Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Willem II huurt Belgische spits Vaesen van Westerlo

Willem II huurt Belgische spits Vaesen van Westerlo

TILBURG (ANP) - Willem II heeft een Belgische spits aan de selectie toegevoegd. De naar de Eredivisie gepromoveerde Tilburgers huren de 23-jarige Kyan Vaesen van Westerlo, waar hij vorig seizoen in 21 competitiewedstrijden één keer scoorde.

"Bij Westerlo stond ik de afgelopen seizoenen regelmatig in de spits, maar de club maakt nu een andere keuze. Mijn kans op speeltijd wordt daardoor kleiner", aldus Vaesen. 'Ik wil vooral veel minuten maken en belangrijk zijn met goals en assists. Willem II had al eerder interesse en ik ben hartstikke blij dat het nu rond is gekomen."

Willem II versterkte zich eerder met de Duitse aanvaller Emilio Kehrer van Club Brugge, de Belgische middenvelder Cisse Sandra (ook van Club Brugge) , de Belgische verdediger Mickaël Tirpan van Lierse SK en de Franse doelman Thomas Didillon-Hödl van Cercle Brugge. Peter Maes, de trainer van Willem II, komt uit België.

Meer uit Voetbal

FIFA-voorzitter Infantino wil strengere regels voor bedekken mond

CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.

4 uur geleden
Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

14 uur geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

16 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

17 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

19 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

19 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

20 uur geleden