Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wildcards Tour de France voor teams Slagter en Quintana

Wildcards Tour de France voor teams Slagter en Quintana

PARIJS (ANP) - Tour de France-organisator ASO heeft de wildcards voor de Ronde van Frankrijk aan twee Franse ploegen gegeven. Total Direct Energie Team, de ploeg van onder anderen Niki Terpstra, was als beste procontinentale ploeg van 2019 al zeker van een wildcard. De andere twee uitnodigingen zijn naar B&B Hotels-Vital Concept en Team Arkéa-Samsic gegaan.

Bij B&B Hotels rijden de Fransman Pierre Rolland en de Nederlander Tom-Jelte Slagter. Arkéa is de nieuwe ploeg van de Colombiaan Nairo Quintana.

De ASO heeft maar drie wildcards voor de Tour uitgedeeld, omdat er negentien ploegen in de UCI WorldTour zitten. Die ploegen, onder wie Jumbo-Visma en Sunweb, hebben automatisch een startbewijs.

Vorig jaar waren er achttien ploegen in de WorldTour en kreeg de Belgische ploeg Wanty-Gobert ook een uitnodiging voor de Tour. Dit jaar is er geen startbewijs voor de ploeg, nu rijdend als Circus-Wanty Gobert, met daarin onder anderen de Nederlanders Boy en Danny van Poppel.

Meer uit Sport

Verstappen sluit 24 uur van Nürburgring na pech af op 38e plaats

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft door autoproblemen genoegen moeten nemen met de 38e plaats bij de 24 uur van de Nürburgring. De Mercedes-AMG GT3 van het team van de Nederlander ging aan de leiding met nog ruim drie uur te gaan, maar moest daarna de pits opzoeken.

7 minuten geleden
Wielrenster Bredewold wint Ronde van Baskenland voor vrouwen

SAN SEBASTIÁN (ANP/BELGA) - Wielrenster Mischa Bredewold heeft de Ronde van Baskenland voor vrouwen op haar naam geschreven. De 25-jarige Nederlandse van SD Worx - Protime behield haar leidende positie in de derde en laatste etappe met start en finish in San Sebastián. De Poolse Dominika Włodarczyk won de laatste rit.

57 minuten geleden
Verstappen lijkt na probleem zege Nürburgring te kunnen vergeten

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen lijkt de overwinning bij de 24 uur van de Nürburgring te kunnen vergeten. De 28-jarige Nederlander zag zijn Spaanse teamgenoot Daniel Juncadella met de Mercedes-AMG GT3 naar de pits rijden vanwege een technisch probleem. Het team van Verstappen reed op het moment van de autoproblemen aan de leiding.

3 uur geleden
Verstappen rijdt 's nachts goede stint bij 24 uur van Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft in de nacht van zaterdag op zondag een goede tweede stint gereden tijdens de 24 uur van de Nürburgring. De 28-jarige Nederlander, die zaterdagmiddag in de Mercedes-AMG GT3 de leiding had gegrepen, bouwde tussen 02.00 en 04.00 uur de voorsprong op de nummer 2 uit tot een kleine halve minuut.

7 uur geleden
Tennisster Svitolina wint masterstoernooi Rome voor derde keer

ROME (ANP) - Tennisster Elina Svitolina heeft het masterstoernooi van Rome op haar naam geschreven. De 31-jarige Oekraïense versloeg de als derde geplaatste Amerikaanse Coco Gauff in de finale. In de Italiaanse hoofdstad werd het 6-4 6-7 (3) 6-2 voor Svitolina.

17 uur geleden
Tennisser Griekspoor strandt in halve finale challenger Bordeaux

BORDEAUX (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is er bij het challengertoernooi in Bordeaux niet in geslaagd de finale te bereiken. In de halve finale verloor Griekspoor van de Belg Raphaël Collignon, de nummer 68 van de mondiale ranglijst. Het werd 7-5 6-1 voor Collignon.

21 uur geleden
Ecuadoriaanse wielrenner Narváez boekt tweede ritzege in Giro

FERMO (ANP) - Wielrenner Jhonatan Narváez heeft ook de achtste etappe van de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Ecuadoriaan van UAE Team Emirates kwam na een heuvelrit van 156 kilometer tussen Chieti en Fermo solo over de finish. Het is zijn tweede ritzege in de Ronde van Italië van dit jaar.

21 uur geleden