'Wijnaldum persoonlijk rond met Barcelona'
BARCELONA (ANP) - Georginio Wijnaldum zet zijn loopbaan mogelijk voort bij FC Barcelona. Volgens de Spaanse krant Sport heeft de 29-jarige middenvelder van Liverpool zelf met de Spaanse club al een akkoord bereikt over een contract voor drie jaar. Zijn verbintenis bij de Engelse kampioen loopt door tot medio 2021. Beide clubs onderhandelen nog over de afkoopsom, die waarschijnlijk uitkomt op een bedrag tussen de 15 en 20 miljoen euro.
Wijnaldum zou de eerste aanwinst zijn voor Barcelona sinds de komst van de nieuwe trainer Ronald Koeman, die als bondscoach van Oranje de Rotterdammer goed leerde kennen. Hij speelt sinds 2016 voor Liverpool. Eerder kwam Wijnaldum uit voor Feyenoord, PSV en Newcastle United.
Wijnaldum verblijft momenteel in Nederland voor de komende thuisinterlands tegen Polen (vrijdag) en Italië (maandag).
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
1 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
16 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
16 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
23 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
23 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
1 dag geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
1 dag geleden