Wijnaldum na ruim een maand terug in de basis bij PSG
PARIJS (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft voor het eerst in ruim een maand weer eens een basisplaats bij Paris Saint-Germain. De middenvelder van Oranje staat om 21.00 uur aan de aftrap van de Franse competitiewedstrijd tegen landskampioen Lille. Wijnaldum mocht op 22 september voor het laatst starten van trainer Mauricio Pochettino.
De 30-jarige Rotterdammer, in de zomer transfervrij overgekomen van Liverpool, begon het seizoen als basiskracht. Wijnaldum moest zijn plek echter al snel afstaan. De reserve-aanvoerder van het Nederlands elftal fungeert de laatste weken steeds als invaller.
Wijnaldum mag tegen Lille starten omdat de Italiaan Marco Verratti vanwege een heupblessure voorlopig afwezig is. De koploper van de Ligue 1 moet het ook doen zonder de zieke Kylian Mbappé. Lionel Messi heeft wel een basisplaats. De Argentijn vormt de voorhoede met Ángel Di María en Neymar. Bij Lille ontbreekt de geblesseerde verdediger Sven Botman.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
36 minuten geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.
3 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
16 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
17 uur geleden