Wijnaldum op de bank bij Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Georginio Wijnaldum moet in de thuiswedstrijd van Liverpool tegen Napoli voor de Champions League weer eens op de bank beginnen. Dat overkomt de Nederlandse international wel vaker op het Europese toneel. Land- en ploeggenoot Virgil van Dijk heeft van coach Jürgen Klopp wel weer een basisplaats gekregen.
Liverpool leidt in poule E met negen punten, gevolgd door Napoli met acht punten. In Italië verloor de titelverdediger uit Engeland verrassend met 2-0.
Verdediger Stefan de Vrij treedt met Internazionale aan in de uitwedstrijd tegen Slavia Praag. In dezelfde groep heeft Frenkie de Jong bij Barcelona een basisplaats in de thuiswedstrijd tegen Borussia Dortmund.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Niclas Füllkrug maakt het seizoen af bij AC Milan. De huidige nummer 2 van de Serie A huurt de Duitse spits van West Ham United en kan hem komende zomer definitief overnemen.
50 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Alassane Pléa en Nick Olij gaan met PSV mee op trainingskamp naar Spanje. Beide spelers revalideren nog van een blessure, maar zijn door trainer Peter Bosz uitgenodigd.
51 minuten geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."
3 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Trainer Pep Guardiola zag Manchester City te veel kansen missen in het uitduel met Sunderland (0-0). "Het leken niet eens lastige mogelijkheden", zei de Spaanse coach op een persconferentie na het duel. "Savinho kreeg twee goede kansen. Jeremy Doku, Josko Gvardiol, Phil Foden en Erling Haaland verschenen ook in scoringspositie. De bal wilde maar niet in het doel."
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
17 uur geleden