Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Willem II kruipt met zege op Heerenveen (3-1) verder omhoog

Willem II kruipt met zege op Heerenveen (3-1) verder omhoog

TILBURG (ANP) - Willem II heeft in de strijd tegen degradatie een belangrijke zege behaald. De Tilburgers versloegen sc Heerenveen met 3-1 en namen verder afstand van de twee onderste plaatsen. Willem II, dat zestiende blijft staan, heeft bovendien het gat naar VVV-Venlo en RKC Waalwijk (de nummers 15 en 14) bijna gedicht.

Aanvoerder Sebastian Holmén opende na een klein half uur spelen de score. De Zweed kon na een scherpe voorzet van Mike Trésor ongehinderd inkoppen. Zijn bewaker Pawel Bochniewicz lag op dat moment geblesseerd op de grond.

Heerenveen kreeg na een combinatie tussen Lasse Schöne en Henk Veerman in de 36e minuut een kans op de gelijkmaker, maar het hakje achter het standbeen van Veerman was niet hard genoeg.

Willem II liep na rust snel verder weg. Kwasi Wriedt kopte in de 55e minuut de 2-0 binnen. Voor de spits betekende het zijn zesde treffer dit seizoen. Drie minuten later zorgde Ché Nunnely, de aangever bij het doelpunt van Wriedt, voor de 3-0. Joey Veerman scoorde in de 73e minuut tegen. Daar bleef het bij.

Willem II behaalde onder leiding van trainer Zeljko Petrovic uit de laatste vier duels 8 punten. Sc Heerenveen blijft in de middenmoot staan en had de punten goed kunnen gebruiken in de strijd om deelname aan de play-offs.

Meer uit Voetbal

Liverpool tegen Brighton zonder geblesseerde aanvaller Salah

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft zaterdag in de uitwedstrijd tegen Brighton & Hove Albion in de Premier League niet de beschikking over Mohamed Salah. De Egyptische aanvaller is geblesseerd en mist daardoor ook de oefenwedstrijd met zijn land tegen Spanje.

17 minuten geleden
Verdediger Maguire na twee jaar terug in Engelse selectie

LONDEN (ANP/RTR) - Harry Maguire is door bondscoach Thomas Tuchel opgeroepen voor de komende twee oefenwedstrijden van de Engelse voetballers tegen Uruguay en Japan. De 33-jarige verdediger van Manchester United maakte twee jaar geleden voor het laatst deel uit van de nationale selectie.

1 uur geleden
AZ-middenvelder Smit (20) debuteert in selectie Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman heeft Kees Smit voor het eerst voor het Nederlands elftal geselecteerd. De 20-jarige middenvelder van AZ maakt deel uit van de groep van 26 spelers voor de komende twee oefenwedstrijden tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Dat meldt voetbalbond KNVB.

1 uur geleden
Trainer Farioli met Porto naar kwartfinale Europa League

PORTO (ANP) - Trainer Francesco Farioli staat met FC Porto in de kwartfinale van de Europa League. Hij won met zijn ploeg ook het thuisduel met VfB Stuttgart (2-0) , na een zege vorige week in Duitsland. William Gomes en Victor Froholdt maakten de doelpunten voor de thuisploeg, waar de Nederlander Pablo Rosario een basisplaats had.

14 uur geleden
Aanvoerder Mijnans is trots op AZ na eclatante zege in Praag

PRAAG (ANP) - Sven Mijnans was trots op AZ na de gewonnen uitwedstrijd tegen Sparta Praag (0-4) in de achtste finale van de Conference League. "Ik denk dat we het gewoon heel goed hebben gedaan", zei de aanvoerder van de club uit Alkmaar.

14 uur geleden
AZ declasseert Sparta Praag (0-4) en staat in kwartfinale

PRAAG (ANP) - AZ staat in de kwartfinale van de Conference League. De club was in de uitwedstrijd veel te sterk voor Sparta Praag (0-4), na een mager uitgevallen zege vorige week in Alkmaar (2-1).

14 uur geleden
SC Freiburg en Celta de Vigo naar kwartfinale Europa League

FREIBURG (ANP) - SC Freiburg heeft zich geplaatst voor de kwartfinale van de Europa League na een 5-1-thuisoverwinning op KRC Genk. Celta de Vigo heeft zich ook bij de laatste acht gevoegd door met 2-0 te winnen op bezoek bij Olympique Lyon. In de kwartfinale treffen Freiburg en Celta de Vigo elkaar.

15 uur geleden