Willem II meerdere weken zonder middenvelder Lachkar
TILBURG (ANP) - Willem II moet het de eerste weken na de winterstop stellen zonder middenvelder Amine Lachkar. De 21-jarige Lachkar, die in zestien van de zeventien competitiewedstrijden dit seizoen meedeed, moet een liesoperatie ondergaan en is "meerdere weken" uitgeschakeld.
"Ik baal ontzettend dat ik de komende weken niet in actie kan komen, maar deze ingreep is noodzakelijk. Ik zal hard werken aan mijn herstel zodat ik over een aantal weken weer van waarde kan zijn voor de club", reageert Lachkar via de club. De middenvelder kampte al langer met de klachten.
Willem II is de nummer 9 van de Eredivisie. De tweede seizoenshelft begint voor de Tilburgers zondag met een uitwedstrijd tegen FC Twente.
Meer uit Voetbal
ALMELO (ANP) - Mika Godts denkt niet aan een vertrek bij Ajax. "Ik wil een echte prijs winnen met deze club", zei de 20-jarige aanvaller na een eenvoudige zege op Heracles Almelo. "Er zal deze zomer wel iets gaan veranderen bij ons en ook ik zal horen wat mijn rol wordt. Maar ik hoef niet weg als je me het nu vraagt."
7 uur geledenALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.
9 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.
11 uur geledenHAMBURG (ANP) - Bayern München heeft met een zege in de uitwedstrijd tegen FC St. Pauli verder afstand genomen van Borussia Dortmund. Bayern won in Hamburg met 5-0 en Borussia Dortmund ging eerder zaterdag onderuit tegen Bayer Leverkusen (0-1).
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft eindelijk weer eens weten te winnen. De regerend landskampioen van Engeland versloeg Fulham in de Premier League met 2-0. Liverpool blijft daarmee na 32 speelronden op de vijfde plaats staan.
11 uur geleden