Willem II huurt middenvelder Kaygin van Rapid Wien
TILBURG (ANP) - Willem II heeft de selectie versterkt met de Duitser Dennis Kaygin. De 20-jarige middenvelder wordt tot het einde van het seizoen gehuurd van het Oostenrijkse SK Rapid Wien. De Tilburgse Eredivisionist heeft een optie tot koop.
Kaygin doorliep de jeugdopleiding van FSV Mainz 05 in Duitsland, maar verruilde zijn vaderland in 2023 voor Oostenrijk. Daar speelde de Duitser met Turkse roots 23 wedstrijden voor Rapid Wien, waarmee hij ook in de Conference League uitkwam.
"Willem II is een club waar jonge spelers de ruimte en begeleiding krijgen om zich verder te ontplooien. Daarnaast passen de competitie en de speelstijl van de club bij mij als speler", zegt Kaygin op de website van de Tilburgers.
Technisch directeur Tom Caluwé noemt Kaygin een "talentvolle, veelzijdige middenvelder. Hij is een fysiek sterke speler die ook in balbezit zijn kwaliteiten heeft."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
2 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
7 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
17 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
19 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
21 uur geleden