Wijnaldum op de bank bij Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Georginio Wijnaldum moet in de thuiswedstrijd van Liverpool tegen Napoli voor de Champions League weer eens op de bank beginnen. Dat overkomt de Nederlandse international wel vaker op het Europese toneel. Land- en ploeggenoot Virgil van Dijk heeft van coach Jürgen Klopp wel weer een basisplaats gekregen.
Liverpool leidt in poule E met negen punten, gevolgd door Napoli met acht punten. In Italië verloor de titelverdediger uit Engeland verrassend met 2-0.
Verdediger Stefan de Vrij treedt met Internazionale aan in de uitwedstrijd tegen Slavia Praag. In dezelfde groep heeft Frenkie de Jong bij Barcelona een basisplaats in de thuiswedstrijd tegen Borussia Dortmund.
Meer uit Voetbal
BIRMINGHAM (ANP) - Arsenal heeft ook zijn tweede competitiewedstrijd van het seizoen gewonnen. De regerend kampioen versloeg in Birmingham Aston Villa met 1-0.
2 uur geledenLECCE (ANP) - Donyell Malen heeft opnieuw een hoofdrol opgeëist bij AS Roma. De Oranje-international maakte de eerste twee doelpunten tijdens een 4-0-zege bij Lecce. De aanvaller tekende vorige week tijdens de gewonnen openingswedstrijd tegen Fiorentina (4-0) al voor een hattrick.
4 uur geledenMIAMI (ANP) - Lionel Messi komt niet meer voor de nationale voetbalploeg van Argentinië uit. De 39-jarige aanvaller van Inter Miami heeft via sociale media zijn afscheid als international aangekondigd. De verloren finale van het WK tegen Spanje in de Verenigde Staten was zijn laatste landenwedstrijd.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat geen geld teruggeven aan supporters als er dit Champions League-seizoen door straffen van de UEFA vakken leeg moeten blijven. Dat heeft de Rotterdamse club maandag gemeld in de kaartverkoopinformatie voor de Europese wedstrijden. Ook wijst Feyenoord op een voorwaardelijke straf die nog openstaat vanwege wanordelijkheden vorig seizoen bij de thuiswedstrijd met Panathinaikos.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de komst van Allan Elias bevestigd. De 22-jarige vleugelaanvaller komt over van Palmeiras. De Braziliaan heeft een vijfjarig contract ondertekend.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zich versterkt met Cedric Hatenboer. De middenvelder komt over van Anderlecht, waar hij nooit doorbrak. Hij heeft een vierjarig contract ondertekend, zo meldt de club uit Rotterdam.
11 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Noam Emeran heeft afscheid genomen van FC Groningen. De 23-jarige Fransman kwam niet voor in de plannen van trainer Dick Lukkien en heeft zijn contract laten ontbinden. Zijn verbintenis liep aan het einde van dit seizoen af.
12 uur geleden