bij het zestienmetergebied plaatste hij de bal in de verre hoek (2-0).
Wissels
Fraser wisselde halverwege drie spelers. De hoop voor zijn elftal verdween al snel. Een schot van Nick Doodeman werd door Roshon van Eijma van richting veranderd en verdween over keeper Jeroen Houwen in het doel.
Willem II passeerde met de zege onder meer Feyenoord en staat nu op de vijfde plaats met 8 punten uit vijf duels.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
6 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
23 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
1 dag geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
1 dag geleden