Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Willem II vergroot met ruime zege (3-0) problemen puntloos RKC

Willem II vergroot met ruime zege (3-0) problemen puntloos RKC

TILBURG (ANP) - De problemen voor RKC Waalwijk in de Eredivisie beginnen steeds grotere vormen aan te nemen. De Brabanders verloren bij Willem II ook de vijfde competitiewedstrijd (3-0) en zijn als enige club nog puntloos. Het doelsaldo van het elftal van trainer Henk Fraser is 2-15. Vorig seizoen wist RKC zich op de laatste speeldag als nummer 15 ternauwernood veilig te spelen.

RKC moest snel in de achtervolging. Verdediger Julian Lelieveld veroorzaakte in de achtste minuut een strafschop na een overtreding op Cisse Sandra. Kyan Vaesen schoot de penalty in de linkerbovenhoek raak. Voor de Belg is het zijn derde treffer dit seizoen.

Denilho Cleonise noteerde halverwege de eerste helft de eerste kans voor RKC, maar doelman Thomas Didillon-Hödl redde. Ringo Meerveld sloeg kort daarna voor een tweede keer toe namens Willem II. De middenvelder passeerde meerdere RKC'ers en aangekomen bij het zestienmetergebied plaatste hij de bal in de verre hoek (2-0).

Wissels

Fraser wisselde halverwege drie spelers. De hoop voor zijn elftal verdween al snel. Een schot van Nick Doodeman werd door Roshon van Eijma van richting veranderd en verdween over keeper Jeroen Houwen in het doel.

Willem II passeerde met de zege onder meer Feyenoord en staat nu op de vijfde plaats met 8 punten uit vijf duels.

Meer uit Voetbal

Labyad nieuwe ploeggenoot van Depay bij Corinthians

SAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.

11 uur geleden
Ajax verliest ook doelman Jaros met zware knieblessure

AMSTERDAM (ANP) - Vitezslav Jaros heeft vrijdag een zware knieblessure opgelopen tijdens de training van Ajax. De Tsjechische doelman komt dit seizoen niet meer in actie voor de club uit Amsterdam. Volgens Ajax moet de van FC Liverpool gehuurde keeper geopereerd worden.

14 uur geleden
IOC-baas kijkt of FIFA-baas regels breekt met akkoord Vredesraad

MILAAN (ANP/DPA) - Kirsty Coventry gaat onderzoeken of FIFA-voorzitter Gianni Infantino de regels heeft overtreden door een overeenkomst te sluiten met de nieuwe Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) bekendgemaakt in Milaan.

15 uur geleden
Real Madrid-trainer: team zou voor Vinícius Jr. van veld stappen

MADRID (ANP) - Real Madrid is woensdag in het uitduel met Benfica niet van het veld gestapt omdat Vinícius Júnior zelf verder wilde spelen. De Braziliaanse aanvaller werd naar eigen zeggen racistisch uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni. Vinícius attendeerde de scheidsrechter van het duel in de tussenronde van de Champions League daarop en verliet even het speelveld. Na ruim tien minuten besloot hij de wedstrijd toch te hervatten.

15 uur geleden
United rekent nog niet op geblesseerde verdediger De Ligt

MANCHESTER (ANP) - De rentree van Matthijs de Ligt bij Manchester United laat nog even op zich wachten. "Hij werkt erg hard om terug te komen, maar hij is nog niet ver genoeg", zei trainer Michael Carrick tijdens een persconferentie voor het uitduel van maandag met Everton in de Premier League.

18 uur geleden
Van Persie wil Sterling zondag inzetten bij Feyenoord - Telstar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.

19 uur geleden
Steijn voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.

19 uur geleden