Wijnaldum na ruim een maand terug in de basis bij PSG
PARIJS (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft voor het eerst in ruim een maand weer eens een basisplaats bij Paris Saint-Germain. De middenvelder van Oranje staat om 21.00 uur aan de aftrap van de Franse competitiewedstrijd tegen landskampioen Lille. Wijnaldum mocht op 22 september voor het laatst starten van trainer Mauricio Pochettino.
De 30-jarige Rotterdammer, in de zomer transfervrij overgekomen van Liverpool, begon het seizoen als basiskracht. Wijnaldum moest zijn plek echter al snel afstaan. De reserve-aanvoerder van het Nederlands elftal fungeert de laatste weken steeds als invaller.
Wijnaldum mag tegen Lille starten omdat de Italiaan Marco Verratti vanwege een heupblessure voorlopig afwezig is. De koploper van de Ligue 1 moet het ook doen zonder de zieke Kylian Mbappé. Lionel Messi heeft wel een basisplaats. De Argentijn vormt de voorhoede met Ángel Di María en Neymar. Bij Lille ontbreekt de geblesseerde verdediger Sven Botman.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim heeft dinsdag weer de beschikking over Youri Baas voor de uitwedstrijd in de Champions League tegen Villarreal. De 22-jarige verdediger miste de laatste twee wedstrijden van de Amsterdammers door een blessure.
35 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zaterdag alsnog de beschikking over Ramiz Zerrouki voor het thuisduel met Excelsior. De rode kaart die de Algerijnse middenvelder zondag in de gewonnen wedstrijd bij Heracles Almelo kreeg, is geseponeerd. Dat meldt de club uit Enschede op X.
2 uur geledenRABAT (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft "het onacceptabele gedrag van enkele spelers en officials" tijdens de finale van de Afrika Cup tussen Senegal en gastland Marokko veroordeeld. Tijdens de eindstrijd in Rabat haalde de Senegalese bondscoach onder meer zijn team van het veld, omdat hij het niet eens was met een beslissing van de arbiter. Na de terugkeer op het veld won Senegal alsnog na een verlenging.
4 uur geledenSAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
16 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
16 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
16 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
17 uur geleden