Willem II en Fortuna stellen publiek teleur met 0-0-gelijkspel
TILBURG (ANP) - Willem II en Fortuna Sittard hebben in hun onderlinge duel in Tilburg niet weten te scoren. De Limburgers kwamen daar via onder anderen Alen Halilovic en Makan Aïko nog het dichtst bij, maar Willem II-keeper Thomas Didillon-Hödl voorkwam een Sittardse treffer. Door de 0-0 houdt nummer 8 Willem II de ploeg van trainer Danny Buijs twee plekken onder zich op de ranglijst.
Willem II-speler Cisse Sandra kreeg de eerste kans, maar de Belg schoot na een goede aanname net naast. Vervolgens was Fortuna de betere ploeg. Na een counter kreeg de Kroaat Halilovic de bal niet over de Franse doelman Didillon-Hödl heen. Een kleine tien minuten voor rust had Didillon-Hödl een overtreding nodig om te voorkomen dat Aïko verder naar het lege doel kon lopen, wat scheidsrechter Rob Dieperink bestrafte met een gele kaart.
In de tweede helft hield met name Willem II moeite om het spel te maken. Maar ook Fortuna kon niet voldoende brengen om de tweede uitzege van het seizoen te boeken.
Meer uit Voetbal
MEXICO-STAD (ANP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vindt het geen probleem als Iran de drie groepswedstrijden op het WK in haar land speelt. Ze reageerde op het verzoek dat Iran bij de wereldvoetbalbond FIFA heeft ingediend. Voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond heeft de FIFA gevraagd de groepsduels naar Mexico te verplaatsen omdat zijn land in oorlog is met de Verenigde Staten en Israël.
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Dave Kwakman komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Volendam. De middenvelder heeft zaterdag een knieblessure opgelopen in een thuisduel met Fortuna Sittard. FC Volendam huurt hem sinds de winterstop van AZ.
4 uur geledenZÜRICH (ANP) - De FIFA is voorlopig niet van plan om de wedstrijden van Iran op het WK te verplaatsen naar Mexico. "We hebben regelmatig contact met alle deelnemende landen, waaronder Iran, om de planning voor het WK te bespreken", laat een woordvoerder van de wereldvoetbalbond weten. "FIFA kijkt ernaar uit dat alle deelnemende teams volgens het op 6 december aangekondigde wedstrijdschema zullen spelen."
4 uur geledenBARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick verlengt binnenkort zijn contract bij FC Barcelona. "Dat willen wij en dat wil hij", vertelde de herkozen voorzitter Joan Laporta bij radiozender RAC1.
6 uur geledenACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
20 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
20 uur geleden