Willem II vergroot met ruime zege (3-0) problemen puntloos RKC
TILBURG (ANP) - De problemen voor RKC Waalwijk in de Eredivisie beginnen steeds grotere vormen aan te nemen. De Brabanders verloren bij Willem II ook de vijfde competitiewedstrijd (3-0) en zijn als enige club nog puntloos. Het doelsaldo van het elftal van trainer Henk Fraser is 2-15. Vorig seizoen wist RKC zich op de laatste speeldag als nummer 15 ternauwernood veilig te spelen.
RKC moest snel in de achtervolging. Verdediger Julian Lelieveld veroorzaakte in de achtste minuut een strafschop na een overtreding op Cisse Sandra. Kyan Vaesen schoot de penalty in de linkerbovenhoek raak. Voor de Belg is het zijn derde treffer dit seizoen.
Denilho Cleonise noteerde halverwege de eerste helft de eerste kans voor RKC, maar doelman Thomas Didillon-Hödl redde. Ringo Meerveld sloeg kort daarna voor een tweede keer toe namens Willem II. De middenvelder passeerde meerdere RKC'ers en aangekomen bij het zestienmetergebied plaatste hij de bal in de verre hoek (2-0).
Wissels
Fraser wisselde halverwege drie spelers. De hoop voor zijn elftal verdween al snel. Een schot van Nick Doodeman werd door Roshon van Eijma van richting veranderd en verdween over keeper Jeroen Houwen in het doel.
Willem II passeerde met de zege onder meer Feyenoord en staat nu op de vijfde plaats met 8 punten uit vijf duels.
Meer uit Voetbal
CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
26 minuten geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
29 minuten geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
2 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
4 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
6 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
7 uur geleden