Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Willem II en Mathijsen akkoord over afwikkeling contract

Willem II en Mathijsen akkoord over afwikkeling contract

TILBURG (ANP) - Willem II heeft met voormalig technisch directeur Joris Mathijsen alsnog overeenstemming bereikt over de afwikkeling van diens contract. Een dreigende rechtszaak is daardoor van de baan.

Mathijsen stond sinds enkele weken al op non-actief. De raad van commissarissen van de Tilburgse Eredivisieclub besloot vorige week de samenwerking definitief te beëindigen.

"Na zes jaar op een professionele en prettige manier samengewerkt te hebben wil ik de club bedanken voor de geboden kans, het vertrouwen om mij te vormen als technisch directeur en dat ik een bijdrage heb kunnen leveren aan het ontwikkelen van de club. Tevens wens ik de club, staf en spelers veel succes en positieve energie voor de laatste fase van de competitie", zegt Mathijsen na het bereiken van het akkoord.

Mathijsen keerde in 2016 als technisch manager terug bij de club waar hij als speler doorbrak. Een jaar later werd hij bevorderd tot technisch directeur. Hij voetbalde ook voor onder meer Feyenoord, AZ en Hamburger SV.

"Wij danken Joris nogmaals voor de prettige samenwerking en de zes jaar waarin hij technisch eindverantwoordelijk was en bijgedragen heeft aan de professionalisering en successen van de club", aldus Willem II.

Meer uit Voetbal

Van der Eijk scheidsrechter bij Juventus in Europa League

NYON (ANP) - Scheidsrechter Sander van der Eijk is door de UEFA aangesteld voor de wedstrijd tussen Celta de Vigo en Juventus in de Europa League van donderdag. De Nederlander wordt in Spanje bijgestaan door assistent-scheidsrechters Rens Bluemink en Stefan de Groot. Allard Lindhout is vierde official. Het VAR-duo bestaat uit de Engelsman Michael Salisbury en de Nederlandse Richard Martens.

21 minuten geleden
Schreuder hoopt dat NEC-publiek achter Tadić en zijn ploeg staat

NIJMEGEN (ANP) - Dick Schreuder hoopt dat de supporters van NEC achter Dušan Tadić en zijn ploeg gaan staan. Dat zei de trainer van de club uit Nijmegen een dag voor het duel in de Europa League met Levski Sofia in reactie op vragen tijdens de persconferentie over uitspraken van de Servische voetballer. Tadić had in een interview met NU.nl gezegd dat de standaard bij Ajax anders lag dan bij NEC.

1 uur geleden
18 Ajax-fans opgepakt in Kroatië voor wedstrijd Conference League

SPLIT (ANP) - In het Kroatische Split zijn achttien Ajax-supporters opgepakt, melden Kroatische media. De club uit Amsterdam speelt daar donderdag een wedstrijd tegen Hajduk Split in de Conference League.

8 uur geleden
Bosz na domper PSV: wij waren voetballend de bovenliggende partij

LEIPZIG (ANP) - Trainer Peter Bosz vond zijn ploeg "voetballend de bovenliggende partij" tijdens de met 1-0 verloren uitwedstrijd bij RB Leipzig. "Ik denk dat we over negentig minuten een goede wedstrijd hebben gespeeld", zei de trainer na afloop.

15 uur geleden
Veurink ondanks mindere spel voetbalsters tevreden na nieuwe zege

TILBURG (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink had in het gewonnen WK-kwalificatieduel met Hongarije "qua spel iets meer verwacht" van de voetbalsters van Oranje, maar is alsnog tevreden. "Dat komt door de doelpunten die we in de eerste helft maken en de kansen die we creëren in de tweede helft", zei Veurink na de 3-0-thuiszege tegen de NOS. De zege was na de 8-0-overwinning van vrijdag ruim genoeg voor een plek in de laatste ronde van de WK-kwalificatie.

15 uur geleden
PSV lijdt in Champions League nipte nederlaag bij RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - PSV heeft in zijn tweede wedstrijd in de competitiefase van de Champions League een nipte nederlaag geleden bij RB Leipzig. De ploeg van trainer Peter Bosz ging in Duitsland met 1-0 onderuit.

18 uur geleden
Voetbalsters door in WK-kwalificatie na nieuwe zege op Hongarije

TILBURG (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben zich geplaatst voor de laatste ronde van de kwalificatie voor het WK van volgend jaar in Brazilië. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink was in Tilburg opnieuw duidelijk te sterk voor Hongarije, al viel de zege met 3-0 een stuk kleiner uit dan de 8-0 van vrijdag in de uitwedstrijd. Over anderhalve maand is Slovenië de laatste tegenstander in de strijd om een WK-ticket.

18 uur geleden