Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wijndal vindt dat AZ duel volwassen heeft uitgespeeld

Wijndal vindt dat AZ duel volwassen heeft uitgespeeld

JABLONEC NAD NISOU (ANP) - Aanvoerder Owen Wijndal vond dat AZ best tevreden mocht zijn met het gelijkspel (1-1) bij FK Jablonec in de Conference League. "Misschien was het niet altijd even goed", zei hij bij ESPN. "Maar we hebben het duel volwassen uitgespeeld. De 1-1 was genoeg voor ons. We zijn groepswinnaar. Prima toch?"

Het begin was moeizaam. "We kwamen een beetje stom op achterstand", vervolgde de verdediger. "Jammer, want we moesten gas geven om dat goed te maken. Maar we zijn goed teruggekomen, al was het een slagveld en een slecht veld. Na de 1-1 hebben we eigenlijk niks meer weggegeven. We zijn hier blij mee. Nu even genieten en dan goed verder gaan in de competitie. Ik heb er alle vertrouwen in."

Meer uit Sport

Coureur Antonelli vindt dat hij nog steeds het 'momentum' heeft

SPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Mercedes-coureur Kimi Antonelli voelt dat hij nog steeds het 'momentum' heeft. De 19-jarige Italiaan boekte zijn zesde seizoenszege in de Grote Prijs van België en vergrootte zijn voorsprong in het wereldkampioenschap van de Formule 1.

1 uur geleden
Evenepoel wint vijftiende etappe voor geletruidrager Pogačar

PLATEAU DE SOLAISON (ANP) - Remco Evenepoel heeft de vijftiende etappe in de Tour de France gewonnen. De Belg van Red Bull-Bora-hansgrohe ging in de rit van Champagnole over 183,9 kilometer naar Plateau de Solaison als eerste over de streep voor geletruidrager Tadej Pogačar.

2 uur geleden
Vingegaard valt in vijftiende etappe en verlaat Tour de France

PLATEAU DE SOLAISON (ANP) - De Deense kopman Jonas Vingegaard van Visma-Lease a Bike is uitgevallen in de Tour de France. Hij kwam 20 kilometer voor de finish in Plateau de Solaison ten val. Vingegaard stond op de tweede plaats in het algemeen klassement op 4,5 minuut achterstand op geletruidrager Tadej Pogačar.

2 uur geleden
Verstappen noemt podiumplaats in GP van België best goed

SPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Max Verstappen was tevreden na zijn derde plaats in de Grote Prijs van België. De viervoudig wereldkampioen moest alleen de Italiaan Kimi Antonelli (Mercedes) en de Monegask Charles Leclerc (Ferrari) voor zich dulden. "Om op het podium te staan is best goed, de derde plaats is goed", zei Verstappen in het flashinterview.

2 uur geleden
Verstappen derde in Grote Prijs van België, zesde zege Antonelli

SPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van België in de Formule 1 als derde geëindigd. De Red Bull-coureur moest de zege op het circuit van Spa-Francorchamps laten aan de Italiaanse Mercedes-coureur Kimi Antonelli. Charles Leclerc uit Monaco eindigde in de Ferrari als tweede. Voor Antonelli is het de zesde zege van het seizoen.

3 uur geleden
Britse F1-coureur Russell valt uit in eerste ronde van GP België 

SPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - George Russell is meteen uitgevallen in de Grote Prijs van België in de Formule 1. De Britse Mercedes-coureur viel uit in de eerste ronde van de race op het circuit van Spa-Francorchamps nadat hij de auto van zijn landgenoot Lewis Hamilton had geraakt.

4 uur geleden
Tsitsipás verslaat Collignon in finale graveltoernooi Gstaad

GSTAAD (ANP) - Stéfanos Tsitsipás heeft zondag het tennistoernooi van Gstaad gewonnen. De 27-jarige Griek was in de finale in drie sets te sterk voor de Belg Raphaël Collignon: 6-4 6-7 (3) 6-3. Tsitsipás stond voor het eerst sinds zestien maanden weer in een ATP-finale.

5 uur geleden