Willem II haalt El Khayati binnen in strijd tegen degradatie
TILBURG (ANP) - Willem II heeft Nasser El Khayati tot het einde van het seizoen vastgelegd. De 33-jarige Rotterdammer zat zonder club sinds zijn vertrek afgelopen zomer bij ADO Den Haag, waarmee hij degradeerde uit de Eredivisie. Willem II hoopt dat El Khayati kan helpen in de strijd tegen degradatie.
De Tilburgse club neemt in de Eredivisie de vijftiende plaats in, net boven de degradatiezone. De clubleiding besloot begin deze week om hoofdtrainer Fred Grim te ontslaan. Technisch directeur Joris Mathijsen werd op non-actief gezet. Willem II speelt zondag in Limburg tegen Fortuna Sittard, dat met 3 punten minder op de zeventiende plek staat.
Willem II was op zoek naar aanvallende versterking omdat winteraanwinst Thijs Oosting onlangs een zware knieblessure opliep.
El Khayati traint vrijdag voor het eerst mee in Tilburg. De aanvallende middenvelder was vooral succesvol in zijn eerste periode bij ADO Den Haag, tussen januari 2017 en augustus 2019. El Khayati verhuisde daarna naar Qatar. Eerder speelde hij in Engeland voor Queens Park Rangers en Burton Albion.
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.
4 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.
5 uur geledenPRISTINA (ANP/RTR) - De voetballers van de nationale ploeg van Kosovo krijgen van de regering van hun land 1,5 miljoen euro als ze zich weten te kwalificeren voor het WK van volgend jaar. Dat heeft interim-premier Albin Kurti gezegd in een op tv uitgezonden kabinetsvergadering.
6 uur geleden