Willem II-aanvaller Oosting lang uit roulatie met knieblessure
TILBURG (ANP) - Willem II-aanvaller Thijs Oosting is lang uit de roulatie door een zware knieblessure. De 21-jarige Oosting liep die donderdag op tijdens een training.
"Een operatie is noodzakelijk. De exacte duur van de afwezigheid van Oosting is afhankelijk van de voortgang van het herstel", meldt de Tilburgse club.
Oosting kwam in de winterstop over van AZ en speelde pas drie competitiewedstrijden voor Willem II. Begin februari vervulde hij een hoofdrol in de thuiswedstrijd tegen RKC (3-1). Hij was twee keer trefzeker tegen de club waar zijn vader Joseph trainer is.
Willem II is de nummer 15 van de Eredivisie. Zaterdag wacht de ploeg van trainer Fred Grim de uitwedstrijd tegen FC Groningen.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de Italiaanse landstitel punten laten liggen tegen Sassuolo. Het duel in San Siro eindigde in 2-2. Daardoor komt Milan op 31 punten, evenveel als Napoli, dat op bezoek gaat bij Udinese. Internazionale, derde met 30 punten, speelt nog een uitwedstrijd tegen Genoa.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta is op eigen veld hard onderuitgegaan tegen sc Heerenveen. De Friezen wonnen in Rotterdam met 3-0 en passeren daarmee Sparta op de ranglijst van de Eredivisie.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ayase Ueda begint met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen Ajax. De Japanse spits was afgelopen donderdag onvoldoende fit om aan het verloren uitduel met het Roemeense FCSB (4-3) te beginnen. De topscorer van de Eredivisie was ziek geweest en kwam daardoor als invaller in het veld.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die nog geblesseerd is.
2 uur geledenVALENCIA (ANP/RTR) - Het Spaanse competitieduel tussen Levante en Villarreal gaat zondag niet door. Aan de Spaanse oostkust wordt noodweer verwacht, waarna de Spaanse voetbalbond RFEF besloot de wedstrijd in Valencia af te gelasten. Villarreal is de nummer 3 in La Liga, Levante staat laatste.
3 uur geledenSAN SEBASTIĆN (ANP/RTR) - Real Sociedad heeft trainer Sergio Francisco ontslagen. Dat gebeurde twee dagen na de nederlaag (1-2) op eigen veld tegen Girona. Sociedad is nummer 15 in La Liga. Girona, achttiende, naderde door de zege tot op 1 punt.
4 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
15 uur geleden