Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Willem II na nieuwe zege op een derde van punten vorig seizoen

Willem II na nieuwe zege op een derde van punten vorig seizoen

TILBURG (ANP) - Willem II heeft in de Eredivisie de derde overwinning van het seizoen behaald. De Tilburgers versloegen in eigen stadion FC Groningen met 2-1 en hebben na vijf speelronden 10 punten. Dat is al bijna een derde van het aantal punten van het gehele vorige seizoen. Willem II kwam toen uit op 31 punten en handhaafde zich ternauwernood.

Het elftal van trainer Fred Grim dankte de zege aan een sterkte eerste helft, waarin FC Groningen weinig in te brengen had. De Ghanese spits Kwasi Wriedt opende al in de 5e minuut de score. Hij profiteerde van een slechte opbouw van achteruit bij FC Groningen, waar Laros Duarte de bal verspeelde. Wriedt is nu de zesde Ghanees met minimaal tien doelpunten in de Eredivisie. Matthew Amoah (116), Prince Polley (38), Kwame Quansah (19), Nii Lamptey (10) en Nana Asare (10) gingen hem voor.

Ruim halverwege de eerste helft stelde Wriedt met een voorzet vanaf links Dries Saddiki in staat de 2-0 te maken.

FC Groningen was na rust de betere. Tomas Suslov zorgde na een fout van doelman Timon Wellenreuther, die Pol Llonch niet goed inspeelde, na een uur spelen voor de 2-1. Groningen kreeg daarna nog wat kansen op de gelijkmaker, maar die viel niet. Groningen blijft door het verlies op 5 punten staan.

Meer uit Voetbal

Paris Saint-Germain steviger aan de leiding door zege op Toulouse

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.

2 uur geleden
ADO Den Haag loopt door zege op Jong Ajax uit op SC Cambuur

DEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.

2 uur geleden
NEC-middenvelder Chery stopt als international van Suriname

NIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

3 uur geleden
Liverpool-coach Slot mist keeper Alisson tegen City en PSG

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.

7 uur geleden
AZ-aanvoerder Clasie keert na blessure terug in selectie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.

8 uur geleden
Vitesse ziet voorlopig af van aanstellen technisch manager

ARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.

8 uur geleden
Spits Miedema mist WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk

ZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.

8 uur geleden