Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Willem II en Emmen strijden op laatste speeldag voor handhaving

Willem II en Emmen strijden op laatste speeldag voor handhaving

TILBURG/VENLO (ANP) - Willem II en FC Emmen bepalen tijdens de 34e en laatste speelronde wie komend seizoen opnieuw in de Eredivisie mag spelen. De Tilburgers hebben 28 punten en FC Emmen 27. Willem II is bij winst in de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard zeker van de vijftiende plek en handhaving. Laat het elftal van trainer Zeljko Petrovic punten liggen, dan maakt Emmen nog kans op plek vijftien. Emmen speelt een uitwedstrijd tegen het al degradeerde VVV-Venlo.

De club die als zestiende eindigt, speelt donderdag in de halve finales van de play-offs voor promotie/degradatie tegen NAC Breda. Nummer 14 RKC Waalwijk zou theoretisch ook nog als zestiende kunnen eindigen, maar dat is op basis van doelsaldo eigenlijk uitgesloten.

PSV kan de tweede plaats, die recht geeft op deelname aan de voorronden van de Champions League, ook alleen nog bij een wonder ontgaan. De Eindhovenaren sluiten de competitie af bij FC Utrecht.

Sparta Rotterdam, Heracles Almelo (en Fortuna Sittard nog een beetje) bepalen wie samen met Feyenoord, FC Utrecht en FC Groningen de play-offs voor deelname aan Europees voetbal ingaat.

Meer uit Voetbal

Almere City begint met ruime zege aan seizoen in eerste divisie

EMMEN (ANP) - Ferdy Druijf heeft Almere City met drie doelpunten aan een ruime uitzege op FC Emmen (1-4) geholpen. De spits maakte de laatste drie treffers van het duel.

41 minuten geleden
Trainer Heitinga wil Ajax veel beter in balans brengen

DEVENTER (ANP) - Trainer John Heitinga weet dat hem nog veel werk wacht bij Ajax. "We zijn nu vijf of zes weken bezig", zei hij na een gelijkspel tegen Go Ahead Eagles (2-2) bij ESPN. "We moeten nog schaven. We zijn op zoek naar balans."

1 uur geleden
Ajax verliest punten in uitduel met Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Ajax heeft al in de tweede competitiewedstrijd punten verloren. De ploeg van trainer John Heitinga speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles: 2-2.

1 uur geleden
Itakura debuteert voor Ajax in uitduel met Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Ko Itakura begint om 12.15 uur met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles. De Japanse verdediger maakt zijn debuut voor zijn nieuwe club. Ajax nam hem voor ruim 10 miljoen euro over van Borussia Mönchengladbach.

5 uur geleden
Fitte Messi keert met doelpunt en assist terug bij Inter Miami

MIAMI (ANP) - Lionel Messi heeft een succesvolle rentree gemaakt bij Inter Miami. De 38-jarige vedette had met een doelpunt en een assist op een treffer van Luis Suárez een groot aandeel in een zege op LA Galaxy (3-1).

6 uur geleden
Trainer Flick kritisch op spelers van Barcelona na ruime uitzege

MALLORCA (ANP) - Trainer Hansi Flick was ontevreden over zijn spelers van FC Barcelona na een uitzege op Real Mallorca. "Ik vond ons op 50 procent spelen tegen negen spelers van hen. Dat kan niet, daar moeten we over praten."

7 uur geleden
Willumsson bezorgt FC Groningen zege op SC Heerenveen

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft de thuiswedstrijd tegen SC Heerenveen gewonnen (2-1). Brynjólfur Willumsson was de gevierde man bij de thuisploeg. De IJslander tekende voor de gelijkmaker en maakte in blessuretijd ook het winnende doelpunt.

16 uur geleden