Willem II steviger aan kop in eerste divisie na winst bij VVV
VENLO (ANP) - Willem II staat steviger aan kop in de Keuken Kampioen Divisie na een overwinning bij VVV Venlo. De Tilburgers wonnen in Limburg met 3-1 en staan nu vier punten los.
De eerste helft was tam van beide kanten. Er werden weinig kansen gecreëerd, al had Willem II wel het beste spel van beide ploegen. Maar tot goals leidde dat niet. Wel werd Robert Klaasen van VVV vlak voor rust nog van het veld gestuurd met rood na een onbesuisde overtreding.
Die overtalsituatie wist Willem II in de tweede helft goed uit te buiten. Na bijna een uur spelen was het Thijs Oosting die voor Willem II de eerste treffer maakte. Dat doelpunt zorgde voor ontspanning bij de koploper, die snel daarna de 0-2 maakte. Raffael Behounek was het die de voorsprong verdubbelde. Aanvoerder Freek Heerkens maakte er tien minuten voor tijd nog 0-3 van. Rick Ketting redde daarna de eer nog met het enige VVV-doelpunt van de avond.
Roda JC, FC Emmen en ADO Den Haag én De Graafschap blijven op de ranglijst in de buurt van Willem II. Die ploegen komen later pas in actie. VVV Venlo staat na het verloren duel op de zevende plek.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
7 uur geleden