Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Willem II haalt Robbemond terug als vervanger vertrokken Landzaat

Willem II haalt Robbemond terug als vervanger vertrokken Landzaat

TILBURG (ANP) - Reinier Robbemond keert terug bij Willem II. De 50-jarige Robbemond vervangt de vertrokken assistent Denny Landzaat in de technische staf van hoofdtrainer Kevin Hofland. Landzaat gaat John van den Brom assisteren in Saudi-Arabië bij Al-Taawon.

Volgens een woordvoerder van Willem II heeft de clubleiding een mondeling akkoord bereikt met Robbemond, die twee weken geleden werd ontslagen als hoofdtrainer van De Graafschap. De oud-voetballer werkte tussen 2016 en 2018 al als assistent-trainer bij Willem II en fungeerde toen in de laatste maanden zelfs als interim-hoofdtrainer na het vertrek van Erwin van de Looi. Robbemond werd daarna assistent van Mark van Bommel bij PSV.

De Tilburgse club, die tegen degradatie uit de Eredivisie strijdt, ontsloeg begin vorige maand trainer Fred Grim. Zijn assistent Landzaat zat als eindverantwoordelijke op de bank tegen Fortuna Sittard (1-0-verlies), waarna Hofland het overnam. Willem II werd enkele dagen geleden nogal verrast door het vertrek van Landzaat, die met Van den Brom een lucratief avontuur aangaat in Saudi-Arabië.

Meer uit Voetbal

Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

20 minuten geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

43 minuten geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

44 minuten geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

1 uur geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

9 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

1 dag geleden
Laat eigen doelpunt voorkomt nog eerste Saudische titel Ronaldo

RIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.

1 dag geleden