
Willem II bezorgt Almere City zesde nederlaag in Eredivisie
ALMERE (ANP) - Willem II heeft Almere City de zesde nederlaag in de Eredivisie bezorgd. De Tilburgers van coach Peter Maes wonnen in Almere met 1-0 door een doelpunt van Amar Fatah.
Willem II heeft door de zege 11 punten en klimt daarmee voorlopig naar de vijfde plaats. Almere City blijft met 2 punten op de zeventiende plaats.
De thuisploeg van coach Hedwiges Maduro had de beste kansen in de eerste helft, maar kon die niet verzilveren. Willem II leek een strafschop te krijgen. Scheidsrechter Jannick van der Laan wees naar de stip na een tackle van Ricardo Visus op Rob Nizet. Na het zien van de videobeelden trok hij die beslissing echter in.
Ook in de tweede helft had Almere kansen op een treffer via Anas Tahiri en Thom Haye, die in het verleden nog voor de Tilburgers speelde. Thomas Didillon-Hödln stopte ook nog inzetten van Haye en Logan Delaurier Chaubet. Invaller Fatah schoot via de onderkant van de lat raak voor Willem II en vergrootte daarmee de zorgen voor Maduro en zijn spelers.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP/DPA) - Het EK voetbal voor vrouwen in Zwitserland heeft na de groepsfase al een bezoekersrecord gevestigd. De Europese voetbalbond UEFA telde meer dan 460.000 toeschouwers in de 24 gespeelde wedstrijden en zoveel waren er niet eerder op een EK.
2 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft zich versterkt met Roony Bardghji. De 19-jarige Zweedse jeugdinternational komt over van de Deense landskampioen FC Kopenhagen.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV vertrekt maandag zonder aanvallers Johan Bakayoko en Luuk de Jong naar Marienfeld in Duitsland, voor een zesdaags trainingskamp. Dat laat een woordvoerder van de club desgevraagd weten.
11 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Het winnen van het WK voor clubteams betekent voor Enzo Maresca net zoveel als het winnen van de Champions League. Dat zei de Italiaanse trainer van Chelsea na de zege van 3-0 op Paris Saint-Germain in de finale in East Rutherford.
14 uur geledenBASEL (ANP) - Bondscoach Andries Jonker houdt vooral een vervelend gevoel over aan de eerdere 4-0-nederlaag tegen Engeland op het EK. Daardoor was een plek in de kwartfinales al voor het laatste groepsduel met Frankrijk heel lastig geworden. Zijn ploeg verloor die laatste wedstrijd onder zijn leiding opnieuw met ruime cijfers (2-5).
18 uur geledenBASEL (ANP) - Daniëlle van de Donk houdt een dubbel gevoel over aan haar laatste wedstrijd met Oranje op een eindtoernooi. Ze is "supertrots" op de eerste helft van het laatste groepsduel met Frankrijk, maar baalt van het verval na rust en de uiteindelijke 5-2-nederlaag. "We hadden met de fitheid van de eerste helft door moeten gaan, maar dat gebeurde helaas niet."
21 uur geledenBASEL (ANP) - Andries Jonker erkent na zijn laatste wedstrijd als bondscoach dat de voetbalsters van Oranje geen wereldtop meer zijn. "We verliezen 4-0 van Duitsland en Engeland en met 5-2 van Frankrijk. Dan horen we er niet bij. Punt", zei Jonker tijdens zijn persconferentie na de uitschakeling op het EK in Zwitserland.
21 uur geleden