Willem II ook te sterk voor Heracles
TILBURG (ANP) - Willem II heeft zich zondag weer aangesloten bij Feyenoord als naaste belager van Ajax en AZ in de eredivisie. De Tilburgers wonnen op eigen veld met 1-0 van Heracles Almelo. Willem II is inmiddels negen duels ongeslagen in de eredivisie.
Trainer Adrie Koster van Willem II kon zondag geen beroep doen op zijn eerste doelman, Timon Wellenreuther. Diens vervanger Michael Woud kreeg met name voor de rust weinig te doen. Heracles, al vijf duels zonder overwinning, kwam er maar mondjesmaat uit. Een schot van Mauro Júnior na een half uur vormde het enige serieuze gevaar.
Aan de andere kant moest doelman Janis Blaswich al optreden bij een gevaarlijk schot van Mike Trésor Ndayishimiye alvorens Sebastian Holmén in de 26e minuut raak schoot. De bal belandde voor zijn voeten nadat Dries Sadikki met een knappe omhaal de lat had geraakt. Scheidsrechter Kevin Blom zag het als vierde official vanaf de kant. Vanwege een kuitblessure werd hij na een kwartier vervangen door Robin Hensgens.
Blaswich hield veel tegen en in de slotfase werd Heracles wat dreigender en Willem II nerveuzer. Cyril Dessers was nog het dichtst bij de gelijkmaker. Willem II heeft 40 punten, net zo veel als nummer 3 Feyenoord.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
4 uur geledenPARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
5 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse titelrace een 1-0-overwinning geboekt bij West Ham United, dat in degradatieproblemen verkeert. De ploeg van trainer Mikel Arteta scoorde pas in de 83e minuut. Door de overwinning heeft de club uit Noord-Londen het kampioenschap nog altijd in eigen hand. Arsenal komt nog twee keer in actie en heeft 79 punten. Manchester City heeft met 74 punten nog drie wedstrijden te gaan.
7 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft met de overwinning op Heracles Almelo afstand genomen van FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia won met 3-0 van de al gedegradeerde club uit Almelo door treffers van Guus Offerhaus, Tyrese Noslin en Jeff Hardeveld.
7 uur geleden