Willem II huurt middenvelder Kaygin van Rapid Wien
TILBURG (ANP) - Willem II heeft de selectie versterkt met de Duitser Dennis Kaygin. De 20-jarige middenvelder wordt tot het einde van het seizoen gehuurd van het Oostenrijkse SK Rapid Wien. De Tilburgse Eredivisionist heeft een optie tot koop.
Kaygin doorliep de jeugdopleiding van FSV Mainz 05 in Duitsland, maar verruilde zijn vaderland in 2023 voor Oostenrijk. Daar speelde de Duitser met Turkse roots 23 wedstrijden voor Rapid Wien, waarmee hij ook in de Conference League uitkwam.
"Willem II is een club waar jonge spelers de ruimte en begeleiding krijgen om zich verder te ontplooien. Daarnaast passen de competitie en de speelstijl van de club bij mij als speler", zegt Kaygin op de website van de Tilburgers.
Technisch directeur Tom Caluwé noemt Kaygin een "talentvolle, veelzijdige middenvelder. Hij is een fysiek sterke speler die ook in balbezit zijn kwaliteiten heeft."
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.
5 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.
5 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.
8 uur geledenAGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
10 uur geledenMONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
18 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
19 uur geleden