Willem II contracteert Duitse aanvaller Kehrer
TILBURG (ANP) - Willem II heeft zich versterkt met de Duitser Emilio Kehrer. De 22-jarige aanvaller maakt de overstap van Cercle Brugge en tekent een contract voor drie jaar met een optie voor nog een seizoen.
Kehrer doorliep de jeugdopleiding van SC Freiburg en maakte in 2021 zijn debuut voor het eerste elftal. In 2022 vertrok hij naar Cercle Brugge en het afgelopen seizoen werd hij verhuurd aan KMSK Deinze.
De Duitse jeugdinternational moet in Tilburg de opvolger worden van Thijs Oosting, die komend seizoen voor FC Groningen uitkomt.
Meer uit Voetbal
LEVERKUSEN (ANP) - Koploper Bayern München heeft in de Bundesliga voor de vierde keer dit seizoen gelijkgespeeld. Bij Bayer Leverkusen bleef de club van coach Vincent Kompany steken op 1-1.
2 minuten geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de strijd om de Italiaanse voetbaltitel punten verspeeld. De koploper incasseerde in de thuiswedstrijd tegen Atalanta kort voor tijd de 1-1.
1 uur geledenEMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.
20 uur geledenZWOLLE (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Groningen heeft geen winnaar opgeleverd. In Zwolle scoorden beide ploegen één keer: 1-1. Het duel eerder dit seizoen in Groningen eindigde ook al in 2-2.
20 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.
23 uur geledenPERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.
1 dag geleden