Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Willem II na nieuwe zege op een derde van punten vorig seizoen

Willem II na nieuwe zege op een derde van punten vorig seizoen

TILBURG (ANP) - Willem II heeft in de Eredivisie de derde overwinning van het seizoen behaald. De Tilburgers versloegen in eigen stadion FC Groningen met 2-1 en hebben na vijf speelronden 10 punten. Dat is al bijna een derde van het aantal punten van het gehele vorige seizoen. Willem II kwam toen uit op 31 punten en handhaafde zich ternauwernood.

Het elftal van trainer Fred Grim dankte de zege aan een sterkte eerste helft, waarin FC Groningen weinig in te brengen had. De Ghanese spits Kwasi Wriedt opende al in de 5e minuut de score. Hij profiteerde van een slechte opbouw van achteruit bij FC Groningen, waar Laros Duarte de bal verspeelde. Wriedt is nu de zesde Ghanees met minimaal tien doelpunten in de Eredivisie. Matthew Amoah (116), Prince Polley (38), Kwame Quansah (19), Nii Lamptey (10) en Nana Asare (10) gingen hem voor.

Ruim halverwege de eerste helft stelde Wriedt met een voorzet vanaf links Dries Saddiki in staat de 2-0 te maken.

FC Groningen was na rust de betere. Tomas Suslov zorgde na een fout van doelman Timon Wellenreuther, die Pol Llonch niet goed inspeelde, na een uur spelen voor de 2-1. Groningen kreeg daarna nog wat kansen op de gelijkmaker, maar die viel niet. Groningen blijft door het verlies op 5 punten staan.

Meer uit Voetbal

Duel tussen FC Utrecht en KRC Genk 53 minuten later begonnen

UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.

1 uur geleden
Van Persie: dit voelt als een frisse en nieuwe start

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.

1 uur geleden
Mobiele eenheid drijft fans KRC Genk uit stadion van FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.

1 uur geleden
Olympique Lyon en Aston Villa naar achtste finale Europa League

BERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.

1 uur geleden
Aftrap van FC Utrecht uitgesteld na problemen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.

2 uur geleden
Dolend Feyenoord boekt tegen Graz eerste zege sinds december

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.

2 uur geleden
Feyenoord klopt Sturm Graz en houdt kleine kans op tussenronde

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Europa League nog een kleine kans om de tussenronde te bereiken. Het elftal van trainer Robin van Persie won in De Kuip met 3-0 van Sturm Graz. Feyenoord kwam daarmee op 6 punten na zeven wedstrijden.

2 uur geleden