Willem II houdt aanwinst Yeboah nog op de bank in Luxemburg
DIFFERDANGE (ANP) - Willem II begint om 18.30 uur zonder John Yeboah aan de uitwedstrijd tegen Progrès Niedercorn in de tweede voorronde van de Europa League. De aanvaller, gehuurd van VfL Wolfsburg, start op de bank in het Luxemburgse Differdange.
Het duel wordt zonder supporters afgewerkt. Toch zijn er honderden fans van Willem II aanwezig in Differdange. Zij verwelkomden hun favoriete spelers met veel vuurwerk bij het stadion. Willem II speelt voor het eerst in vijftien jaar weer eens een Europees duel. AS Monaco was in 2005 de laatste tegenstander in een toernooi van de UEFA.
De winnaar van de ontmoeting speelt volgende week in de derde voorronde tegen Lincoln Red Imps uit Gibraltar of het Schotse Rangers FC.
Opstelling Willem II: Ruiter; Heerkens, Holmén, Peters en Nelom; Saglam, Trésor en Llonch; Nunnely, Pavlidis en Köhlert.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
10 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
10 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.
13 uur geledenBILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
18 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
1 dag geleden