Willem II rekent in eigen huis af met NEC
TILBURG (ANP) - Willem II heeft in een onderling duel afstand genomen van NEC in de Eredivisie. De Tilburgers van coach Peter Maes wonnen in eigen huis met 4-1 van de Nijmegenaren.
Scheidsrechter Richard Martens legde de wedstrijd in de tiende minuut stil, omdat er nauwelijks zicht was nadat supporters van Willem II massaal vuurwerk hadden afgestoken. Daarna kwam de thuisploeg al snel op voorsprong. Een voorzet van Nick Doodeman werd door Iván Márquez achter zijn eigen doelman gekopt.
NEC kwam snel op gelijke hoogte. Keeper Thomas Didillon-Hödl redde op een inzet van Vito van Crooij, maar kon de rebound van Koki Ogawa niet tegenhouden. Jeremy Bokila bracht Willem II nog voor rust uit een voorzet van Doodeman opnieuw op voorsprong.
Tweede helft
In de tweede helft appelleerden de spelers van NEC voor een strafschop na hands van Raffael Behounek, maar Martens liet doorspelen. De thuisploeg scoorde kort daarop uit een tegenaanval via Ringo Meerveld, die de keeper omspeelde en de 3-1 binnentikte. Boris Lambert maakte er uit een corner van Doodeman nog 4-1 van.
Willem II sluit de eerste competitiehelft af op de tiende plaats met 22 punten. NEC staat twaalfde met 17 punten.
Zowel Willem II als NEC verloor eerder in de week in de tweede ronde van het bekertoernooi. Willem II werd uitgeschakeld door de amateurs van Noordwijk en NEC door Heracles Almelo.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
8 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
10 uur geledenMIAMI (ANP/RTR/DPA) - De voetballers van Iran kunnen gewoon meedoen aan het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat heeft de Amerikaanse president Donald Trump verzekerd aan Gianni Infantino, de baas van wereldvoetbalbond FIFA. "Vanavond heb ik Trump gesproken over de voorbereidingen voor het WK. De president herhaalde dat het Iraanse team welkom is. Ik dank hem oprecht voor zijn steun", meldde Infantino via sociale media.
10 uur geledenBERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
20 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
21 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
22 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
22 uur geleden