Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wijnaldum vertrekt door erehaag bij Liverpool

Wijnaldum vertrekt door erehaag bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft zijn laatste wedstrijd voor Liverpool gespeeld. De 30-jarige middenvelder bevestigde na de laatste competitiewedstrijd van het seizoen tegen Crystal Palace (2-0) dat hij na vijf jaar de 'Reds' verlaat. Wijnaldum, die transfervrij is en dus de clubs voor het uitzoeken heeft, zei dat hij nog geen contract voor volgend seizoen heeft getekend.

"Ik vecht tegen de tranen, de mensen in Liverpool hebben me vijf jaar lang zoveel liefde gegeven", zei de international van Oranje, die in de 77e minuut een publiekswissel kreeg op Anfield. Manager Jürgen Klopp sloot Wijnaldum aan de zijlijn even in de armen, waarna hij op de tribune werd omhelsd door Virgil van Dijk. Na afloop vormden de spelers van Liverpool een erehaag voor de Rotterdammer, die op het veld een afbeelding kreeg van 'The Champions Wall', waarop alle prijzen staan die Liverpool heeft gewonnen.

"Ik ga de mensen hier enorm missen. Ik had nog graag jaren voor deze club gespeeld, maar helaas is het anders gelopen. Ik ga een nieuw avontuur starten. Maar nee, ik heb nog nergens getekend", aldus de oud-speler van Feyenoord, PSV en Newcastle United, die met Liverpool onder meer landskampioen werd en de Champions League won. Wijnaldum wordt al geruime tijd in verband gebracht met FC Barcelona, de club van trainer Ronald Koeman en Oranje-international Frenkie de Jong, maar hij zou ook in beeld zijn bij Bayern München.

"Iedere club die geïnteresseerd is in 'Gini', moet mij bellen", zei manager Jürgen Klopp van Liverpool. "En dan nemen ze hem zeker, want ik kan alleen maar positieve dingen zeggen over wat hij hier heeft gedaan. Het is ongelooflijk. Hij was niet alleen altijd beschikbaar, hij speelde ook bijna altijd heel, heel goed. Het is niet altijd spectaculair, maar hij snapt het spelletje. En hij heeft een paar enorm belangrijke goals voor ons gemaakt."

Meer uit Voetbal

Real Madrid verslaat Real Oviedo en eindigt als tweede in La Liga

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).

48 minuten geleden
Frankrijk zonder middenvelder Camavinga naar WK

PARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.

2 uur geleden
Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

5 uur geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

5 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

7 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

12 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

12 uur geleden