Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Willem II steviger aan kop in eerste divisie na winst bij VVV

Willem II steviger aan kop in eerste divisie na winst bij VVV

VENLO (ANP) - Willem II staat steviger aan kop in de Keuken Kampioen Divisie na een overwinning bij VVV Venlo. De Tilburgers wonnen in Limburg met 3-1 en staan nu vier punten los.

De eerste helft was tam van beide kanten. Er werden weinig kansen gecreëerd, al had Willem II wel het beste spel van beide ploegen. Maar tot goals leidde dat niet. Wel werd Robert Klaasen van VVV vlak voor rust nog van het veld gestuurd met rood na een onbesuisde overtreding.

Die overtalsituatie wist Willem II in de tweede helft goed uit te buiten. Na bijna een uur spelen was het Thijs Oosting die voor Willem II de eerste treffer maakte. Dat doelpunt zorgde voor ontspanning bij de koploper, die snel daarna de 0-2 maakte. Raffael Behounek was het die de voorsprong verdubbelde. Aanvoerder Freek Heerkens maakte er tien minuten voor tijd nog 0-3 van. Rick Ketting redde daarna de eer nog met het enige VVV-doelpunt van de avond.

Roda JC, FC Emmen en ADO Den Haag én De Graafschap blijven op de ranglijst in de buurt van Willem II. Die ploegen komen later pas in actie. VVV Venlo staat na het verloren duel op de zevende plek.

Meer uit Voetbal

NAC Breda schiet weinig op met gelijkspel tegen Sparta

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.

29 minuten geleden
Van Persie vond Feyenoord genoeg kansen creëren voor een doelpunt

VOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.

1 uur geleden
KNVB: stadionverbod van 9 maanden voor fans met gezichtsbedekking

ZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.

1 uur geleden
PSV: kampioenschap van nooit eerder vertoonde soevereiniteit

EINDHOVEN (ANP) - PSV kijkt zondag in een eerste reactie met veel trots terug op de 27e landstitel. "Het is 5 april en normaal gesproken is de titelstrijd nu nog volop bezig. Dit jaar is dat compleet anders, want met 71 punten is PSV nu al niet meer te achterhalen voor de concurrentie. Het is een kampioenschap geworden van nooit eerder vertoonde soevereiniteit. Het laatste stukje van de puzzel viel vandaag op zijn plek", aldus de Eindhovenaren op hun clubwebsite.

2 uur geleden
Heracles verliest bij Heerenveen en ziet degradatiezorgen groeien

HEERENVEEN (ANP) - Heracles Almelo heeft voor de achtste keer op rij niet kunnen winnen in de Eredivisie en ziet de degradatiezorgen groter worden. In het Abe Lenstrastadion was sc Heerenveen met 4-1 te sterk.

2 uur geleden
PSV verkleint achterstand op Ajax tot negen landstitels

VOLENDAM (ANP) - PSV heeft de achterstand op Ajax wat betreft behaalde landstitels in de Eredivisie verkleind tot negen. De Eindhovenaren behaalden zondag zonder zelf te spelen hun 27e kampioenschap in Nederland en de derde op rij onder leiding van coach Peter Bosz.

2 uur geleden
Zesde landstitel in achttien jaar voor PSV

VOLENDAM (ANP) - PSV pakte zondag de zesde landstitel in de laatste achttien jaar.

2 uur geleden