Wijnaldum traint mee bij Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Georginio Wijnaldum is opgedoken op het trainingsveld van Feyenoord. De 32-jarige middenvelder traint deze week mee bij zijn oude club uit Rotterdam. "Geniet van je trainingsweek", schrijft Feyenoord op X, voorheen Twitter.
Wijnaldum maakte vorige week de overstap van Paris Saint-Germain naar Al-Ettifaq in Saudi-Arabië. De oud-speler van Feyenoord, PSV en Liverpool wordt bij de door Steven Gerrard gecoachte club herenigd met Jordan Henderson, met wie hij samen speelde bij Liverpool. Wijnaldum werd vorig seizoen door PSG verhuurd aan AS Roma, maar door een beenbreuk kwam hij weinig aan spelen toe.
Negentigvoudig international Wijnaldum, die Feyenoord in 2011 verruilde voor PSV, maakt geen deel uit van de selectie voor de komende twee EK-kwalificatieduels van het Nederlands elftal.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - De Franse oud-voetballer Michel Platini wil dat voorzitter Gianni Infantino vertrekt bij wereldvoetbalbond FIFA. De Zwitser staat onder druk na zijn plan om een deel van de aandelen van een nieuw op te richten bedrijf, FIFA Forward Enterprise, te verkopen aan particuliere investeerders.
1 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - FC Twente heeft SC Cambuur in Leeuwarden verslagen (1-4). De club uit Enschede kende drie dagen na de uitzege op Qarabag in Azerbeidzjan nauwelijks problemen met de naar de Eredivisie gepromoveerde club.
2 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Een van de slachtoffers van het vuurwerkgeweld van fans van Feyenoord in het uitduel van vorige week met SC Cambuur heeft blijvende gehoorschade opgelopen. "Een man van 41 heeft nu het gehoor van een 70-jarige en hij is er erg emotioneel onder", vertelde algemeen directeur Jesse Bergsma van SC Cambuur vlak voor het thuisduel met FC Twente.
2 uur geledenNAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met Napoli een thuiswedstrijd tegen Como verloren (1-2). De linksbuiten had een basisplaats bij de thuisploeg en werd na 56 minuten gewisseld.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft ook de derde competitiewedstrijd onder de teruggekeerde trainer José Mourinho gewonnen. De club vierde voor eigen publiek een ruime zege op Málaga (4-0), dat afgelopen seizoen naar La Liga promoveerde.
5 uur geledenVELSEN (ANP) - Ajax heeft de uitwedstrijd tegen Telstar vrij eenvoudig tot een goed einde gebracht. Op het spel van de ploeg uit de hoofdstad was nog voldoende aan te merken. Maar zes dagen voor de topper tegen kampioen PSV liep de formatie van trainer Míchel Sánchez na rust uit naar een ruime zege: 0-4.
5 uur geledenVELSEN (ANP) - Ajax heeft de uitwedstrijd tegen Telstar met 4-0 gewonnen. Davy Klaassen, Steven Berghuis, Tolu Arokodare en Marcos Leonardo maakten de doelpunten voor de bezoekers uit Amsterdam.
5 uur geleden