Willem II houdt FC Twente in Enschede in bedwang: 1-1
ENSCHEDE (ANP) - Het thuisvoordeel in de Eredivisie is al geruime tijd niet aan FC Twente besteed. De Tukkers wisten in de lege Grolsch Veste ook niet van degradatiekandidaat Willem II te winnen: 1-1. Daardoor wacht de club uit Enschede nog altijd op de eerste competitiezege op eigen veld sinds eind oktober. Willem II daarentegen is nu drie eredivisieduels op rij ongeslagen, maar de degradatiezorgen zijn nog altijd groot in Tilburg.
Beide ploegen kregen in de eerste helft fraaie kansen op een treffer. Namens FC Twente was Queensy Menig een paar keer dicht bij 1-0. Bij Willem II was Ché Nunnely de gevaarlijkste man. Ook de spits van Willem II was onfortuinlijk in de afronding. In de 13e minuut kreeg hij van de 20-jarige verdediger Casper Staring, die debuteerde in het basisteam van FC Twente als vervanger van de zieke Kik Pierie, de bal voor het inschieten. Nunnely schoot de bal echter gehaast over de lat.
Na de pauze brak Jesse Bosch de ban namens de thuisclub. Na goed voorbereidend werk van Luciano Narsingh tikte hij de bal behendig in, 1-0. FC Twente verzuimde daarna door te drukken waarna Vangelis Pavlidis, met dank aan gestuntel bij Godfried Roemeratoe, voor de gelijkmaker zorgde: 1-1. Danilo (FC Twente) en Pavlidis waren in de extra tijd nog dicht bij de winnende treffer.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
1 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
1 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
7 uur geleden