Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Willem II legt aanvoerder Peters vast voor volgend seizoen

Willem II legt aanvoerder Peters vast voor volgend seizoen

TILBURG (ANP) - Verdediger Jordens Peters (32) voetbalt ook volgend seizoen bij Willem II. De aanvoerder, die in 2012 bij de Tilburgse club tekende, had een aflopend contract.

"Toen ik hier in 2012 tekende had ik niet verwacht dat ik zo lang voor Willem II uit zou komen", bekende Peters. "Doordat de club door de jaren stappen heeft gezet, professioneler werd en de resultaten verbeterden, is er voor mij geen aanleiding geweest om de club tussentijds te willen verlaten. Het gras is aan de overkant niet altijd groener, ik koester wat ik hier heb."

Het achtste seizoen van Peters in dienst van Willem II verloopt succesvol. Willem II staat op de vierde plek in de eredivisie, met evenveel punten als Feyenoord.

Acht jaar geleden kwam Peters over van FC Den Bosch, waar hij ook lang speelde; zeven seizoenen.

Meer uit Voetbal

GelreDome wil ook zonder amateurvoetbal miljoenen van Vitesse

ARNHEM (ANP) - GelreDome-eigenaar Michael van de Kuit verwacht dat Vitesse de huur ook nog betaalt nu het eerste elftal dit seizoen definitief geen competitievoetbal speelt. "Net als alle andere partijen waar Vitesse contractuele verplichtingen mee is aangegaan, verwachten wij de betaling", laat Van de Kuit desgevraagd weten.

2 uur geleden
Immobile met dijbeenblessure twee maanden aan de kant bij Bologna

BOLOGNA (ANP/AFP) - Ciro Immobile heeft weinig plezier beleefd aan zijn debuut bij Bologna. De 35-jarige topscorer aller tijden van Lazio liep zaterdag in de uitwedstrijd tegen AS Roma (1-0 verlies) een dijbeenblessure op. Bologna meldt maandag dat Immobile twee maanden niet kan voetballen.

2 uur geleden
Arsenal opnieuw enige tijd zonder geblesseerde Saka

LONDEN (ANP/BELGA) - Arsenal moet het opnieuw enige tijd stellen zonder Bukayo Saka. De buitenspeler heeft aan de met 5-0 gewonnen thuiswedstrijd van zaterdag tegen Leeds United een hamstringblessure overgehouden.

3 uur geleden
Uitgedund eerste elftal van Vitesse traint nog steeds door

ARNHEM (ANP) - Het eerste elftal van Vitesse traint ondanks het verlies van de proflicentie onverstoord door. De spelersgroep wordt wel steeds kleiner. Er waren maandag elf spelers aanwezig, heeft een woordvoerder van de club bevestigd. Een deel van de trainingsgroep was van de A-selectie en een deel van Jong Vitesse.

5 uur geleden
Makkelie fluit op Cyprus duel in play-offs Europa League

ZEIST (ANP) - De Nederlandse scheidsrechter Danny Makkelie leidt op woensdag het beslissende duel in de play-offs van de Europa League tussen AEK Larnaca en SK Brann uit Noorwegen. De Noren verdedigen op Cyprus een 2-1-voorsprong.

8 uur geleden
Mbappé helpt Real Madrid met twee treffers aan ruime zege

OVIEDO (ANP) - Real Madrid heeft in Oviedo ook zijn tweede competitiewedstrijd van het seizoen gewonnen. De nummer 2 van Spanje van vorig seizoen versloeg mede dankzij twee doelpunten van Kylian Mbappé het gepromoveerde Real Oviedo met 3-0.

19 uur geleden
Atalanta verspeelt in eerste wedstrijd punten tegen Pisa

BERGAMO (ANP) - Atalanta is het nieuwe seizoen in Italië teleurstellend begonnen. De nummer 3 van de Serie A van vorig seizoen kwam in Bergamo niet verder dan een gelijkspel tegen het gepromoveerde Pisa: 1-1.

20 uur geleden