Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Willem II neemt onderin Eredivisie afstand van FC Emmen

Willem II neemt onderin Eredivisie afstand van FC Emmen

TILBURG (ANP) - Willem II heeft onderin de Eredivisie afstand genomen van FC Emmen. Met Zeljko Petrovic als nieuwe trainer langs de lijn won de nummer 17 van de ranglijst met 2-0 van de nummer 18, via doelpunten van Ché Nunnely en Kwasi Wriedt. Emmen wacht na twintig wedstrijden nog altijd op de eerste zege van het seizoen. De club uit Drenthe heeft pas 6 punten, Willem II kwam op 13 punten.

De Tilburgers boekten hun derde overwinning, de eerste sinds 21 november toen de ploeg van Adrie Koster met 2-1 te sterk was voor VVV-Venlo. De clubleiding besloot begin deze week om Koster te ontslaan. Als opvolger kwam de directie uit bij Petrovic, die assistent was van Dick Advocaat bij Feyenoord.

De 55-jarige Montenegrijn begon direct met een 'degradatiekraker'. FC Emmen, dat zich de afgelopen weken flink versterkte, had in de eerste helft het beste van het spel. Willem II wist echter in de 38e minuut aan de andere kant de eerste kans direct te benutten. Nunnely tikte een voorzet van Mats Köhlert binnen.

Köhlert deed kort na rust ook het voorbereidende werk bij de 2-0 van spits Wriedt. Michael de Leeuw miste even daarna een grote kans om de spanning terug te brengen. Willem II liet de zege niet meer in gevaar komen.

Meer uit Voetbal

Bodø schakelt Inter uit in Champions League

MILAAN (ANP) - Internazionale is uitgeschakeld in de Champions League. De finalist van vorig seizoen slaagde er in de tussenronde niet in een 3-1-nederlaag in Noorwegen tegen Bodø/Glimt weg te poetsen. In Milaan won Bodø opnieuw, nu met 2-1. Via Jens Petter Hauge en Hakon Evjen kwamen de bezoekers uit Noorwegen op een 2-0-voorsprong. Alessandro Bastoni scoorde voor Inter.

1 uur geleden
Atlético Madrid schakelt Brugge uit in CL door hattrick Sørloth

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich bij de laatste zestien van de Champions League geschaard. Het elftal van Diego Simeone versloeg Club Brugge op dinsdagavond in Madrid met 4-1, mede dankzij drie doelpunten van Alexander Sørloth. De heenwedstrijd in Brugge eindigde vorige week in 3-3.

3 uur geleden
Mexicaanse president geeft veiligheidsgarantie voor WK voetbal

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.

7 uur geleden
Real Madrid staat 100 procent achter Vinícius in racismezaak

MADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.

8 uur geleden
Carleer valt af bij Oranje-voetbalsters, Levels opgeroepen

ZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.

9 uur geleden
Marokkaans international Hakimi staat terecht voor verkrachting

PARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.

10 uur geleden
United wint van Everton en staat vierde in Premier League

LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.

1 dag geleden