'Wijnaldum persoonlijk rond met Barcelona'
BARCELONA (ANP) - Georginio Wijnaldum zet zijn loopbaan mogelijk voort bij FC Barcelona. Volgens de Spaanse krant Sport heeft de 29-jarige middenvelder van Liverpool zelf met de Spaanse club al een akkoord bereikt over een contract voor drie jaar. Zijn verbintenis bij de Engelse kampioen loopt door tot medio 2021. Beide clubs onderhandelen nog over de afkoopsom, die waarschijnlijk uitkomt op een bedrag tussen de 15 en 20 miljoen euro.
Wijnaldum zou de eerste aanwinst zijn voor Barcelona sinds de komst van de nieuwe trainer Ronald Koeman, die als bondscoach van Oranje de Rotterdammer goed leerde kennen. Hij speelt sinds 2016 voor Liverpool. Eerder kwam Wijnaldum uit voor Feyenoord, PSV en Newcastle United.
Wijnaldum verblijft momenteel in Nederland voor de komende thuisinterlands tegen Polen (vrijdag) en Italië (maandag).
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.
1 uur geledenMIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.
9 uur geledenACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.
22 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.
1 dag geleden