Willem II meerdere weken zonder middenvelder Lachkar
TILBURG (ANP) - Willem II moet het de eerste weken na de winterstop stellen zonder middenvelder Amine Lachkar. De 21-jarige Lachkar, die in zestien van de zeventien competitiewedstrijden dit seizoen meedeed, moet een liesoperatie ondergaan en is "meerdere weken" uitgeschakeld.
"Ik baal ontzettend dat ik de komende weken niet in actie kan komen, maar deze ingreep is noodzakelijk. Ik zal hard werken aan mijn herstel zodat ik over een aantal weken weer van waarde kan zijn voor de club", reageert Lachkar via de club. De middenvelder kampte al langer met de klachten.
Willem II is de nummer 9 van de Eredivisie. De tweede seizoenshelft begint voor de Tilburgers zondag met een uitwedstrijd tegen FC Twente.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de spanning in de strijd om de Engelse landstitel wat verder teruggebracht. De Londenaren versloegen stadgenoot Tottenham Hotspur na een achterstand met 2-1 en profiteerden daarmee optimaal van het puntenverlies van koploper Liverpool dinsdag tegen Nottingham Forest (1-1).
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft punten verspeeld in de strijd om de koppositie in Italië. De ploeg van Denzel Dumfries en Stefan de Vrij speelde thuis met 2-2 gelijk tegen Bologna en raakte daardoor iets achterop bij koploper Napoli. Het verschil bedraagt 3 punten, al heeft Inter een wedstrijd minder gespeeld.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft de koppositie in de Bundesliga verstevigd met een duidelijke zege van 5-0 op het laaggeklasseerde Hoffenheim. De formatie van coach Vincent Kompany kwam op 42 punten na zeventien duels en passeerde de grens van vijftig doelpunten in de competitie.
7 uur geledenLEICESTER (ANP) - De problemen voor Leicester City en trainer Ruud van Nistelrooij in de Premier League beginnen steeds grotere vormen aan te nemen. Tegen Crystal Palace leed de landskampioen van 2016 alweer de zesde nederlaag op rij: 0-2.
7 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Winteraanwinst Sébastien Haller heeft FC Utrecht aan een plek in de kwartfinales van de KNVB-beker geholpen. De spits maakte de doelpunten voor Utrecht, dat met 2-1 won van RKC Waalwijk.
7 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles zit bij de laatste acht clubs van het KNVB-bekertoernooi. De Deventenaren waren voor eigen publiek te sterk voor FC Twente: 3-1.
9 uur geledenMAASTRICHT (ANP) - Voetbalster Lieke Martens heeft een provinciale onderscheiding gekregen. De 32-jarige aanvalster van Paris Saint-Germain, die 160 interlands voor Oranje speelde en daarin 62 doelpunten maakte, is door het provinciebestuur benoemd tot 'Limburger van Verdienste'. De provincie spreekt van een "exclusieve onderscheiding", die wordt toegekend aan mensen die zich op unieke wijze op een specifiek maatschappelijk gebied hebben ingezet voor Limburg.
9 uur geleden