Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Willem II-aanvoerder Holmén: het leek wel of hele stadion vol zat

Willem II-aanvoerder Holmén: het leek wel of hele stadion vol zat

TILBURG (ANP) - Aanvoerder Sebastian Holmén van Willem II was de supporters van de Tilburgers vrijdag erg dankbaar. "Het leek wel of het hele stadion vol zat. Het was fantastisch, hier hebben we lang op gewacht. Zo hoort voetbal te zijn", zei hij na de belangrijke zege van 1-0 op RKC Waalwijk tegen ESPN.

Voor het eerst sinds september mochten er weer fans het stadion van Willem II in, 2000 in totaal. Zij gingen vanaf het begin achter hun ploeg staan. "We speelden met agressie en pressing. Dan is het extra fijn als de fans zo achter je staan", aldus Holmén, die na afloop zijn shirt aan een van de supporters gaf. "Ze hebben het verdiend."

Ook middenvelder Vurnon Anita van RKC Waalwijk had, ondanks de nederlaag, genoten van de fans op de tribune. "Het was heerlijk, het brengt wat meer leven in het spel. Hopelijk kunnen we het zo voortzetten."

Door een storing gaf de CoronaCheck-app vrijdag niet aan iedereen de testbewijzen die toegang verlenen tot de uitjes van de proef Testen voor Toegang, waar Willem II tegen RKC ook deel van uitmaakte. "Maar dat was vrij snel verholpen. En mensen konden ook op andere manieren codes ontvangen en uitslagen binnen krijgen. Wij hebben daar een stuk of dertig vragen over gekregen. Volgens onze informatie heeft niemand die een kaartje had, de wedstrijden hoeven missen", aldus een woordvoerder van Willem II, die zei dat alles goed was verlopen in en rond het stadion.

Meer uit Voetbal

Van Persie 'kan niet zoveel' met onrust die er bij Feyenoord is

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.

1 uur geleden
Ajax-trainer García beschrijft zichzelf als veeleisende coach

AMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.

2 uur geleden
PSV in thuiswedstrijd tegen NEC nog zonder Til

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.

3 uur geleden
Iraanse voetbalploeg stelt dat VS hun land niet kan weren van WK

TEHERAN (ANP/AFP) - Niemand kan Iran uitsluiten van het WK voetbal. Dat stelt de nationale voetbalploeg van het land in een bericht op sociale media in een reactie op uitlatingen van Donald Trump. Volgens de Amerikaanse president zou "het niet gepast zijn" om naar het WK te komen voor "hun eigen leven en veiligheid".

3 uur geleden
FC Utrecht maanden zonder geblesseerde aanvaller Rodríguez

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.

4 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

19 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

19 uur geleden