Wijnaldum na ruim een maand terug in de basis bij PSG
PARIJS (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft voor het eerst in ruim een maand weer eens een basisplaats bij Paris Saint-Germain. De middenvelder van Oranje staat om 21.00 uur aan de aftrap van de Franse competitiewedstrijd tegen landskampioen Lille. Wijnaldum mocht op 22 september voor het laatst starten van trainer Mauricio Pochettino.
De 30-jarige Rotterdammer, in de zomer transfervrij overgekomen van Liverpool, begon het seizoen als basiskracht. Wijnaldum moest zijn plek echter al snel afstaan. De reserve-aanvoerder van het Nederlands elftal fungeert de laatste weken steeds als invaller.
Wijnaldum mag tegen Lille starten omdat de Italiaan Marco Verratti vanwege een heupblessure voorlopig afwezig is. De koploper van de Ligue 1 moet het ook doen zonder de zieke Kylian Mbappé. Lionel Messi heeft wel een basisplaats. De Argentijn vormt de voorhoede met Ángel Di María en Neymar. Bij Lille ontbreekt de geblesseerde verdediger Sven Botman.
Meer uit Voetbal
EMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.
9 minuten geledenWOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.
1 uur geledenSEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Corina Dekker is ook komend seizoen de trainer van de voetbalsters van FC Twente. De 42-jarige coach heeft tot medio 2027 bijgetekend in Enschede.
4 uur geledenBREDA (ANP) - Raul Paula blijft langer bij NAC Breda. De Eredivisieclub heeft de optie in het contract van de 22-jarige Duitser gelicht, waardoor hij nog tot medio 2027 aan de club verbonden blijft.
4 uur geledenHAMBURG (ANP/DPA) - Coach Christian Dobrick van St. Pauli onder 19 is dinsdag uit de kast gekomen als homoseksueel. De trainer heeft in interviews bij Stern en RTL kritiek geuit op de voetbalwereld voor het gebrek aan steun voor homoseksuele voetballers.
5 uur geleden