Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wijnaldum zegt blessure te hebben geaccepteerd

Wijnaldum zegt blessure te hebben geaccepteerd

ROME (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft voor het eerst iets laten weten over zijn blessure en revalidatie. Hij zegt die te hebben geaccepteerd. De 31-jarige international liep in augustus een breuk van zijn scheenbeen op tijdens een training bij zijn club AS Roma. Wijnaldum mist door de blessure waarschijnlijk ook het WK in Qatar dat in november begint.

"Een snelle update van mij. Ik heb een tijdje niets van mij laten horen, gewoonweg omdat ik emotioneel en bedroefd was door mijn blessure", zegt Wijnaldum op Instagram. "Ten eerste, sorry daarvoor. Ten tweede kan ik zeggen dat het nu beter met me gaat. Mijn revalidatie gaat goed en ik heb de situatie geaccepteerd zoals die is. Daarom kan ik nu ook 100 procent geven in mijn revalidatie en dat gaat redelijk."

Wijnaldum bedankt iedereen die hem berichten heeft gestuurd, inclusief zijn vorige clubs. Aan de supporters van AS Roma belooft hij dat hij zo snel als hij kan zal terugkeren. "Ik weet dat het voor jullie ook lastig is. Ik ben pas net bij de club en jullie hadden hoge verwachtingen. Maar er is nog genoeg tijd", zei hij voordat hij afsloot met 'Forza Roma'.

Meer uit Voetbal

SC Cambuur vergroot problemen van PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Nicolas Binder heeft SC Cambuur aan een belangrijke uitzege op PEC Zwolle geholpen. De invaller uit Oostenrijk schoot de bal in de 83e minuut na een geslaagde actie hoog in het doel (0-1).

40 minuten geleden
ADO Den Haag houdt met tien man stand bij Telstar en pakt punt

VELSEN (ANP) - ADO Den Haag heeft voor de derde keer dit seizoen een punt gepakt in de Eredivisie. Het elftal van trainer Robin Peter speelde een groot deel van de uitwedstrijd tegen Telstar met een man minder na een rode kaart voor de jarige Milan Hokke, maar wist stand te houden: 2-2.

41 minuten geleden
Feyenoord rouwt om overleden oudste ex-speler (101) van de club

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord rouwt om het overlijden van Henk van der Bijl. De doelman, die in de jaren veertig en vijftig 210 wedstrijden voor de Rotterdammers speelde, was de oudst nog levende speler van de club. Hij is 101 jaar geworden, meldt de koploper van de Eredivisie.

44 minuten geleden
Seedorf nieuwe trainer van Depay bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Clarence Seedorf is de nieuwe trainer van Corinthians. Dat meldt de Braziliaanse club, die eerder deze week Fernando Diniz ontsloeg vanwege teleurstellende resultaten.

48 minuten geleden
Como profiteert niet optimaal van rode kaart Malen bij AS Roma

COMO (ANP) - Como heeft de laatste wedstrijd voor de ontmoeting van woensdag tegen Feyenoord in de Champions League niet gewonnen. De ploeg van trainer Cesc Fàbregas speelde voor eigen publiek gelijk tegen AS Roma (0-0).

2 uur geleden
Cathline leidt FC Utrecht naar zege op Willem II

UTRECHT (ANP) - Yoann Cathline heeft FC Utrecht met twee mooie doelpunten aan een zege op Willem II geholpen (3-1). De thuisclub nam met de tweede competitiezege afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie.

2 uur geleden
Keepster Liefting sluit na ziekte weer aan bij Oranje

ZEIST (ANP) - Femke Liefting sluit weer aan bij het Nederlands elftal. De keepster van Ajax miste vrijdag de gewonnen uitwedstrijd tegen Hongarije (0-8) omdat ze ziek was.

4 uur geleden