Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Willem II en Fortuna Sittard houden elkaar in evenwicht

Willem II en Fortuna Sittard houden elkaar in evenwicht

TILBURG (ANP) - Willem II en Fortuna Sittard hebben elkaar in Tilburg in evenwicht gehouden: 1-1. Daarmee deed de nieuwe nummer 3 van de Eredivisie zichzelf tekort. De Limburgers koesterden bij het eindsignaal het punt.

Willem II had in de eerste helft (0-0) een groot overwicht, maar toonde te weinig kwaliteit in de afronding. De Zweed Max Svensson schoot in riante positie naast, Kwasi Wriedt werd door doelman Yanick van Osch van scoren afgehouden, evenals Leeroy Owusu, en Görkem Saglam knalde de bal vlak voor de rust op de onderkant van de lat.

Fortuna Sittard vertraagde en ontregelde de wedstrijd zoveel mogelijk, maar kreeg voor de rust nog wel een grote kans, met dank aan een fout bij verdediger Ulrik Jenssen. Met een knappe reflex op een inzet van Mats Seuntjens voorkwam doelman Timon Wellenreuther een achterstand voor de Tilburgers.

Fortuna begon verrassend sterk aan de tweede helft. Wellenreuther hield Willem II overeind met reddingen op doelpogingen van Seuntjens en Zian Flemming, maar moest zich in de 54e minuut gewonnen geven op een schot van invaller Tijjani Noslin, die zijn eerste Eredivisietreffer produceerde (0-1). Kort daarna schoot Mats Köhlert fraai raak uit een leep passje van Svensson (1-1). In de slotfase waren de beste kansen voor Willem II, maar Fortuna hield met het nodige geluk stand.

Meer uit Voetbal

Eintracht Frankfurt neemt afscheid van coach Riera

FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.

17 minuten geleden
Club Brugge zet met zege op Union grote stap naar titel

BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.

1 uur geleden
West Ham na nederlaag bij Newcastle dicht bij degradatie

NEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.

1 uur geleden
Neymar bij Santos gewisseld door fout vierde official

RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.

2 uur geleden
Vertrekkend AZ-directeur Huiberts ereburger gemeente Alkmaar

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.

2 uur geleden
Elversberg promoveert en speelt voor het eerst in de Bundesliga

SPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.

3 uur geleden
Zerrouki wil na verhuur aan Twente niet meer terug naar Feyenoord

EINDHOVEN (ANP) - Ramiz Zerrouki wil niet meer terug naar Feyenoord. Dat zei de middenvelder na de laatste wedstrijd van FC Twente bij PSV. Zerrouki speelde dit seizoen op huurbasis voor Twente en heeft bij Feyenoord nog een contract tot de zomer van 2027.

4 uur geleden