Willem II haalt Robbemond terug als vervanger vertrokken Landzaat
TILBURG (ANP) - Reinier Robbemond keert terug bij Willem II. De 50-jarige Robbemond vervangt de vertrokken assistent Denny Landzaat in de technische staf van hoofdtrainer Kevin Hofland. Landzaat gaat John van den Brom assisteren in Saudi-Arabië bij Al-Taawon.
Volgens een woordvoerder van Willem II heeft de clubleiding een mondeling akkoord bereikt met Robbemond, die twee weken geleden werd ontslagen als hoofdtrainer van De Graafschap. De oud-voetballer werkte tussen 2016 en 2018 al als assistent-trainer bij Willem II en fungeerde toen in de laatste maanden zelfs als interim-hoofdtrainer na het vertrek van Erwin van de Looi. Robbemond werd daarna assistent van Mark van Bommel bij PSV.
De Tilburgse club, die tegen degradatie uit de Eredivisie strijdt, ontsloeg begin vorige maand trainer Fred Grim. Zijn assistent Landzaat zat als eindverantwoordelijke op de bank tegen Fortuna Sittard (1-0-verlies), waarna Hofland het overnam. Willem II werd enkele dagen geleden nogal verrast door het vertrek van Landzaat, die met Van den Brom een lucratief avontuur aangaat in Saudi-Arabië.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft hoofdtrainer Fred Grim vervangen door de Spanjaard Oscar García, de coach van Jong Ajax. Dat meldt de Amsterdamse club in een persbericht.
12 uur geledenBREDA (ANP) - Feyenoord heeft zondag bij NAC Breda opnieuw puntenverlies geleden. Het elftal van coach Robin van Persie speelde in het Rat Verlegh Stadion met 3-3 gelijk. Feyenoord blijft tweede in de Eredivisie. NAC is de nummer 17.
12 uur geledenDEVENTER (ANP) - FC Twente is de nieuwe nummer 3 van de Eredivisie. Het elftal van coach John van den Brom won zondag met 4-1 bij Go Ahead Eagles. FC Twente, dat 44 punten uit 26 wedstrijden heeft, passeerde Ajax op de ranglijst. NEC, dat op zondagavond nog in actie komt tegen FC Volendam, kan de derde plaats mogelijk weer overnemen.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam en PEC Zwolle hebben opnieuw niet weten te winnen. De nummers 7 en 13 van de Eredivisie speelden op Het Kasteel met 1-1 gelijk. Invallers Milan Zonneveld en Kaj de Rooij maakten in de slotfase de doelpunten.
17 uur geleden