Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Willem II haalt El Khayati binnen in strijd tegen degradatie

Willem II haalt El Khayati binnen in strijd tegen degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II heeft Nasser El Khayati tot het einde van het seizoen vastgelegd. De 33-jarige Rotterdammer zat zonder club sinds zijn vertrek afgelopen zomer bij ADO Den Haag, waarmee hij degradeerde uit de Eredivisie. Willem II hoopt dat El Khayati kan helpen in de strijd tegen degradatie.

De Tilburgse club neemt in de Eredivisie de vijftiende plaats in, net boven de degradatiezone. De clubleiding besloot begin deze week om hoofdtrainer Fred Grim te ontslaan. Technisch directeur Joris Mathijsen werd op non-actief gezet. Willem II speelt zondag in Limburg tegen Fortuna Sittard, dat met 3 punten minder op de zeventiende plek staat.

Willem II was op zoek naar aanvallende versterking omdat winteraanwinst Thijs Oosting onlangs een zware knieblessure opliep.

El Khayati traint vrijdag voor het eerst mee in Tilburg. De aanvallende middenvelder was vooral succesvol in zijn eerste periode bij ADO Den Haag, tussen januari 2017 en augustus 2019. El Khayati verhuisde daarna naar Qatar. Eerder speelde hij in Engeland voor Queens Park Rangers en Burton Albion.

Meer uit Voetbal

Vervanger van geblesseerde Mbappé laat zich zien bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).

20 minuten geleden
Liverpool verspeelt ondanks treffer Gakpo punten bij Fulham

LONDEN (ANP) - Liverpool heeft 2 punten ingeleverd in de uitwedstrijd tegen Fulham (2-2). De ploeg van trainer Arne Slot verloor Arsenal verder uit het oog. De achterstand van de kampioen op de koploper groeide naar 14 punten.

28 minuten geleden
Bosz wil bondscoach worden en weet nog niet of hij bij PSV blijft

ESTEPONA (ANP) - Trainer Peter Bosz weet nog niet of hij zijn contract bij PSV wil verlengen. "Als het bekend is, zal de club, of ik, het bekendmaken", vertelde hij tijdens een trainingskamp in het Spaanse Estepona aan ESPN. "Het heeft niets met twijfel te maken. Ik ben met de club in gesprek."

1 uur geleden
Manchester United speelt met invaller Zirkzee gelijk bij Leeds

LEEDS (ANP) - Manchester United heeft in de Premier League opnieuw punten verspeeld. Het elftal van trainer Rúben Amorim kwam bij nummer 16 Leeds United niet verder dan een gelijkspel: 1-1. Manchester wist dinsdag voor eigen publiek al niet te winnen van hekkensluiter Wolverhampton Wanderers (1-1).

3 uur geleden
Feyenoorder Carranza naar Mexicaanse club Necaxa

ROTTERDAM (ANP) - Julián Carranza vertrekt bij Feyenoord. De Argentijnse spits heeft een akkoord bereikt met Necaxa. Dat melden Feyenoord en de Mexicaanse club.

8 uur geleden
Espanyol buigt in slotfase voor koploper Barcelona

CORNELLÀ DE LLOBREGAT (ANP) - FC Barcelona heeft een zwaarbevochten uitzege op Espanyol geboekt. Dani Olmo en Robert Lewandowski maakten in de slotfase de doelpunten in Cornellà de Llobregat (0-2).

19 uur geleden
Rice met twee doelpunten belangrijk voor Arsenal in Bournemouth

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth gewonnen (2-3). Declan Rice scoorde twee keer voor de ploeg van trainer Mikel Arteta, die de koppositie in de Premier League verstevigde.

21 uur geleden