Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Willem II-aanvoerder Holmén: het leek wel of hele stadion vol zat

Willem II-aanvoerder Holmén: het leek wel of hele stadion vol zat

TILBURG (ANP) - Aanvoerder Sebastian Holmén van Willem II was de supporters van de Tilburgers vrijdag erg dankbaar. "Het leek wel of het hele stadion vol zat. Het was fantastisch, hier hebben we lang op gewacht. Zo hoort voetbal te zijn", zei hij na de belangrijke zege van 1-0 op RKC Waalwijk tegen ESPN.

Voor het eerst sinds september mochten er weer fans het stadion van Willem II in, 2000 in totaal. Zij gingen vanaf het begin achter hun ploeg staan. "We speelden met agressie en pressing. Dan is het extra fijn als de fans zo achter je staan", aldus Holmén, die na afloop zijn shirt aan een van de supporters gaf. "Ze hebben het verdiend."

Ook middenvelder Vurnon Anita van RKC Waalwijk had, ondanks de nederlaag, genoten van de fans op de tribune. "Het was heerlijk, het brengt wat meer leven in het spel. Hopelijk kunnen we het zo voortzetten."

Door een storing gaf de CoronaCheck-app vrijdag niet aan iedereen de testbewijzen die toegang verlenen tot de uitjes van de proef Testen voor Toegang, waar Willem II tegen RKC ook deel van uitmaakte. "Maar dat was vrij snel verholpen. En mensen konden ook op andere manieren codes ontvangen en uitslagen binnen krijgen. Wij hebben daar een stuk of dertig vragen over gekregen. Volgens onze informatie heeft niemand die een kaartje had, de wedstrijden hoeven missen", aldus een woordvoerder van Willem II, die zei dat alles goed was verlopen in en rond het stadion.

Meer uit Voetbal

Malen scoort twee keer voor AS Roma tegen Napoli

NAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.

4 uur geleden
Arsenal eenvoudig naar laatste zestien FA Cup na zege op Wigan

LONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.

7 uur geleden
Rayo Vallecano pijnigt Atlético in Madrileense derby (3-0)

MADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.

8 uur geleden
Twente na zege op Heerenveen stevig aan kop, HERA - AZ gestaakt

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.

8 uur geleden
Sparta - NEC definitief gestaakt vanwege sneeuwval

ROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.

10 uur geleden
Sparta - NEC stilgelegd vanwege sneeuw op het veld

ROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.

10 uur geleden
Heerenveen buigt snelle achterstand tegen PEC Zwolle om in winst

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen staat weer in het linkerrijtje van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin Veldman boog zondag een 2-0-achterstand in het Abe Lenstra Stadion tegen PEC Zwolle om in een 4-2-zege. De Friezen staan met 31 punten op de negende plek in de Eredivisie. PEC Zwolle zakt naar de dertiende plaats met een achterstand van 5 punten op sc Heerenveen.

10 uur geleden