Willem II boekt nipte zege bij PEC Zwolle: 0-1
ZWOLLE (ANP) - Willem II heeft het duel in de middenmoot van de Eredivisie tegen PEC Zwolle gewonnen. De Brabantse ploeg won in Zwolle met 1-0 dankzij een goal van Ringo Meerveld.
De zege was welkom voor de Tilburgers, want de ploeg van trainer Peter Maes had de voorgaande twee competitiewedstrijden verloren. Willem II klom met de behaalde drie punten naar voorlopig de tiende plaats. PEC zakte door de nederlaag naar de veertiende plaats.
Willem II miste twee van zijn beste schutters van dit seizoen. Cisse Sandra en Kyan Vaesen, allebei goed voor vier doelpunten, ontbraken door blessures. De ploeg uit Tilburg hield niettemin goed stand in het nagenoeg uitverkochte stadion van PEC. Het doelpunt van Meerveld viel al vroeg in de wedstrijd. Hij kreeg de bal in de elfde minuut van Patrick Joosten en schoot onberispelijk langs doelman Jasper Schendelaar van PEC.
De Zwollenaren voerden tegen het einde van de wedstrijd de druk op en kregen bijna een doelpunt cadeau. Willem II-speler Jesse Bosch kopte een voorzet van PEC-aanvaller Odysseus Velanas op de paal van zijn eigen doel.
Meer uit Voetbal
NEW JERSEY (ANP/AFP) - Het MetLife Stadium in New Jersey, waar op 19 juli de finale van het WK voetbal wordt gespeeld, heeft zijn grasmat gekregen. In het stadion in East Rutherford, nabij New York, worden acht WK-wedstrijden gespeeld.
42 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - De voetbalbond van Curaçao voelt vlak voor het WK niets voor een terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. "Fred Rutten zal Curaçao als bondscoach vertegenwoordigen tijdens het WK", laat voorzitter Gilbert Martina weten aan De Telegraaf.
1 uur geledenMEDELLÍN (ANP/AFP) - Een wedstrijd in de Copa Libertadores tussen Independiente Medellín uit Colombia en titelverdediger Flamengo uit Brazilië is donderdag afgelast na wangedrag van supporters. Die staken vuurwerk af en stichtten brand op de tribunes.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid gaat een "disciplinaire procedure" in gang zetten naar aanleiding van het incident tussen spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouameni. Dat meldt de club donderdag op de eigen site. Eerder op donderdag berichtten Spaanse media over een opstootje op de training tussen de twee middenvelders, waarna Valverde naar het ziekenhuis zou zijn gebracht voor hechtingen.
14 uur geledenMONTERREY (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat na zijn vertrek als algemeen- en technisch directeur bij Feyenoord aan de slag bij Monterrey, waar hij sportief directeur wordt. Dat heeft de Mexicaanse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. Te Kloese treedt aan per 1 juli.
16 uur geledenMADRID (ANP/RTR/AFP) - Real Madrid-aanvoerder Federico Valverde (27) is donderdag naar het ziekenhuis gebracht na een confrontatie met zijn teamgenoot Aurélien Tchouaméni. Dat melden diverse Spaanse media. In het ziekenhuis is volgens de berichten een snijwond in Valverdes gezicht gehecht.
16 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain is klaar voor de finale van de Champions League, waarin het de titel verdedigt. Dat zei coach Luis Enrique nadat zijn ploeg Bayern München had uitgeschakeld in de halve finale. "We hebben iedereen laten zien dat we mooi voetbal kunnen spelen, maar ook kunnen vechten en afzien", zei de Spaanse trainer na de 1-1 in München, die volgde op de 5-4-overwinning een week eerder in Parijs.
1 dag geleden