Wijnaldum over Oranje: in de rust waren we wel een beetje boos
GIBRALTAR (ANP) - Na de stevige zege van het Nederlands voetbalelftal bij Gibraltar (0-7) gaf Georginio Wijnaldum toe dat de spelers in de rust toch wel een beetje boos waren. "En teleurgesteld", gaf de middenvelder van Liverpool aan bij de NOS.
De reden was dat het pas 0-1 was. "Weer misten we veel te veel kansen", aldus Wijnaldum. "Net als afgelopen zaterdag tegen Letland. Dan denk je onbewust: toch niet weer hè. Dan is het belangrijkste het zelfvertrouwen te behouden. Dat hebben we gedaan."
Wijnaldum: "Dan wordt het 0-7 en dat is best een goede uitslag. Vooraf had iedereen dat mooi gevonden, denk ik. Nu balen we toch een beetje van de gemiste kansen."
Bij het gelijkspel (3-3) van Turkije tegen Letland stond Wijnaldum niet te lang stil. "Dat is mooi meegenomen, maar het enige dat telt is dat wij onze wedstrijden winnen. We moeten het zelf doen."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.
59 minuten geledenBIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.
1 uur geledenPRISTINA (ANP/RTR) - De voetballers van de nationale ploeg van Kosovo krijgen van de regering van hun land 1,5 miljoen euro als ze zich weten te kwalificeren voor het WK van volgend jaar. Dat heeft interim-premier Albin Kurti gezegd in een op tv uitgezonden kabinetsvergadering.
3 uur geledenBRAGA (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het in het oefenduel met Portugal van vrijdag ook stellen zonder spits Vivianne Miedema. De topscorer aller tijden van het Nederlands elftal heeft nog te veel last van klachten die ze overhield aan het duel van haar club Manchester City met Nottingham Forest van afgelopen weekend. Dat zei bondscoach Arjan Veurink tijdens een onlinepersconferentie.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Aanvaller Wassim Bouziane staat voor het eerst in de basis bij AZ in het duel in de Conference League met het Ierse Shelbourne. Coach Maarten Martens heeft de 18-jarige voetballer in de aanval gezet met Troy Parrott en Weslley Patati.
4 uur geleden