Willem II huurt middenvelder Kaygin van Rapid Wien
TILBURG (ANP) - Willem II heeft de selectie versterkt met de Duitser Dennis Kaygin. De 20-jarige middenvelder wordt tot het einde van het seizoen gehuurd van het Oostenrijkse SK Rapid Wien. De Tilburgse Eredivisionist heeft een optie tot koop.
Kaygin doorliep de jeugdopleiding van FSV Mainz 05 in Duitsland, maar verruilde zijn vaderland in 2023 voor Oostenrijk. Daar speelde de Duitser met Turkse roots 23 wedstrijden voor Rapid Wien, waarmee hij ook in de Conference League uitkwam.
"Willem II is een club waar jonge spelers de ruimte en begeleiding krijgen om zich verder te ontplooien. Daarnaast passen de competitie en de speelstijl van de club bij mij als speler", zegt Kaygin op de website van de Tilburgers.
Technisch directeur Tom Caluwé noemt Kaygin een "talentvolle, veelzijdige middenvelder. Hij is een fysiek sterke speler die ook in balbezit zijn kwaliteiten heeft."
Meer uit Voetbal
SUNDERLAND (ANP) - Coach Régis Le Bris van Sunderland is blij met de huidige vorm van spits Brian Brobbey. "Hij wordt iedere wedstrijd beter, dat voel je. We zien nu de beste versie van Brian", sprak de coach op de website van de Engelse club.
1 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft het contract van Terence Kongolo per direct ontbonden. De 31-jarige verdediger kan op zoek naar een andere club, meldt de Brabantse Eredivisieclub op zijn website.
1 uur geledenBREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
11 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
12 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
14 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
14 uur geleden