Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wijnaldum staat voor 75e interland in Oranje

Wijnaldum staat voor 75e interland in Oranje

LAGOS (ANP) - Georginio Wijnaldum kan zondag zijn 75e interland spelen. De aanvoerder van Oranje jubileert als hij speeltijd krijgt in het oefenduel met Georgië in Enschede.

De 30-jarige Wijnaldum debuteerde op 2 september 2011 in het Nederlands elftal met een royale zege op San Marino (11-0). Steven Berghuis speelde woensdag tegen de Schotten (2-2) zijn 25e interland. De aanvaller droeg op 27 mei 2016 tijdens een oefenduel met Ierland voor het eerst het shirt van Oranje. Verdediger Jurriën Timber debuteerde tegen Schotland in de nationale ploeg. Van de huidige EK-selectie heeft alleen PSV-aanvaller Cody Gakpo nog geen interland achter zijn naam staan.

Het Nederlands elftal speelt zondag voor het eerst tegen Georgië. Bij het laatste oefenduel voor het EK zijn in Enschede 7500 toeschouwers welkom. Georgië heeft zich niet geplaatst voor het EK en won woensdag een oefenduel met Roemenië (1-2).

Het duel met Georgië staat onder leiding van Erik Lambrechts, een 36-jarige scheidsrechter uit België. Oranje speelde een keer eerder in Enschede. Japan werd in 2009 met 3-0 verslagen in het stadion van FC Twente. Robin van Persie, Wesley Sneijder en Klaas-Jan Huntelaar kwamen tot scoren.

Meer uit Voetbal

Paderborn klopt VfL Wolfsburg en promoveert naar Bundesliga

PADERBORN (ANP) - Paderborn is gepromoveerd naar de Bundesliga. De club uit het tweede Duitse niveau won de play-offs om promotie/degradatie van VfL Wolfsburg met 2-1. Het eerste duel in Wolfsburg was in 0-0 geëindigd.

2 uur geleden
Colombia met Díaz en Rodríguez naar WK voetbal

BOGOTÁ (ANP/RTR) - ‌Colombia gaat naar het WK voetbal met onder anderen aanvoerder James Rodríguez en aanvaller Luis Díaz van Bayern München. Bondscoach Néstor Lorenzo maakte maandag zijn definitieve selectie bekend voor de eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

2 uur geleden
Middenvelder Saibari verkozen tot beste speler van Eredivisie

UTRECHT (ANP) - Ismael Saibari is tijdens de Eredivisie Awards in Utrecht gekroond tot beste speler van het afgelopen seizoen. De 25-jarige middenvelder van PSV kreeg de meeste stemmen van alle achttien aanvoerders. Saibari werd voor de derde keer op rij kampioen in de Eredivisie met PSV.

3 uur geleden
Lille neemt afscheid van trainer Génésio

LILLE (ANP) - Lille OSC heeft afscheid genomen van trainer Bruno Génésio. De Franse voetbalclub meldt dat het contract van de 59-jarige trainer niet wordt verlengd.

4 uur geleden
Curaçao werkt drukbezette eerste oefensessie af voor WK voetbal

NOORDWIJK (ANP) - Het nationale elftal van Curaçao is onder grote belangstelling begonnen aan de eerste training in voorbereiding op het WK voetbal. De selectie van bondscoach Dick Advocaat begon op het veld van SJC Noordwijk aan een oefensessie voor circa achthonderd toeschouwers. Curaçao speelt zaterdag in Glasgow een oefenwedstrijd tegen Schotland.

6 uur geleden
AC Milan neemt afscheid van trainer Allegri

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft per direct afscheid genomen van trainer Massimiliano Allegri. De clubeigenaren grijpen fors in, want ook algemeen directeur Giorgio Furlani, sportief directeur Igli Tare en technisch directeur Geoffrey Moncada moeten vertrekken.

6 uur geleden
Mexico geeft toestemming voor basiskamp voetballers Iran bij WK

MEXICO-STAD (ANP/RTR) - President Claudia Sheinbaum van Mexico heeft bevestigd dat de voetballers van Iran in haar land kunnen verblijven tijdens het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens Sheinbaum wilden de Verenigde Staten niet dat Iran in dat land verbleef tijdens het toernooi. Iran speelt zijn drie groepswedstrijden in de Verenigde Staten.

7 uur geleden