Wijnaldum traint mee bij Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Georginio Wijnaldum is opgedoken op het trainingsveld van Feyenoord. De 32-jarige middenvelder traint deze week mee bij zijn oude club uit Rotterdam. "Geniet van je trainingsweek", schrijft Feyenoord op X, voorheen Twitter.
Wijnaldum maakte vorige week de overstap van Paris Saint-Germain naar Al-Ettifaq in Saudi-Arabië. De oud-speler van Feyenoord, PSV en Liverpool wordt bij de door Steven Gerrard gecoachte club herenigd met Jordan Henderson, met wie hij samen speelde bij Liverpool. Wijnaldum werd vorig seizoen door PSG verhuurd aan AS Roma, maar door een beenbreuk kwam hij weinig aan spelen toe.
Negentigvoudig international Wijnaldum, die Feyenoord in 2011 verruilde voor PSV, maakt geen deel uit van de selectie voor de komende twee EK-kwalificatieduels van het Nederlands elftal.
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - Aanvoerder Raphinha heeft koploper FC Barcelona aan een 3-1-zege bij Sevilla geholpen. De Braziliaanse international tekende voor de complete productie van de Catalanen.
5 uur geledenTILBURG (ANP) - Fortuna Sittard is naar de zesde plaats op de ranglijst geklommen na een nipte zege bij Willem II. De formatie van trainer Danny Buijs won met 1-0 in Tilburg.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft voor de derde keer dit seizoen puntenverlies geleden. De formatie van trainer Míchel Sánchez kwam voor eigen publiek ondanks een groot aantal kansen niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Excelsior.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zijn tweede overwinning van het seizoen geboekt. De formatie uit Friesland won op Het Kasteel met 4-0 van Sparta Rotterdam.
7 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Borussia Dortmund heeft de uitwedstrijd bij VfB Stuttgart met 1-0 gewonnen. Met de zege neemt de ploeg van Joey Veerman de koppositie weer over.
7 uur geledenROME (ANP) - De topper in de Serie A tussen AS Roma en Internazionale is in 2-2 geëindigd. De ploeg van Oranje-international Donyell Malen maakte in de eerste helft twee goals, maar de titelverdediger uit Milaan kwam na rust langszij.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is na zeven wedstrijden in de Eredivisie nog altijd zonder zege. Het elftal van de Duitse coach Robin Peter speelde zaterdag in eigen huis met 1-1 gelijk tegen SC Cambuur. Dat betekende het tweede punt voor de club uit Den Haag dit seizoen. Cambuur heeft 5 punten uit zeven duels.
9 uur geleden