Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Willem II kruipt met zege op Heerenveen (3-1) verder omhoog

Willem II kruipt met zege op Heerenveen (3-1) verder omhoog

TILBURG (ANP) - Willem II heeft in de strijd tegen degradatie een belangrijke zege behaald. De Tilburgers versloegen sc Heerenveen met 3-1 en namen verder afstand van de twee onderste plaatsen. Willem II, dat zestiende blijft staan, heeft bovendien het gat naar VVV-Venlo en RKC Waalwijk (de nummers 15 en 14) bijna gedicht.

Aanvoerder Sebastian Holmén opende na een klein half uur spelen de score. De Zweed kon na een scherpe voorzet van Mike Trésor ongehinderd inkoppen. Zijn bewaker Pawel Bochniewicz lag op dat moment geblesseerd op de grond.

Heerenveen kreeg na een combinatie tussen Lasse Schöne en Henk Veerman in de 36e minuut een kans op de gelijkmaker, maar het hakje achter het standbeen van Veerman was niet hard genoeg.

Willem II liep na rust snel verder weg. Kwasi Wriedt kopte in de 55e minuut de 2-0 binnen. Voor de spits betekende het zijn zesde treffer dit seizoen. Drie minuten later zorgde Ché Nunnely, de aangever bij het doelpunt van Wriedt, voor de 3-0. Joey Veerman scoorde in de 73e minuut tegen. Daar bleef het bij.

Willem II behaalde onder leiding van trainer Zeljko Petrovic uit de laatste vier duels 8 punten. Sc Heerenveen blijft in de middenmoot staan en had de punten goed kunnen gebruiken in de strijd om deelname aan de play-offs.

Meer uit Voetbal

Spits Lewandowski neemt afscheid van FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Robert Lewandowski vertrekt aan het einde van het seizoen bij FC Barcelona. "Na vier jaar vol uitdagingen en hard werk is het tijd om verder te gaan", schrijft de Poolse spits op Instagram. "Ik vertrek met het gevoel dat de missie is volbracht. Vier seizoenen, drie kampioenschappen. Ik zal nooit de liefde vergeten die ik vanaf mijn allereerste dagen van de fans heb gekregen. Catalonië is mijn thuis. Dank aan iedereen die ik tijdens deze prachtige vier jaar heb ontmoet. Barça is terug waar het thuishoort."

6 minuten geleden
De Jong mist ook thuisduel van FC Barcelona met Real Betis

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong mist zondag ook de thuiswedstrijd van FC Barcelona tegen Real Betis. "Hij vertelde me dat hij zich niet goed voelt", zei trainer Hansi Flick op een persconferentie. "Dus hij speelt niet."

23 minuten geleden
Reuters: FIFA wil Iran in Istanbul geruststellen over WK

ISTANBUL (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Mattias Grafström spreekt zaterdag in Istanbul met functionarissen van de Iraanse voetbalbond. Hij wil ze geruststellen over deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt een bron aan persbureau Reuters.

4 uur geleden
Godts respecteert de keuze van Belgische bondscoach volledig

AMSTERDAM (ANP) - Mika Godts respecteert dat bondscoach Rudi Garcia van België hem niet heeft opgenomen in zijn selectie voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "De coach heeft zijn keuzes gemaakt en die respecteer ik volledig", meldt de linksbuiten van Ajax op Instagram.

4 uur geleden
Trainer Slot voelt geen extra druk na nederlaag van Liverpool

BIRMINGHAM (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot voelt geen extra druk na de nederlaag van Liverpool bij Aston Villa (4-2). "We moeten ons nu richten op de thuiswedstrijd van volgende week tegen Brentford", zei hij. "Met goed spel moeten we de steun van onze fans verdienen."

5 uur geleden
Liverpool zakt na nederlaag bij Aston Villa naar vijfde plaats

BIRMINGHAM (ANP) - Liverpool is er nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League van komend seizoen. Het elftal van trainer Arne Slot verloor met 4-2 bij Aston Villa en zakte daardoor naar de vijfde plaats. Aston Villa is als nummer 4 nu wel zeker van deelname aan de Champions League.

14 uur geleden
Aanvaller Providence van Almere City met Haïti naar WK

PORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.

18 uur geleden