Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Willem II-aanvoerder Holmén: het leek wel of hele stadion vol zat

Willem II-aanvoerder Holmén: het leek wel of hele stadion vol zat

TILBURG (ANP) - Aanvoerder Sebastian Holmén van Willem II was de supporters van de Tilburgers vrijdag erg dankbaar. "Het leek wel of het hele stadion vol zat. Het was fantastisch, hier hebben we lang op gewacht. Zo hoort voetbal te zijn", zei hij na de belangrijke zege van 1-0 op RKC Waalwijk tegen ESPN.

Voor het eerst sinds september mochten er weer fans het stadion van Willem II in, 2000 in totaal. Zij gingen vanaf het begin achter hun ploeg staan. "We speelden met agressie en pressing. Dan is het extra fijn als de fans zo achter je staan", aldus Holmén, die na afloop zijn shirt aan een van de supporters gaf. "Ze hebben het verdiend."

Ook middenvelder Vurnon Anita van RKC Waalwijk had, ondanks de nederlaag, genoten van de fans op de tribune. "Het was heerlijk, het brengt wat meer leven in het spel. Hopelijk kunnen we het zo voortzetten."

Door een storing gaf de CoronaCheck-app vrijdag niet aan iedereen de testbewijzen die toegang verlenen tot de uitjes van de proef Testen voor Toegang, waar Willem II tegen RKC ook deel van uitmaakte. "Maar dat was vrij snel verholpen. En mensen konden ook op andere manieren codes ontvangen en uitslagen binnen krijgen. Wij hebben daar een stuk of dertig vragen over gekregen. Volgens onze informatie heeft niemand die een kaartje had, de wedstrijden hoeven missen", aldus een woordvoerder van Willem II, die zei dat alles goed was verlopen in en rond het stadion.

Meer uit Voetbal

Gastland Marokko speelt finale Afrika Cup tegen Senegal

RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.

1 uur geleden
Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

10 uur geleden
Arbeloa in eerste duel als Real-coach uitgeschakeld door Albacete

ALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.

10 uur geleden
Fortuna Sittard ziet Fosso vertrekken naar Sturm Graz

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.

10 uur geleden
PSV na eenvoudige zege tegen FC Den Bosch naar kwartfinale beker

DEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.

10 uur geleden
Napoli speelt tegen Parma voor de derde keer op rij gelijk

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).

13 uur geleden
Senegal ten koste van Egypte naar finale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.

13 uur geleden