Willem II en Fortuna stellen publiek teleur met 0-0-gelijkspel
TILBURG (ANP) - Willem II en Fortuna Sittard hebben in hun onderlinge duel in Tilburg niet weten te scoren. De Limburgers kwamen daar via onder anderen Alen Halilovic en Makan Aïko nog het dichtst bij, maar Willem II-keeper Thomas Didillon-Hödl voorkwam een Sittardse treffer. Door de 0-0 houdt nummer 8 Willem II de ploeg van trainer Danny Buijs twee plekken onder zich op de ranglijst.
Willem II-speler Cisse Sandra kreeg de eerste kans, maar de Belg schoot na een goede aanname net naast. Vervolgens was Fortuna de betere ploeg. Na een counter kreeg de Kroaat Halilovic de bal niet over de Franse doelman Didillon-Hödl heen. Een kleine tien minuten voor rust had Didillon-Hödl een overtreding nodig om te voorkomen dat Aïko verder naar het lege doel kon lopen, wat scheidsrechter Rob Dieperink bestrafte met een gele kaart.
In de tweede helft hield met name Willem II moeite om het spel te maken. Maar ook Fortuna kon niet voldoende brengen om de tweede uitzege van het seizoen te boeken.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.
16 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft verdediger Thijmen Blokzijl langer aan zich gebonden. In het contract van de 20-jarige centrale verdediger was een optie voor nog een jaar opgenomen. De Groningse Eredivisionist heeft daarvan gebruikgemaakt, zodat de jeugdinternational nu tot de zomer van 2027 vastligt.
29 minuten geledenFES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.
10 uur geledenPISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Aston Villa blijft in de Premier League bovenin meedoen. Het elftal van trainer Unai Emery won dankzij invaller Ollie Watkins bij Chelsea: 1-2. Voor Aston Villa betekende het de elfde achtereenvolgende zege, alle competities en toernooien meegerekend. Dat is een evenaring van het clubrecord uit 1914.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).
15 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege op Wolverhampton Wanderers geboekt (2-1). Ryan Gravenberch maakte de openingstreffer voor de kampioen, op aangeven van Jeremie Frimpong. Florian Wirtz trof vlak voor rust doel voor de ploeg van trainer Arne Slot. Santiago Bueno maakte de wedstrijd in de tweede helft weer spannend.
15 uur geleden