Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Willem II en Mathijsen akkoord over afwikkeling contract

Willem II en Mathijsen akkoord over afwikkeling contract

TILBURG (ANP) - Willem II heeft met voormalig technisch directeur Joris Mathijsen alsnog overeenstemming bereikt over de afwikkeling van diens contract. Een dreigende rechtszaak is daardoor van de baan.

Mathijsen stond sinds enkele weken al op non-actief. De raad van commissarissen van de Tilburgse Eredivisieclub besloot vorige week de samenwerking definitief te beëindigen.

"Na zes jaar op een professionele en prettige manier samengewerkt te hebben wil ik de club bedanken voor de geboden kans, het vertrouwen om mij te vormen als technisch directeur en dat ik een bijdrage heb kunnen leveren aan het ontwikkelen van de club. Tevens wens ik de club, staf en spelers veel succes en positieve energie voor de laatste fase van de competitie", zegt Mathijsen na het bereiken van het akkoord.

Mathijsen keerde in 2016 als technisch manager terug bij de club waar hij als speler doorbrak. Een jaar later werd hij bevorderd tot technisch directeur. Hij voetbalde ook voor onder meer Feyenoord, AZ en Hamburger SV.

"Wij danken Joris nogmaals voor de prettige samenwerking en de zes jaar waarin hij technisch eindverantwoordelijk was en bijgedragen heeft aan de professionalisering en successen van de club", aldus Willem II.

Meer uit Voetbal

PSG neemt wereldkampioen Torres over van FC Barcelona

PARIJS (ANP) - Ferran Torres maakt de overstap van FC Barcelona naar Paris Saint-Germain. Dat hebben beide clubs zaterdag bekendgemaakt. De 26-jarige aanvaller, die deze zomer met Spanje wereldkampioen werd, heeft in Parijs getekend tot 2031.

2 uur geleden
Sparta boekt bij Telstar eerste seizoenszege

VELSEN (ANP) - Sparta Rotterdam heeft bij Telstar de eerste overwinning van het seizoen geboekt. De ploeg van trainer Rogier Meijer won in Velsen met 3-1. Marvin Young, Nökkvi Thórisson en Robin van Cruijsen scoorden voor Sparta. Abdelnour Soualhia maakte een doelpunt voor Telstar.

16 uur geleden
PSV voorlopig zonder aanvaller Pléa

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan voorlopig niet beschikken over aanvaller Alassane Pléa. De Franse spits viel vrijdag op de training uit met een blessure. Medisch onderzoek heeft uitgewezen dat de 33-jarige aanvaller in elk geval tot de komende interlandperiode eind september niet in actie kan komen in wedstrijden.

16 uur geleden
Amazon-oprichter Jeff Bezos neemt minderheidsbelang in Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Amazon-oprichter Jeff Bezos heeft een minderheidsbelang genomen in de Britse voetbalclub Liverpool FC. Hoeveel geld de steenrijke zakenman precies in de club steekt, is niet bekend. De huidige eigenaren blijven sowieso meerderheidseigenaren en Bezos krijgt het niet voor het zeggen bij de twintigvoudig Engels kampioen.

19 uur geleden
Martens: nationaal voetbalelftal moet altijd van land zelf zijn

ZEIST (ANP) - Lieke Martens stelt dat "het nationale voetbalteam altijd van het land zelf moet blijven". Daarmee wijst de 33-jarige oud-international de inmiddels ingetrokken commercialiseringsplannen van FIFA-voorzitter Gianni Infantino om een deel van de rechten van het WK voetbal aan investeerders te verkopen resoluut van de hand. "Het is vervelend als mensen die zelf niets met de sport te maken hebben zoveel invloed uitoefenen", zei Martens in Zeist op een persdag van de KNVB tegen het ANP. "Het zou moeten gaan om het belang van de spelers en speelsters. En niet alleen om geld."

20 uur geleden
Saibari is klaar voor eerste speelminuten bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Ismael Saibari wil zaterdag debuteren voor Bayern München tijdens een vriendschappelijk duel met RB Leipzig. De van PSV overgekomen middenvelder is hersteld van een blessure die hij met Marokko opliep tijdens het WK. "Ik ben goed hersteld en train weer volledig mee met de rest van het team," zei hij tijdens zijn presentatie bij de kampioen van Duitsland.

22 uur geleden
Van Gaal: gefeliciteerd Xavi, veel geluk mijn vriend

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal heeft Xavi succes gewenst met zijn nieuwe functie als bondscoach van het Nederlands elftal. "Gefeliciteerd Xavi. Veel geluk mijn vriend", schrijft hij op Instagram waarop ook een groepsfoto van FC Barcelona te zien is met een jonge Xavi en trainer Van Gaal.

23 uur geleden