Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Willem II loot weer thuis, PSV opnieuw uit in Europa League

Willem II loot weer thuis, PSV opnieuw uit in Europa League

NYON (ANP) - Willem II speelt opnieuw een thuiswedstrijd als het de play-offs van de Europa League haalt. De ploeg van trainer Adrie Koster neemt het in dat geval op donderdag 1 oktober in Tilburg op tegen Galatasaray, de Turkse club van onder anderen Ryan Babel en Ryan Donk, of Hajduk Split uit Kroatië. PSV kreeg bij de loting opnieuw een uitwedstrijd toebedeeld.

Willem II bereikte deze week de derde voorronde van de Europa League door in Luxemburg met 5-0 te winnen van Progrès Niederkorn. De Tilburgers spelen nu komende donderdag thuis tegen Rangers FC uit Schotland.

PSV neemt het dan in Slovenië op tegen NS Mura. Toeschouwers zijn daar niet welkom, zoals bij alle wedstrijden in de voorrondes van de Europa League het geval is. Supporters van de Eindhovense club kunnen die wedstrijd op grote schermen in het Philips-stadion bekijken. Als PSV wint van Mura, speelt het op 1 oktober in Noorwegen of Turkije tegen respectievelijk Rosenborg BK of Alanyaspor. De loting voor het hoofdtoernooi is een dag later.

Feyenoord, dat in het voortijdig afgebroken seizoen van de eredivisie als derde eindigde, heeft zich rechtstreeks geplaatst voor de groepsfase van de Europa League. AZ stroomt als afvaller in de voorrondes van de Champions League ook in in de Europa League. Ajax doet als nummer 1 van Nederland mee aan het hoofdtoernooi van de Champions League.

Meer uit Voetbal

Schreuder ziet duel NEC - Feyenoord niet als cruciaal voor plek 2

NIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC ziet het duel met Feyenoord van zondag niet als cruciaal voor de uiteindelijke tweede plaats in de Eredivisie. "Die tweede plek wordt niet beslist in dit weekend", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst.

40 minuten geleden
Geen straf voor Depay na gebruik telefoon op bank bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.

1 uur geleden
Naamgenoten Johan Cruijff krijgen gratis ArenA-tour

AMSTERDAM (ANP) - In voetbalstadion de ArenA in Amsterdam kunnen naamgenoten van Johan Cruijff op zijn geboortedag een gratis stadiontour krijgen. De rondleidingen zijn ter gelegenheid van het 30-jarig jubileum van de ArenA. Ze vinden plaats op 25 april tussen 09.30 en 18.00 uur. Bezoekers krijgen de kans om met de Champions League-beker uit 1972 op de foto te gaan.

2 uur geleden
AZ na ruime nederlaag bij Sjachtar dicht bij uitschakeling

KRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.

13 uur geleden
Oud-Ajacied Kudus moet na terugslag vrezen voor WK

LONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.

13 uur geleden
AZ-coach Echteld laat Daal om disciplinaire redenen buiten basis

KRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.

15 uur geleden
Verdediger Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.

15 uur geleden