Willem II en Mathijsen akkoord over afwikkeling contract
TILBURG (ANP) - Willem II heeft met voormalig technisch directeur Joris Mathijsen alsnog overeenstemming bereikt over de afwikkeling van diens contract. Een dreigende rechtszaak is daardoor van de baan.
Mathijsen stond sinds enkele weken al op non-actief. De raad van commissarissen van de Tilburgse Eredivisieclub besloot vorige week de samenwerking definitief te beëindigen.
"Na zes jaar op een professionele en prettige manier samengewerkt te hebben wil ik de club bedanken voor de geboden kans, het vertrouwen om mij te vormen als technisch directeur en dat ik een bijdrage heb kunnen leveren aan het ontwikkelen van de club. Tevens wens ik de club, staf en spelers veel succes en positieve energie voor de laatste fase van de competitie", zegt Mathijsen na het bereiken van het akkoord.
Mathijsen keerde in 2016 als technisch manager terug bij de club waar hij als speler doorbrak. Een jaar later werd hij bevorderd tot technisch directeur. Hij voetbalde ook voor onder meer Feyenoord, AZ en Hamburger SV.
"Wij danken Joris nogmaals voor de prettige samenwerking en de zes jaar waarin hij technisch eindverantwoordelijk was en bijgedragen heeft aan de professionalisering en successen van de club", aldus Willem II.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft het eerste punt in de competitiefase van de Europa League binnen. De ploeg van trainer Dick Schreuder kwam in eigen huis tegen het Bulgaarse Levski Sofia dankzij aanvoerder Tjaronn Chery terug van een achterstand en speelde gelijk: 1-1.
8 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de competitiefase van de Conference League begonnen met een 1-0-overwinning op het Zwitserse FC Thun. De ploeg van trainer John van den Brom maakte in eigen huis na een rode kaart voor de bezoekers in de tweede helft het verschil.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - Mexx Meerdink bezorgde AZ met zijn eerste balcontact een zege op Hapoel Beër Sjeva (2-1) in de Europa League. De spits benutte een strafschop die werd veroorzaakt toen hij nog niet op het veld stond.
9 uur geledenSPLIT (ANP) - Míchel Sánchez vindt dat de nederlaag van Ajax te wijten is aan persoonlijke fouten bij de tegendoelpunten. "Dit soort fouten kun je niet maken", zei de coach van Ajax na de 2-1-nederlaag van zijn elftal bij Hajduk Split tegen Ziggo Sport.
9 uur geledenSPLIT (ANP) - Davy Klaassen vindt dat Ajax na een 2-1-nederlaag bij Hajduk Split "niet in de paniekstand" hoeft te schieten. Dat zei de aanvoerder van Ajax in Split na afloop tegen Ziggo Sport. "Als je niet kunt domineren dan zijn sommige momenten bepalend. Daar ging het mis", zei Klaassen, die voor de gelijkmaker van Ajax tekende in de 53e minuut.
10 uur geledenSPLIT (ANP) - Ajax is slecht begonnen aan de Conference League. De ploeg van de Spaanse coach Míchel Sánchez blameerde zich met een 2-1-nederlaag in een door vuurwerk onderbroken duel met Hajduk Split. Ajax is daarmee nog zonder punten in de competitiefase van het weinig prestigieuze Europese toernooi.
10 uur geledenSPLIT (ANP) - Ajax heeft de eerste wedstrijd in de competitiefase van de Conference League met 2-1 verloren bij HNK Hajduk Split. Het elftal van coach Míchel Sánchez ging in het uitverkochte Poljudstadion ten onder in een duel dat tijdelijk werd stilgelegd nadat de fans van de thuisclub vuurwerk afstaken.
10 uur geleden